Перейти до публікації

Защитное покрытие кузова.


vag

Рекомендовані повідомлення

критиццским взглядом осмотрев коцки на бамперах, крыльях и капоте, решил попробовать нанести защитное покрытие на кузов. Демпинокс, раптор или что-то подобное... По итогу хочу получить что-то наподобие такого как на фото. Компрессор хороший есть, руки не из жо..., В общем, кто имел дело с такого рода покрытиями, плиз посоветуйте, какие подводные камни будут? Привлекает то, что в случае если цвет не понравится, покрытие можно содрать. Ну и защита от веток при выездах на природу.  

 

PS: Или лучше плюнуть, купить пару литров краски + лак и просто "освежить" ЛКП?

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Андрій я бачив вживу твоє авто. Має нормальний робочий стан.. На твому місці нічого б не робив... Пофарбувати ще встигнеш... Рідна фарба ціниться більше...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

7 часов назад, jason_ua сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Андрій я бачив вживу твоє авто. Має нормальний робочий стан.. На твому місці нічого б не робив... Пофарбувати ще встигнеш... Рідна фарба ціниться більше...

 

Є там сколи і подряпини якщо придивитись. Тому й хочу додати покриття яке потім можна зідрати на випадок "якщо що". 

Змінено користувачем vag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Raptor U_polвроде не плохо работает по защите кузова.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

антигравийной полиуритановой пленкой можно покрыть. 100 баксов за погонный метр (гирниена 1.22)

я себе капот и низ дверей слделал. наверное всю машину в итге покрою :-) главное виниловой(пвх) не покрывать, от царапин не спасает

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.