Перейти до публікації
tyz

Курортний роман на морському відпочинку в Туреччині. НЕ all inclusive

Рекомендовані повідомлення

tyz

Цей клятий вірус все пересрав. У травні відмінилась Барселона. У Липні - Греція, але перенеслась на вересень. У серпні- Формула-1 у в Угорщині. Це просто якийсь треш, а коли і вереснева Греція відмінилась руки вже опустились. Але ми вирішили рятувати ситуацію і погляд впав на Туреччину.

Дітям кажемо

- то що на море в Туреччину?

- в all inclusive? (((( Ми не хочемо просто сидіти біля басейну чи пляжу і сьорбати коктейлі 

- Ну спробуємо самостійно на морі відпочити. Заодно зробимо виклик all inclusive і побачимо що краще і вигідніше

Думаю, прикольно ми дітей привчили))))

Була як раз акція від Туркіш і ми купили прямий переліт Київ-Даламан за 130 євро в обидва боки. Це дуже класна ціна. І почали готуватися. А коли за 5 днів до вильоту і Туркіши відміняють рейс, я думав що здурію. Але ні, Туркіши запропонували нам переліт з пересадкою у Стамбулі і ми пішли на це, бо дуже вже задовбалися без подорожі.)) До речі цей переліт з пересадкою коштував 590 євро))) Нам зщамінили безкоштовно, не хіла така заміна))) Я Туркішів полюбив)))

Основним нашим місцем проживання і подорожей був Фетхіє - 45 км від аеропорту. Поки свіжі емоції і є час то опишу нашу мандрівку

Змінено користувачем tyz

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
tyz

Курортний роман

Тепер я повинен зізнатися. У Туреччині я завів курортний роман. Після 12 років вірної служби, я зрадив нашому вірному коневі Ланосу. У Туреччині я завів роман з молодим, красивим, місцевим жеребцем - Fiat Egea 1,3 дизель. Ну а шо робити, якщо на Ланосі їхати до Туреччини якось довго і завжди мріяв про це - взяти авто на прокат. Тут така нагода. Брав авто через цей

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

Вибрав міжнародну компанію AVIS. Чому не місцеву, хоча вони і дешевші. Поспілкувавшись з турецькими родичами, вони мене категорично відмовили. Адже місцеві прокатні контори дуже часто дурять клієнтів. А якщо не дай Бог ДТП чи ще щось, гарантії немає що всі умови вони дотримаються. Ми взяли найдешевший варіант, який виконував наші вимоги -  кондиціонер, 5 пасажирів, механічна коробка, бажано дизель і щоб багажник помістив наші багажі. Ось Вийшов такий красень, в Україні він продається як Fiat Tipo

Багажник дійсно великий, з запасом помістився весь наш багаж

Змінено користувачем tyz

Поділитися повідомленням

tyz

Хочу написати про машинку, після тижневої їзди на ній я зрозумів, наскільки мій вірний товариш Ланос морально устарів. Про кондиціонер  я мовчу))) 

Що не сподобалось, цього мало. Двигун 1,3 дизель трохи слабкуватий. На трасі норм, за кордоном я не ганяю, я от під гірку чи в горах це відчувалось, і не дарма, адже в ньому лише 95 конячок + 5 пасажирів то це гарне було навантаження. Плюс мені здалось, що підвіска трохо жорсткувата, але це дрібниці. Все решта це плюс.

Особливо сподобалась така фішка як Hill Holder - система допомоги при старті на підйом. Це просто бомба. Після 12 років їзди на одній і тій самі коробці, мені було трохи не звично у перші години. І на підйомах це допомагало. Мені здається, що 1-1,5 секунди, поки я переміщаю ногу з щеплення на газ, авто тупо стоїть на місці, ніби на ручнику і не котиться назад. Такі були відчуття. Це крута фішка. Сподобалась витрата дизелю. В один день, коли їздив в основному по трасі, то витрата була 4,6 л/100км. Фантастика

Поділитися повідомленням

tyz

Ще замітив, що цих Фіатів дуже багато, як у нас Ланосів. А потім дізнався, що його випускають у Туреччині)) Класна машинка, мені сподобалась, якби ще потужноісті більше і вільних коштів, то з радістю поміняв би вірного Ланоса на цей Фіат. Коли у Борисполі забирав Ланоса, то відчув, що він різвіший)))

Фінансова сторона. 

За тиждень прокату + страховка, я заплатив -  217 євро, тобто 31 євро/доба.

Ще що замітив, у цьому регіоні Туреччини, 80-90% авто білого кольору))) Можливо із-за того, що при +35...+40 салон не так нагрівається. І дійсно, вода забута у багажнику, у нас не перетворилась на чай.)))

Ще по авто, замітив туку штуку, не сильно зрозумілу для мене. На перехресті, коли стою на червоному, я завжди виключаю передачу, і відпускаю щепленя і просто стою на тормозі. Цей Фіат відразу глохнув, коли відразу я вижимав щеплення, він заводився..... Не зрозумів таку логіку.

Ще, хоч коробка і механічна, але коли стою на нейтралці, то він заводився лише тоді, коли щеплення вижате. Інакше реакції нуль і на БК малюнок - вижми щеплення.))) Цікава ваша думка

Ми десь у горах 

Поділитися повідомленням

tyz

Ну Куротний роман у мене відбувся по повній, я залетів.

Точніше мені залетіли в зад))) На перехресті, підіїзжаю до світлофору, рух по стрілці. Вона стає червоно, я зупиняюсь, так мене вчили у школі, так я робив завжди, але горячий турок кудись спішив, чи може його роздовбаний Фіат вже не мав тормозів - результат,  я відчуваю удар в "жопу"  Думаю капець.

Подзвонив в прокатну, вони порадили викликати поліцію, турок викликав їх і почали діяти.  За годинку управились.

Нас приємно вразило відношення всіх інших сторін. З них ніхто на хорошому рівні не володів інглійською, але це не стало проблемою. Поліцейські і винуватець ДТП постійно використовували гугл.транслейт. Поліцейський навіть заповнив частину моїх даних. Пізніше порадив як діяти. Винуватець постійно вибачався, спілкувались з допомогою гугл.транслейту. Не було, звичної для нас, зверхності чи бикуватості, тим більше до іноземця і тим більше незнаючого їхньої мови. Коли приїхали родичі винуватця ми розпереживалися, але все пройшло цивілізовано.

Турок визнав свою вину, подули обоє в трубочку, поліція поїхала, залишила нам протокол і все. Роз"їхались. Ось таке ми отримали.

Так як у нас не закривався багажник, то прокатна контора пообіцяла заміити авто на інше, що і зробила наступного ранку

Поділитися повідомленням

tyz

Замінили на такий само Фіат, але новіший, йому напевно і року немає, адже пробіг у нього був 6000,  у попереднього - 73000. Але попередній мав кращу комплектацію -  круїзконтроль, легкосплавні диски, противотуманки і ще щось. Коли повертали авто то все пройшло добре, через добу у повному обсязі повернули заставу, тобто за це ДТП з мене нічого не вирахували. Значить з прокатною конторою і страховкою я не помилився. Ось такий у мене був курортний роман. Проїхали ми на  авто 600 км, що ми побачили за цей час, я опишу у звіті. Було круто і цікаво.

Ми для себе відкрили ще один варіант морського відпочинку і не потрібні нам всілякі  "all inclusive" ))) При прямому перельоті і гарній ціні на квитки, то дуже гарний варіант. Після цієї подорожі, дитина заявила - Тепер в Одесу ви мене не затягнете))) Балувана)))

Поділитися повідомленням

Александр29
4 часа назад, tyz сказал:

....

Особливо сподобалась така фішка як Hill Holder - система допомоги при старті на підйом. Це просто бомба. Після 12 років їзди на одній і тій самі коробці, мені було трохи не звично у перші години. І на підйомах це допомагало..

