Перейти до публікації

Телеканал 2+2 ДЖЕДАИ сюжет про Ланос Внедорожник


Варта1

Рекомендовані повідомлення

Ну ось перші результати мого не стандартного захоплення, ціни на пажеро і гранд черокі впали, а ось на Ланоси підскочили догори)) Ловіть момент! Я звісно жартую, продавати Ланос не варто машина хорошо! Пишіть що скажете про сюжет?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 респект!:yes:

Я того тижня на цю сттатю з твоїм ланосом натрапив! :lorry:

Украинец сделал внедорожник из Daewoo Lanos 

п.с. Ти на 10-й Всеукраїнський зліт ланос форуму не збираєшся їхати? 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

22 минуты назад, jason_ua сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 респект!:yes:

Я того тижня на цю сттатю з твоїм ланосом натрапив! :lorry:

Украинец сделал внедорожник из Daewoo Lanos 

п.с. Ти на 10-й Всеукраїнський зліт ланос форуму не збираєшся їхати? 

 

 

Ставлю в календарі нагадування, може і приїду з другом на Деу ТІКО тоже має бути до того часу з Лебедями)) Але реєструватись не буду, ітак с палатками буду якщо буду)) Дякую за наводку, я такі сходки люблю)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

28.03.2019 в 20:40, Варта1 сказал:

 

Ставлю в календарі нагадування, може і приїду з другом на Деу ТІКО тоже має бути до того часу з Лебедями)) Але реєструватись не буду, ітак с палатками буду якщо буду)) Дякую за наводку, я такі сходки люблю)

Було б краще все одно зареєструватися. 
Адже на зльоті розраховується не тільки і не стільки проживання чи їжа, або банкет, а в першу чергу КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ. На основі цього Адміністрація замовляє атрибутику різну, розраховується кількість призів у конкурсах чи якісь інші приємні сюрпризи. 
Та й було б непогано у загальному списку заявитися. Адже хтось може хотів поїхати, але вагався. А після того, як побачив знайомі нікнейми, то й сам зареєструвався. А так, знати не буде, а потім жалкуватиме, що була гарна нагода зустрітися та поспілкуватися віч на віч, а не знав про це. 

А з урахуванням, що ви там всі близько мешкаєте, то може якусь допомогу могли б додати свою до організації зльоту.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Так то воно так але може бути і зворотній еффект, зареєструюсь, приїхати не зможу, люди які будуть чекати розчаруються, в організаторів залишиться лишня атрибутика.... і.т.д. Ви праві, але на мою думку не варто каламутити воду доки сам не знаєш де будеш...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Не велике відео про те як плюси (2+2 ДЖЕДАИ) приїхали до Львова знімати сюжет про мій автомобіль Daewoo Lanos 1.5 для бездоріжжя. Праця журналіста важка та цікава! Може то самому податись в журналісти?.. Що скажете?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 двигун вже зробив?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21 час назад, jason_ua сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 двигун вже зробив?

Ще ні, вчора шліфанув 0.16 зняли, колінвал живий, в межах допустимого, перший ремонт не потрібний. Збираю гроші на запчастини, там десь на десятку мінімум.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.