Перейти до публікації

Выбор помпы на ланос 1,4 мемз-317


Джонсон

Рекомендовані повідомлення

В общем, люфтит немного помпа. По хорошему надо бы ее сменить. Что сейчас более менее ходит из того что есть на рынке? Нагуглил вроде как лузар хоть как то ходит, но отзывы о нем тоже не всегда положительные. Есть еще лузар турбо, пишут подшипники улучшенные и крыльчатка гоняет охлаждайку получше. Так вот, что в наше время лучше взять? Стоит ли смотреть в сторону лузар турбо, или это все маркетинг. Кто в курсе просветите.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21,9 тис.   585

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 у мене на сенсі найдовше робила помпа HORT..

Пробігала 120тис.км без проблем, і з нею наступний власник взяв авто.

п.с. Маю ще одну таку нову із старих запасів, брав в запас але не пригодилася. Можу продати.

 

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6,3 тис.   253

У меня рекордсмены лузар, одна 165 тык, вторая 235 тык прошла...и это еще не закончила свой путь, еще шагает:vinni:

Но это из довоенных лузаров, те что еще с Луганска. Нынешний лузар вроде уже Китай. Но не самый худший из Китая. 

В запасе на смену лежит HORT. 

Змінено користувачем Dueller63
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Спасибо за ответ. Искал отзывы, что то не очень хорошо говорят об этом лузаре турбо. Заказал обычный лузар, не турбо. Как вы говорите, лузар уже не тот, но все равно меньшее зло из того что есть.

Змінено користувачем Джонсон
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

А надо как то подгонять зазор между крыльчаткой помпы и блоком? Видел в ютубе как чел на помпе, кажется hort, съемником стягивал крыльчатку чтоб сделать минимальный зазор.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6,3 тис.   253

Не подгонял ниразу. Подгонка это уже слесарное кунг-фу. 

Штатная Прокладка лёгкий слой герметика более чем достаточно для установки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ну и другие форумчане тоже.

Поменял значит помпу. Стояла аврора, самая дешевая. Пока еще не хрустит, но со внутренней стороны время и тосол не самый хороший (до меня) ее уже хорошо потрепали. Надеялся что на новой помпе будет лучше качать, но нет, почти как было. На холостых на горячую с обратки чуть больше чем сопливит. Если дать немного оборотов, струя мощная. Прокладку заказал тонкую в придачу. Можно было еще пробовать тянуть крыльчатку съемником, но что я очкую :-) Еще треснет, или плохо потом держаться на валу будет. Так вот, хотелось бы знать, у кого как течет с обратки на горячую?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6,3 тис.   253

У меня сенс, выносной термостат, для лучшей циркуляции у меня стоит шайба над термостатом с проходным сечением 10-12мм.Тебе этот вариант наверное не пойдет. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ну да, система сделана немного по другому. Ну а все же, с обратки как течет на хх на горячую? Или ее там нет, не знаю точно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6,3 тис.   253

Есть, течет нормально, редуктор ГБО дефицыта обогрева не испытывает, на холостых тоже. 

ПС. У меня на обратку запитан обогрев редуктора. 

Змінено користувачем Dueller63
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ясно, спасибо. Чтоб узнать точно как оно там течет, надо такой же ланос как у меня. Может кто отпишется.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Так  должно быть. Если радиатор печки не забитый ,то на ХХ  струи нет.

Змінено користувачем oleg sens
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Прикол. Раз в 60 тик змінюю та не завдавався питанням - яка довше ходить) Навіщо ці проблеми? Міняйте як по мануалу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6,3 тис.   253

В мемзе проблем не бывает. Потекла или загудела-поменял. А раньше зачем? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ну не знаю. Старая уже люфтит немного. Сильно далеко не езжу, так примерно в радиусе 100 км от дома. Неприятно будет если загудит где то в этом месте. От этой машины и так не знаешь чего ждать, а если еще и без того известно, что что то там не так, едешь и молишься.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21,9 тис.   585

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 просто не повезло з машиною...

Дешева юшка...далі не буду продовжувати...

У мене сенс був 2003р.в., без іржі доречі) і їздив без проблем по всій Україні, Волинь, Київ, Умань, Одеса, Ужгород, Синевір..

Одна проблема тільки була-не вистачало трошки кондиціонера! :)

12 годин тому, GlaS сказав:

Прикол. Раз в 60 тик змінюю та не завдавався питанням - яка довше ходить) Навіщо ці проблеми? Міняйте як по мануалу.

 

Це на логані? Зашвидко...

Переважно 120-180тис. км ходять...

Якщо при заміні грм не має люфтів і шумів, то вона ще 60тис. км відходить без проблем...

 

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21 минуту назад, jason_ua сказал:

просто не повезло з машиною...

Дешева юшка...далі не буду продовжувати...

Ну так, не спорю. Другий раз таку машину вже би не купив. Вже відомо +/- на що дивитись. Ну але то ще півбіди. Я хоча процентів 90 сам зробити можу якщо щось. Мій знайомий недавно брав ланоса, я йому розказав всі слабі місця, на що дивитись. А ще краще щоб взяв з собою когось хто в тому розумієтья, бо розведуть як лоха і будеш тільки платити за неї. Казав йому тільки мотор 1,5 і польська зборка. Він умудрився взяти такий ланос як мій, але з мотором 1,5. Казав йому не бери того, але в нього своя філософія, трохи дешевше. Плюс як пізніше виявилось, мотор в техпаспорті 1,4. Це жесть. Потім почало вилазити як не одне так інше: то глохне, то не заводиться, то щось там мигає, газ не йде, радіатор купив новий.  Ремонтувати сам він не вміє, дивиться на то як на космічну станцію. Поїздив трохи, на сто не одне їхав, трохи його порозводили, тепер казав плюнув і стоїть анос біля будинку. Отака то юшка з такої рибки....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21,9 тис.   585

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 так, це називається купив дешевого ланоса!(( А за ті гроші що він шукав сенса живого тяжко знайти...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Еще возник сопутствующий вопрос: в природе есть такой штуцер, чтоб закрутить вместо сливной пробки в блок, надеть трубку и спокойно себе сливать охлаждающую жидкость? Или только покупать пробку и самому делать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6,3 тис.   253

Краники есть. Но надо подбирать чтобы резьба совпала. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

22.07.2020 в 09:29, jason_ua сказал:

 

 

Це на логані? Зашвидко...

Переважно 120-180тис. км ходять...

Якщо при заміні грм не має люфтів і шумів, то вона ще 60тис. км відходить без проблем...

 

І на Ланосі так міняв. Це не так дорого коштує, бо як потече десь у дорозі, буде набагато дорожче.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21,9 тис.   585

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 помпа одразу не тече рікою, спочатку сльозиться, потім капає і т.д. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,4 тис.   136
21.07.2020 в 22:59, Dueller63 сказав:

В мемзе проблем не бывает. Потекла или загудела-поменял. А раньше зачем? 

як кажуть не вставати до повної зупинки двигунів ((:

я теж завжди міняв лише коли люфт ставав дебелим, або починала текти, або починала гудіти...а напоркуа раніше?

23.07.2020 в 09:56, Джонсон сказав:

Еще возник сопутствующий вопрос: в природе есть такой штуцер, чтоб закрутить вместо сливной пробки в блок, надеть трубку и спокойно себе сливать охлаждающую жидкость? Или только покупать пробку и самому делать.

 

23.07.2020 в 10:42, Dueller63 сказав:

Краники есть. Но надо подбирать чтобы резьба совпала. 

саме так...вкрутив собі в блок кран..пошукаю накладну від чого...но якщо не помиляюсь то УАЗ

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

23.07.2020 в 22:04, jason_ua сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 помпа одразу не тече рікою, спочатку сльозиться, потім капає і т.д. 

 

Це зрозуміло, але потім знов на СТО, знов знімати ремені. Це також час та гроші. :) 

23.07.2020 в 09:56, Джонсон сказал:

Еще возник сопутствующий вопрос: в природе есть такой штуцер, чтоб закрутить вместо сливной пробки в блок, надеть трубку и спокойно себе сливать охлаждающую жидкость? Или только покупать пробку и самому делать.

Есть лайфхак. Сам недавно испробовал. Снимаешь с бачка шланг обратки, шланг в емкость. В штуцер бачка дуешь воздух или компрессором или банально насосом - у себя так сливал 3 литра ОЖ, для замены всего что нужно вполне достаточно :) Не благодарите :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
27.07.2020 в 21:30, GlaS сказал:

В штуцер бачка дуешь воздух или компрессором или банально насосом - у себя так сливал 3 литра ОЖ, для замены всего что нужно вполне достаточно :) Не благодарите

Для замены термостата должно хватить. А для помпы вряд ли. Через обратку с блока не вытечет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.