Перейти до публікації

Продаж машини, угода купівлі-продажу


Рекомендовані повідомлення

Питання наступне. Який зараз порядок продажу авто в іншу область? Раніше, на скільки я знаю, потрібно було знімати з обліку, отримувати транзитні номери і т.п. Зараз це ніби то робиться договором купівлі-продажу, де одразу відбувається перереєстрація з видачею нових номерів тої області, де підписується угода? Які є нюанси? Яка відповідальність сторін? Коли машина переходить іншому власнику і знімається з обліку у попереднього? (Мені понарозказували жахів про довіреність і відповідальність власника при порушенні водієм ПДД чи при ДТП).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Набери, расскажу, в 2 словах - писАть долго)) 0507228203

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 є зараз такий договір купівлі продажу. Плюс -швидко оформляється. Мінус- авто може мати проблемні документи, штрафи, не рідний двигун може стояти. Потім в своєму сервісному центрі будете мати геморой з експертом, і все за ваші гроші буде вирішуватися..

Саме краще на місці в сервісному центрі разом з власником оформляти авто..

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

    Саня, ты всё правильно написал, но...МАЛО)) Есть нюансы. Продажа в другую область ничего не меняет, НО ЕСТЬ НЮАНСЫ)): номера будут региона-регистратора, необходимость конкретной стоимости в ДКП, РАССТОЯНИЕ и невозможность оперативного законного способа перерегистрации, прочее. Проще по моб объяснить в диалоге, ибо единой инструкции нет))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 майте на увазі, якщо покупець купить авто у вас але не поставить на облік у себе в місті до кінця року, то штрафи з нового року по ходу будуть вам приходити!(

Юра  вірно чи помиляюся?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Продавцу совет: запишись у себя в электронную очередь и на это число договаривайся с покупателем. Хотя ты ж не знаешь, что хочет покупатель. 

Если штрафы будут приходить, то покупан не сможет его оформить. И второе: Если штрафы будут приходить, то отменяйте доверку или сторонний ДКП, но предварительно предупредив покупателя.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім дякую. Машину продав так, як хотів - з мене її знято.

 

Останнє питання - чи сплачую я податок з отриманих грошей і який?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если первая продажа в календарном году, то ничего. Иначе они при переоформлении потребовали бы квитанцию о 6.5% налога... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.