Перейти до публікації

Масло ATF 2D YUKOIL для мкпп


wwe2012

Рекомендовані повідомлення

Привет всем, сегодня купил в магазине масло для коробке передач

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

доволен был, пока не прочитал что это для автомата, а у меня миханика. 

Подскажите пойдет ли Масло ATF 2D YUKOIL для мкпп ? или его выкунуть просто напросто

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 якщо не помиляюсь воно відповідає специфікації Dexron 2 - для ГУР...подивись для Ланоса який  Dexron?  Dexron2 чи  Dexron3? якщо  Dexron2 - залиш для ГУРа

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 минуты назад, Yarmola.L сказал:

 якщо не помиляюсь воно відповідає специфікації Dexron 2 - для ГУР...подивись для Ланоса який  Dexron?  Dexron2 чи  Dexron3? якщо  Dexron2 - залиш для ГУРа

В коробку можно лить ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я б не лив...вязкість далеко не та...воно ж рідке як вода...АТФи йдуть для автоматичних КПП і ГУР...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Верни его в магазин, скажи, что не разобрался и у них же возьми такое как надо! А нет, то выбрасывать ненадо конечно, на крайняк я у тебя его заберу, я так понял оно из недорогих, я себе такое лью в насос подъёма кабины на грузовике своём, оно у меня подтекает там постоянно, в Днепре бываю часто если чо)).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, wwe2012 сказав:

а в ГУР подлить можно ?

а я про що тобі вже 2а рази написав?...воно якраз для ГУРа з специфікацією Dexron 2D (якщо я вірно роздивився на етикетці)

провір по сервісній книжці яке в твій Ланос залито!!!...якщо  Dexron2D - заливай собі в ГУР.

Наприклад в Лачетті кажись до 2010 йшло Dexron 3....потім вже перейшли на Dexron 6 (таке по віну в моїй Лачі)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.