Перейти до публікації

Звук из под копотного пространства после выкл. зажигания


ketano

Рекомендовані повідомлення

Ну пускай питается. Зато когда ключ от замка зажигания в кармане  магнитофон не разряжает аккумулятор , а ключ  большое время находится в кармане чем в замке.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12 хвилин тому, oleg sens сказав:

Ну пускай питается. Зато когда ключ от замка зажигания в кармане  магнитофон не разряжает аккумулятор , а ключ  большое время находится в кармане чем в замке.

Это самое правильно,я так думаю.

Из личного опыта скажу,что было пару таких случаев,когда к примеру,перед уже парковкой на ночь звонок на мобильный.

Поднимаю трубку,прошу повисеть пару сек на линии пока я паркуюсь,машинально убираю громкость на "0" на магнитоле и говорю по телефону,потом просят какие то документы,я выхожу из авто,достаю папку с заднего сиденья,сверяемся и...

Забираю документы,хлопаю дверью,силналка и ушёл домой.

Утром прихожу,а магнитолка то на месте и включена!!!:-(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Прикуриватель. В моем случае к нему подключена магнитола. Что еще... не помню. Еще какое нибудь электрооборудование салона.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну стараюсь так уже не косячить.:stop:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Эх. А габариты оставить, иногда, это святое!((: Не часто, но бывает. Спасает собака! Приезжаю с работы, иду с ней гулять, и всегда обращаю внимание на машину.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Точно,а про габариты я и забыл...:beer:

Они тоже без ключа работают...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У мене на логані прікольно зроблена наступна фішка з заводу. При витягнутому ключі магнітола вирубується. Але якщо хочу слухати музон то вона увімкнеться без ключа але через 30хв якщо магнітолу не клацати сама виключається. Світло у салоні якщо забути виключити -теж через 30хв вирубується.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

18.07.2019 в 15:50, jason_ua сказав:

Але якщо хочу слухати музон то вона увімкнеться без ключа але через 30хв якщо магнітолу не клацати сама виключається. Світло у салоні якщо забути виключити -теж через 30хв вирубується.

:) аналогічно на Зафірі. Лише магнітола не вирубається при витягуванні ключа. Через 30хв. вирубається, якщо двигун не працює і нічого не клацати. В дорозі, якщо не клацати, то не вирубиться. Звісно, фари тухнуть якщо заглушити двигун. А якщо витягнути ключ і відкрити водійську дверку (при включених габаритах), то буде кричати неймовірно :). І є корисна річ: можна включити повороти в режим постійного світіння. Причому роздільно правий і лівий бік. Це корисно при паркуванні вночі на узбіччі. Думали інженери, що для людей проектують...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.