Перейти до публікації

Черкає щось в передньому колесі, при натиску на гальма звук зникає

artem2406
 Розповісти
Підписники 0

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Прошу допомоги одноклубників. Виявив дивні звуки в передньому лівому колесі, яких раніше не було, а саме, щось черкає у передньому колесі, циклічно з обертами колеса, так ніби щось зачіпає, чим вища швидкість ти більше черкає, але на швидкості уже не чути, черкання найголосніше на малій швидкості, при цьому, якщо натискаю на гальма то звук пропадає, відпускаю і знову черкає. Підкажіть в чому може бути причина, де як то кажуть копати, можливо зможу сам усунути причину без СТО? 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обычно это подогнутый щиток чиркает. Отогнуть непроблема, даже внаглую руками. 

Если сложнее то тут уже разбирать смотреть... 

Dueller63 Дякую, теж була підозра на це, просто не можу поняти, де він може чіпати колодку, чи що, бо насторожує саме те, що коли натискаю гальма звук пропадає, по і деї щиток металевий мав би терти постійно, чи я помиляюсь і він десь може чіпати так що при натисканні на гальма перестає чіпати?

Ощупывать щиток рукой по периметру,  он должен прогибаться в сторону диска. В том месте где чувствуется упор-там и чиркает. 

Dueller63 Дуже дякую за пораду! Спробую так і зробити, надіюсь допоможе , бо люблю коли авто їде тихенько і комфортно без лишніх звуків. Я просто ще чув, що буває поломка гальмівного циліндрика, колодка не відходить до кінця і може теж черкати, але тоді думаю було б постійне тертя а не одиночні черкання та й колесо б грілося, смерділо б паленими гальмами, а тут ніби і праве ліве однаково теплі .сторонніх запахів теж немає.

Сьогодні перевірив чи чіпає кожух. Металевою пластиною провів по всьому периметру, де кожух дотичний до диска, всюди проходить, значить ніде не загнуто, але на всяк випадок, трохи відігнув краї кожуха, поїхав, спочатку не черкало, а потім знову почало черкати, при цьому при гальмуванні переставало черкати, значить це не кожух, але що ж тоді? Завтра спробую заїхати на якесь СТО, може хай майстер гляне. В кого які думки, що це може бути?

Колодки тормозные стёрлись, да ещё не равномерно,  на перекосяк. Как вариант.

Проблему вирішено. Коли зняли колесо і подивились на гальмівний диск, то виявилось, що верхня грань диска трохи покоробилась від старості напевне, і терла об супорт, майстер шліфмашинкою трохи шліфанув і все тепер ОК, Більше нічого об супорт не тре. Нижче додаю фото диска, а саме верхньої грані після невеликої її шліфовки.

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

Кхм, ... не факт, что устранил. Склоняюсь к тому, что кожух ещё проявит себя, особенно в поворотах - есть места на нём, где особо и отгибать некуда, а надо...

Юра 66  Життя покаже, трохи поїжджу і відпишусь, поки ніби нічого не черкає, просто суппорт був добре стертий завдяки тому черканню, тому і постановив майстер, що це він, просто більше там нічого не було, бо з гальмами все в порядку, майстер перевірив, колодки відходили нормально і не чіпали диск, кожух я відігнув по максимуму, маленьку пилочку просовував між диском і кожухом і всюди проходила вільно. До речі могло таке бути, що ця окалина на диску, зробивши ще й буртик крім супорта, якраз ще цей і кожух чіпала також, інших видимих причин не знайшли

Змінено користувачем artem2406

Відписуюсь. Поїздив в різних режимах, і таки більше нічого не чекає, все тихо.) Так що таки дійсно майстер був правий і справа була в диску.

• 4 місяці потому...

Привет, ну так что больше реально ничего не беспокоило в колесе? Я просто сейчас столкнулся с такой проблемой, сам осмотрел все - никаких нюанcов не заметил. Поехал на сто и там мне сказали диск менять, типо что-то там деформировалось. Советуют валео такой модели ставить - 

говорят буду долго кататься без проблем. Но я как-то не особо доверяю стошникам, может просто не хотят заморачиваться. Я то диски недавно поставил только, GM недешёвые и отбегал 15 тысяч всего. Странно как-то, может посоветуете решение или сто хорошее в Киеве? Спасибо

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Розповісти
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор