Перейти до публікації
gonchar

Обережно поговоримо про Одинадцятий...

Рекомендовані повідомлення

gonchar

І знову всім одноклубникам та форумчанам привіт!

Настала осінь, стали довшими ночі і з'явилось більше часу для того, щоб подумати і поговорити про наше клубне життя на наступний рік. Цьогорічний 10 зліт показав, що "є ще порох у порохівницях" ((: і ми так просто не збираємось закинути наш поважний клуб напризволяще. На жаль є у нас проблеми з активністю на форумі, а також маємо очевидні проблеми роботою керівництва клубу. Але у нас залишилось хоч і невелике, але дієве "активне ядро", завдяки якому ми продовжували проводити масові клубні заходи. Маємо вже і постійну групу однодумців, які кожного разу підтримують наші пропозиції і приїжджають на зустрічі та зльоти. А останній зліт показав, що таких людей стає навіть більше. І це надихає на організацію нових заходів.

От тому у даній темі я хочу підняти питання про проведення у наступному році чергового (вже 11) Всеукраїнського зльоту нашого клубу. Маю надію, що всі небайдужі форумчани активно долучаться до обговорення цього питання. 

Ніякої конкретики тут ви поки що не почуєте. Та й не може її бути, бо ще занадто великий відрізок часу до наступного зльоту у нас залишається. Все знаходиться поки лише на стадії розробки варіантів та консультацій. Тому, якщо у хтось із вас запропонує своє бачення про місце проведення зльоту, то ми всі разом його з радістю тут обговоримо. Отож не соромтесь і не лінуйтесь та пропонуйте свої варіанти! 

Ну і щоб ця тема не вигляділа голослівною, я перший озвучу свої думки стосовно цього питання. Мушу сказати, що особисто у мене вибір падає на два регіони: це Полтавщина або Дніпропетровщина. Конкретніше поки що сказати не можу (та й не хочу :-X). Буду чекати вашої реакції.  

Змінено користувачем gonchar

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Fizik

Почалося))))

Але не с приводу дніпропетровщини)))

Незважаючи на відстань мені особливо хочеться їхати далі до Карпат. Бо як показала практика важко себе заставити поїхати в таку далечинь. 

А от під зліт є гарний привід.

Поділитися повідомленням

gonchar

Переглянувши календар вихідних та святкових днів на наступний рік, ми можемо орієнтуватися на такі дати: у червні це 6,7,8 та 27,28,29 числа, або у серпні це 22,23,24 числа. Зважаючи на те, що останні вже кілька років ми зустрічались у червні, то може варто подумати і про серпень?

Поділитися повідомленням

Fizik

Традиційно на 27,28,29 червня, або серпень. Якщо Карпати то серпень було б краще. Флаг клубу на Говерлу)))

Поділитися повідомленням

catkiev

gonchar по датах мені чомусь більше серпень подобається ))) бо в червні і так вже багато років пропускаю день народження похресниці... цього року нарешті трошки захопив дорогою назад. 
Fizik я теж за Карпати чи далі на захід. з одного боку. З іншого - хотілось би якось розбавляти і чередувати. От цього року до нас підтягнувся @vag, і може треба відвідати і їхні краї знову? ато якось давно був... 

Поділитися повідомленням

SergXP

На десятый ехал за 1000 км. Даже боюсь подумать про Карпаты... Здоровья точно не хватит... Хотя мои друзья уже высказали мне свою готовность куда-нить со мной махнуть на следующий слет))

Поділитися повідомленням

ErV

В серпні в мене жнива, тому червень було би краще... Хоча може бути й пауза в роботі саме на ці дні. Щодо місця ну традиційно хочеться ближче на захід, але можна розглянути центр і південь. 

Поділитися повідомленням

BNG

Всім привіт. Послухаю. 

Поділитися повідомленням

NightFalcon

Привет всем! я за июнь! Все равно где, лишь бы вас увидеть!

Поділитися повідомленням

gonchar
40 хвилин тому, Fizik сказав:

Флаг клубу на Говерлу)))

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

Поділитися повідомленням

catkiev

gonchar це не Говерла ) 

Поділитися повідомленням

gonchar

catkiev Я в курсі)

Поділитися повідомленням

lyolik

Мне нравится идея с галушколянидией :hehe:

По датам пока ничего не могу сказать.

11 - это же полАркурный слёт получается :))

Поділитися повідомленням

catkiev
1 година тому, lyolik сказав:

11 - это же полАркурный слёт получается :))

так может хоть полАртёма приедет? ;-) а? @arkur ))) 

Поділитися повідомленням

SergXP

дык может и полВлада тогда подтянется)))

Поділитися повідомленням

catkiev
9 хвилин тому, SergXP сказав:

дык может и полВлада тогда подтянется)))

а там тоже 22? ;-)

Поділитися повідомленням

SergXP
1 минуту назад, catkiev сказал:

а там тоже 22? ;-)

Я уже боюсь надеяться на полного Влада)))

Поділитися повідомленням

G.m.

Хотелось бы галушки на завтрак, обед и ужин)))

За Полтавщину !!:patriot:

Поділитися повідомленням

WITEK

Я за Галушколенд. Червень чи серпень- все одно

Поділитися повідомленням

gonchar

Я дуже радий, що ви майже одностайно так підтримали мої думки ((: Але все ж хотілось почути від вас якісь свої пропозиції. Поки що почули тільки від Паші про бажання їхати в Карпати. Треба зрозуміти, що організація зльоту це трішки більше ніж виїзна зустріч і це накладає на плани вже свої корективи. Для зльоту (а це зазвичай 3 дні) потрібно знайти насамперед місце, де розмістилося б чоловік 60, далі треба придумати для людей чим їх можна зайняти на ці 3 дні. Тобто неподалік мають бути якісь цікаві об'єкти чи місця, куди можна було б поїхати (чи повезти) людей. Ну і, нарешті, місце має бути хоча б у відносній доступності для більшості учасників. Отакі маємо критерії відбору.

За останні 2 дні я, перелопативши майже всю територію як Полтавщини, так і Дніпропетровщини, прийшов до висновку, що в кожному з цих регіонів є з цим проблеми. Тобто, на будь яку виїзну зустріч на 2 дні з однією ночівлею місць достатньо, а от щоб зайняти чимось людей на 3 дні, то це вже проблема. Ми ж не хочемо тупо пробухати 3 дні на одному місці? ((: Раніше дехто висловлював думки про організацію зльоту на морі. Можна розглянути і такий варіант: не буде проблемою попередньо забронювати якусь базу біля моря. Але він також нічим не буде відрізнятися від попереднього варіанту: ну хіба що тим, щоб пробухати 3 дні біля моря ((: 

Карпати - це дуже вигідний варіант в плані зайнятості людей: тут навіть 3 днів буде замало! Враховуючи дорогу, потрібно тиждень. А не кожен зможе собі дозволити виділити такий період в кінці літа.

Отже, підводячи попередній підсумок, можна констатувати деяку невизначеність з цього питання. Давайте продовжувати мізкувати на цим питанням разом. Згадуйте, може в кого є на замітці такі місця, де можна весело і пізнавально провести разом 3 дні. 

Поділитися повідомленням

SergXP
5 часов назад, gonchar сказал:

... Ми ж не хочемо тупо пробухати 3 дні на одному місці? ((: 

Легко!

А вообще-то, конечно, хотелось бы между рюмками и что-нить увидеть. Таки да... Ищем...

Поділитися повідомленням

catkiev
3 години тому, SergXP сказав:

Легко!

А вообще-то, конечно, хотелось бы между рюмками и что-нить увидеть. Таки да... Ищем...

если не между. то хоть до и после )

Поділитися повідомленням

jason_ua
10 годин тому, gonchar сказав:

Карпати - це дуже вигідний варіант в плані зайнятості людей: тут навіть 3 днів буде замало! Враховуючи дорогу, потрібно тиждень. А не кожен зможе собі дозволити виділити такий період в кінці літа.

Вітя, ну чого одразу тиждень?))

Накину на швидку можливий розклад. 

Беремо за основу червень місяць, отже- 27 беремо відгул), 28, 29, 30 вихідні. 

27 виїзджаємо, під вечір максимум всі будуть на місці.

28 гуляємо, Івано-Франківськ, Яремче, Микуличин, Ворохта, Буковель. Варіантів багато можна накинути, вже як більшість вирішить))

29 можна на говерлу піднятися))

30 їдемо до дому. 

Поділитися повідомленням

gonchar

jason_ua  Саша, такий розклад цілком справедливий для жителів центральних регіонів. Але тим, хто буде їхати з Харкова, Дніпра, Запоріжжя і т.п. потрібно буде розбивати дорогу на два етапи і десь ночувати. Тому це займе більше часу. 

Але, все ж дякую за підтримку, будем думати)

Поділитися повідомленням

jason_ua

Ну то вже залежить хто як дорогу переносить)

п.с. Нагадалося мені, як на початку 90-х батько нас(мама, я 7річний і брат 3-х річний) на ваз 2106 в Крим  возив. 1500км меньше як за добу за одним заходом проїзджали. Так 3 літа поспіль їздили... 

Поділитися повідомленням

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор