Перейти до публікації

Гидроудар двигателя в лесном болоте


Варта1

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Страшний сон будь-якого водія - Гідроудар в двигуні автомобіля! Ось і я з ним зіткнувся!

 

Історія почалася ще з

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

де я переїжджав через великий болотистий брід, проїхавши я забув зовсім глянути до повітряного фільтру, а там 100% була вже волога! І відразу після вирішили їхати в ліс на пікнічок але спершу хотіли зробити ефектні фото Ланоса в болоті, ліс ми знаємо добре, тому хвилин через 30 після 100 метрівки були вже в лісі біля ще однієї маленької калюжі!

 

 

Розгін! Бризки!

 

 

І злегка сів на пузо!

 

 

Туди сюди і Ланос на суші знов) Ну все фото є, відео є, їдьте смажити ковбасу! А ні добрий друг попросив проїхатися ще раз на біс! :) Ну і звичайно я погодився, а так як мізків немає, я не подивився знову до фільтру і не врахував той факт що тепер права сторона де стоїть фільтр буде глибше під водою ...

 

 

Легкий стук, і тиша ... В очах біжить все життя Ланоса ... Все думаю прилетіли ! Двигун стуканув!

 

 

Слава Одіну вистачило мізків не пробувати заводити! А відразу почали дивитися під капот

 

 

А під капотом нічого хорошого, там де фільтр акваріум! Хоч бери і жаб запускай плавати!

 

 

Добрий друг що просив на Біс, почав включати соображалку і давав слушні поради що робити, перевірили щуп на наявність масла, масла немає, все думаю... Але потім щось з'явилося, мабуть почало стікати ... Викрутили свічки, зняли патрубок з дросельної заслінки, в патрубку болото, 4 свічка мокра якщо рахувати з ліва на право ... Почали стартером крутити і продувати камери згоряння, трохи болота (води) від туди виплюнуло! Поставили все назад, пробуємо заводити, не відразу але двигун почав заводитися і в кінцевому підсумку завівся ... Я трохи відійшов від цього жаху, начебто працює нормально тільки почав клацати гідрокомпенсатор ... Відразу лебідку ON і витягувати машинку з болота на сушу! Слава великій лебідці!

 

 

Трохи попрацювавши, двигун заглушили, щоб глянути рівень масла як стече, рівень з'явився, не ідеальний але був, і ми навіть не помітили як настала ніч

 

 

Щоб не пропадали ковбаски які ми повинні були з'їсти пару годин тому, засмажили відразу там же де і втопили Ланос, треба ж було якось відсвяткувати 2 день народження автомобіля :)

 

 

На наступний день взявся за оцінку результату покатушки, а оцінювати було що, вся машина в болоті
 

 

 

Все в салоні плаває, але ковроліну вже давно немає тому це навіть не проблема для мене

 

 

Фільтр повітряний звичайно під заміну))) Але викидати не став, повісив в гаражі на пам'ять

 

Купив фільтра, масло GM 10W-40 і почав міняти

 

 

 

 

На даний момент все ок, масло не тече, пробка суха, слабо клацає гідрік, поки не вскривав, так що відбувся легким переляком!

 

Так що ставте Ланосу позашляховику лайки! Коментуйте і підписуйтесь! І так мало не забув, ось вам відео всієї цієї епопеї :) В відео використовував кілька нових прийомчиків монтажу, напишіть добре чи не дуже :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 вітаю з другим ДН! :D

Думав, що не заведешся...Лови + :yes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

При продаже авто не забудь написать что к автомобилю относились очень бережно и даже в салоне не курили :scream:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Еще не обошлось.Рано об этом.Стучит компенсатор...а с какого перепугу.Может треснутый поршень?Да и шатуны гнет при гидроударе...Понаблюдай...если двигатель будет ковылять,начнет дымить,брать масло-то разбирать придется.

Хорошо я успокоил?:D

Я уже проходил это.После гидроудара ездил,и достаточно долго,а когда вскрыл-картина маслом-гнутый шатун и три лопнутых поршня.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.