Перейти до публікації

Обережно поговоримо про Одинадцятий...


gonchar

Рекомендовані повідомлення

14 годин тому, gonchar сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Саша, такий розклад цілком справедливий для жителів центральних регіонів. Але тим, хто буде їхати з Харкова, Дніпра, Запоріжжя і т.п. потрібно буде розбивати дорогу на два етапи і десь ночувати. Тому це займе більше часу. 

Але, все ж дякую за підтримку, будем думати)

Ну на два отгули більше брати. В Умані і ночувати, або трохи далі у Вінниці. І вьйо Карпати. Аби назад "швидка" не прихватила))))

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 часа назад, Fizik сказал:

Ну на два отгули більше брати. В Умані і ночувати, або трохи далі у Вінниці. І вьйо Карпати. Аби назад "швидка" не прихватила))))

 

это будет приличный забор для некоторых

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

думаю що підтримаю будь в якій точці!) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

27.09.2019 в 16:18, SergXP сказав:

это будет приличный забор для некоторых

Так і є. А що робить???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,5 тис.   215

Осмелюсь предложить Винницу. Там много музеев. Пирогово, ставка Гитлера и куча прочего.

У нас там есть кто-то?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Винницу вроде минислетом накрывали. 

Тут или горы или море)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,5 тис.   215

Всю Винницу слетом не накроешь. Место для ночлега значит уже есть, если мини-слет был. А места на посмотреть там с десятка 2 :)

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Був

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Вервольф, Пирогова, фонтани і ночівля в готелі Дубовий гай. Багато наших вже там побували, а хочеться чогось нового :)

Але як запасний варіант розглянути варто.

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Є ще один варіант, який має влаштувати більшість учасників через своє зручне місцерозташування. Можу запропонувати провести зліт на одній із баз відпочинку на Дніпрі в районі Черкас. Придивлявся навіть до конкретної бази на березі Канівського водосховища на лівому березі. Цей варіант буде вигідним в плані відносної близькості проїзду з більшості регіонів (в середньому 400-500 км з будь якої точки на карті) , а також можливістю організації екскурсійних виїздів до міст Канева та Переяслава-Хмельницького. Що скажете? 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 часа назад, gonchar сказал:

Що скажете? 

прогуглив - краєвиди красиві.
Я за будь який двіж, крім Олі і Наді)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,5 тис.   215
8 часов назад, gonchar сказал:

Що скажете?  

Хорошая идея!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я в этом году после Каменца (1250км в одну сторону),  был в Яремче (1500км в одну сторону). Очень понравилось в Карпатах, всегда есть что посмотреть, чем заняться и  Джейсон рядом:beer:, но 2 дня в дороге- это на любителя. Зато после 2-х этих  поездок- центр Украины стал совсем близко, а Полтава, так почти за углом:D 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Я дуже вибачаюся, а в нас у Чернігові є хто? Я там ніколи не був. А там дуже красиво.
Чи вже вирішили, де саме буде одинадцятий?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дивимось у напрямку Полтави

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

01.10.2019 в 16:32, NightFalcon сказав:

Всю Винницу слетом не накроешь. Место для ночлега значит уже есть, если мини-слет был. А места на посмотреть там с десятка 2

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

А про какие места ты именно говоришь?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

28.02.2020 в 06:34, gonchar сказал:

Дивимось у напрямку Полтави

Полтава - це добре. Це смачно та красиво. :) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

354   226
02.10.2019 в 10:01, gonchar сказал:

Є ще один варіант, який має влаштувати більшість учасників через своє зручне місцерозташування. Можу запропонувати провести зліт на одній із баз відпочинку на Дніпрі в районі Черкас. Придивлявся навіть до конкретної бази на березі Канівського водосховища на лівому березі. Цей варіант буде вигідним в плані відносної близькості проїзду з більшості регіонів (в середньому 400-500 км з будь якої точки на карті) , а також можливістю організації екскурсійних виїздів до міст Канева та Переяслава-Хмельницького. Що скажете? 

Я не те що б проти... Місця на черкащині дуже красиві, але дороги... найгірші які я бачив. Я родом з черкащини, і на мото зліт "Тарасова гора" 8 років підряд їздив (якраз під Черкасами на базах кожний рік проводиться). А от минулого року вирішив не їхати, бо попередній зліт то була якась мука. Що не яма то канава :(. І це на мотоциклі... Маю слабку надію що в цьому плані там щось змінилось на краще за рік що я там не був. Це треба в місцевих питати. 

 

А в загальному, я за Полтаву :-).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А в натуре неплохо было бы и в Чернигов слететься. Был там, но с удовольствием еще раз бы сгонял...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та звісно що непогано було б! ((: Але ж давайте виходити з тієї ситуації, що для організації потрібно мати хоча б одну людину з місцевих для оперативного реагування. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А что на счёт дат проведения? Какие варианты?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згідно з опитуванням, яке проводилось у Вайбері, найбільш вірогідні дати запропоновано на 1-2 серпня

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

01.10.2019 в 16:15, NightFalcon сказал:

У нас там есть кто-то?

Угу :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12 часов назад, gonchar сказал:

Згідно з опитуванням, яке проводилось у Вайбері, найбільш вірогідні дати запропоновано на 1-2 серпня

Так там же не 3 выходных :hmmm:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.