Ланосоводы сказали, что это всё фигня. ))) Не нужная вещь. Это для тех, кто ездить не умеет. 

4 часа назад, tyz сказал:

Ще по авто, замітив туку штуку, не сильно зрозумілу для мене. На перехресті, коли стою на червоному, я завжди виключаю передачу, і відпускаю щепленя і просто стою на тормозі. Цей Фіат відразу глохнув, коли відразу я вижимав щеплення, він заводився..... Не зрозумів таку логіку.

Ще, хоч коробка і механічна, але коли стою на нейтралці, то він заводився лише тоді, коли щеплення вижате. Інакше реакції нуль і на БК малюнок - вижми щеплення.))) Цікава ваша думка

Нормальная логика, правильна. Обычный режим Старт/стоп на механике. На АТ чуть по другому. 

А кондиционер от электро привода был? 

Поділитися повідомленням

tyz
11.09.2020 в 21:16, Александр29 сказал:

Ланосоводы сказали, что это всё фигня. ))) Не нужная вещь. Это для тех, кто ездить не умеет. 

Нормальная логика, правильна. Обычный режим Старт/стоп на механике. На АТ чуть по другому. 

А кондиционер от электро привода был? 

Може бути, а про кондиціонер не знаю. Під капот не заглядав

Поділитися повідомленням

tyz

Ну що поїхали?

Ми зупинились у курортному містечку Фетхіє, це 50 км від аеропорту Даламан. День був важкий. Дома майже не спав, виїхав з дому у 4-00, потім аеропорт, переліт, 4 години пересадки в Стамбулі, знову переліт. Прилетіли в Даламан аж  у 7 вечора. Поки пройшли контроль, отримали багаж, взали авто на прокат, приїхали вже темно. Ми заселились в

Ось парковка перед готелем. Цих Фіатів як у нас Ланосів))).

Ми отримали двокімнатний номер з залою де був розкладний диван.

Поділитися повідомленням

tyz

Також на території є басейн. Власник апартаментів крутий дядько, постійно жартує. Це його сімейний бізнес. Вся родина допомагає.

Поділитися повідомленням

tyz

Наступного дня була акліматизація, адже перед цим майже не спав, плюс ніс на новому місці. Тому у перший день ми просто відпочивали. Покупались на місцемо пляжі Каліш (Calis Beach) . Він від нас 5-7 хвилин. Вда дуже прозора і чиста. Пляж безкоштовний, лише потрібно платити за парасолі і шезлонг

Ось на цій вуличці ми жили. Апартаменти там прикольні.

Цілий день купались і відпочивали, а на вечір зустріли захід сонця. Ось так пройшов перший день. Далі буде цікавіше)))

Поділитися повідомленням

GlaS

Гадский гад ((: Третий день гуглю этот Фиат, теперь это будет моя следующая машина. И именно 1,4 бенз в полной комплектации. 

Поділитися повідомленням

WAC47
10 годин тому, GlaS сказав:

И именно 1,4 бенз в полной комплектации. 

Там же мотор никакой, бери 1,6.

Поділитися повідомленням

tyz
15 часов назад, GlaS сказал:

Гадский гад ((: Третий день гуглю этот Фиат, теперь это будет моя следующая машина. И именно 1,4 бенз в полной комплектации. 

Якщо там конячок більше сотні, то я прав би. Бо 95 у 1,3 дизеля трохи малувато

Поділитися повідомленням

GlaS

У 1.4 - 95 коней. Больше сотни - это 1,6, но там уже и расход бенза будет под 10) Ради интереса посчитал стоимость со всеми допами - 1,4 Фиат будет в те же деньги, как и Логан с турбодизелем. Но у Логана салон интереснее, клиренс выше, да и дизель экономичный. Хотя внешне Фиат конечно красивее) Ну и есть у Фиата то, чего нет в Логане - предварительный электропрогрев салона, старт-стоп, шумка лучше и т. д.) 

Поділитися повідомленням

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор