Перейти до публікації

Це лише я один такий мамонт олдскульний?


tyz

Скільки років користуюсь або користувався Ланосом  

55 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ось порахував, що моєму ланосу вже 13 років від дня кристування/випуску/реєстрації. Мені от цікаво багато таких як я? Давайте проголосуємо. Хто скільки років користувався Ланосом.

Саме цікаве, що він мене практично повністю влаштовує. Да морально устарів, да база, да немає кондиціонера, склопідйомників і всіляких модних штучок типу  - паркінга, чи ще чогось. Але мені норм. Може із-за того, що вже мало їзжу на ньому, і 10000 тисяч за рік не набігає. А може я старію)))) З одного боку була можливість поміняти, але як подумаю, що додатково шукати фінанси за ради того, щоб авто стояло в гаражі? А у мене так буває, що рідний, старенький ланос буває цілий місяць стоїть і вдіпочиває. Точно я старію))) Хоча і бізнес змінився, більше перейшов на он-лайн, коли авто у районному центрі не сильно і треба.

Зараз маю 160 000 км. пробігу.

Масло практично не їсть, хіба що пропадає 1-2мм. рівня на щупу за 10 000 тисяч. Це я вважаю норм.

Витрата пального, ось поміряв, то з моєю манерою їзди вийшло 7,2 л./100км. Взагалі супер. А у подорожах менше 7 доходить.

Полізла ржавчина і то там де було ДТП і мінялись кузовні деталі.

Амартизатори всі мінялись один раз. Чую, що пора передні знову міняти. 

Пружини теж всі по колу помінялись

Підшипники  по колу помінялись.

Шарові один раз мінялись і всілякі резинки у рульовій. А так все норм.

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я свой на 15-м году продал.

И пробег тоже  160+

Змінено користувачем SergXP
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Продал после 7 лет эксплуатации на пробеге 100 тыс

Змінено користувачем Barburon
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,1 тис.   23

Отпишусь в темке. Ланос у меня с 2007 года, брал с салона, базовая комплектация. Сам установил ГУР, кондиционер. Пробег на сегодня 235000 км.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8років проїздив на сенсі, пробігав він у мене 110тис. км. 

Кондиціонера трошки не вистачало, ну і треба було 7-ми місне авто з великим багажником, тому і змінив його.

А так спогади про машинку тільки приємні.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387

В августе семь лет стукнуло моему Ланосу. И настоял он всего 30000 км. И меня очень всё в нём устраивает! Главное: чего нет - всегда можно доставить. Ну, а судя по моему бортовику, чего там только уже не стоит... Вообщем он у меня больше, как хобби: повисеть в гараже, что-нибудь покрутить, отдохнуть руками и мозгом. А ещё у меня копеечка есть, которой пошёл 42-й год, в прошлой жизни подготовлена для ралли, то же вся в идеале и на ходу, иногда с Ксю даём себе волю погонять на ней.. Кстати, Ланос у меня 16 по порядку владения машина и на предыдущих ездилось оооочень много и постоянно. Так что в жизни всё течёт, всё меняется и главное, чтобы к лучшему у всех менялось!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

За 11 років наїздив 38000 в основному туризм, і не вважаю, що машина простояла в гаражі.

Причина заміни - набрид і застарів.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

7,5 лет - 125тык. Сенс. Главное в этих авто (ланос, Сенс, про ВАЗы и Москвичи даже говорить излишне) - не страшно (особенно, если в детстве владел хотя бы мопедом) в них руки запустить так глубоко, что из-под капота только пятки сверкают :)

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Подождём Ярмолу и Дуеллера 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

22 часа назад, Собко Михаил сказал:

Отпишусь в темке. Ланос у меня с 2007 года, брал с салона, базовая комплектация. Сам установил ГУР, кондиционер. Пробег на сегодня 235000 км.

 

Цікаво, а зараз хтось кондиціонер може поставити? раніше гугл видавав фірми, а зараз тиша...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 як на мою думку, то не вигідно зараз кондиціонер ставити у ланос. Ціна вийде біля 1к$. Вже краще добавити трошки і купити авто з кондиціонером..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Раступитесь, ветеран 16-летний (2004 год выпуска).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

3 года эксплуатации. Продал с пробегом 17 тыс. км. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

30.10.2020 в 12:26, lyolik сказал:

Подождём Ярмолу и Дуеллера 8-)

Буду краток-2005 год, сенс с салона, на одометре 542тык,без капиталки, движек работает ровно, масло подбирает, печка греет :-D

Сыновья уже переплюнули батю-у одного вида, у другого эпика, начинали с таврии, пятнашки. Заставляют задуматься-может сделать последний рывок и купить что-то получше?Но блин прикипел я к своему сене-простой и выносливый, и за кузовом слежу-очень приличный для своих лет. :wacko:Дилемма... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 якщо вистачає місця, і авто для роботи, то економнішої машинки за сенс не має. :yes:

 

 

2 години тому, WAC47 сказав:

Раступитесь, ветеран 16-летний (2004 год выпуска).

 

Який пробіг?

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 542тыс за 15лет, это почти 100км ежедневно-не слабо.

 

У меня скромно-105тыс за 10 лет,продан в 2017

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все относительно. Как для такси-100км в день это мало. И то сейчас я меньше накатываю-если проехал 100км-это уже неплохо поработал. ((: 

Главное - регулярно. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

30.10.2020 в 18:53, jason_ua сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 як на мою думку, то не вигідно зараз кондиціонер ставити у ланос. Ціна вийде біля 1к$. Вже краще добавити трошки і купити авто з кондиціонером..

Дякую, значить буде без кондиціонера. Але моя душа любить купувати нові авто))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,1 тис.   23
30.10.2020 в 15:23, tyz сказал:

Цікаво, а зараз хтось кондиціонер може поставити? раніше гугл видавав фірми, а зараз тиша...

Я устанавливал в Запорожье, на гаражах. С работой обошлось в 10 тыс грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

354   226

Коли собі взяв машину, зрозумів що не вистачає кондиціонера. Почитавши що воно таке і з чим його їдять зібрав комплект: Компрессор, радіатор кондиціонера з фільтром осушувачем, натяжний ролік з ремнем, всі ущільнювачі, проводка нові, все решта бу. Комплект на той час мені обійшовся в 9 тис. грн. Все бу можна було взяти за 5-6 тис. Новий комплект ТТК(Запоріжжя) на ланос, здається, коштував близько 15 тис.

Втавновлював сам. Встановити погогоджувались кожні 2-гі кондиціонерщики, знайдені по запиту "ремонт автокондиціонерів київ" в гуглі. Просили 200-300$ за роботу. Вирішив спробувати сам. Зайняло 2 пари вихідних. Але там я супутно ще грався з шумкою торпеди і був брак в самій пічці, дозамовляв деталь, тому зайняло більше часу. А так, якщо є інструмент і бажання, то 2 дні. День в салоні, день під капотом. Поїхав до кондиціонерщиків заправив. От якось так. 
 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Брал с пробегом 72 тыс за первых полтора года.

Сам наездил еще 80 тыс за следующих лет 12.

Сменить на что-то другое, конечно, периодически возникает вопрос, но я слишком хорошо различаю классы автомобилей, чтобы радоваться новой дешевке, и у меня слишком мало денег на не-дешевку.

Так на ланосе и езжу. Может, куплю в итоге что-то другое, но большой радости от такой покупки точно не будет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

31.10.2020 в 13:48, jason_ua сказав:

Який пробіг?

Десь 232 тис., але маю підозру що пробіг був скручений.

Мій власний 136 тис. з 2011.

Змінено користувачем WAC47
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.