Перейти до публікації

Раллі. Перегони. Та все, що стосується автоспорту.


rebus

Рекомендовані повідомлення

Якщо вже всі пишуть все підряд, то чому б мені не розповісти про те, чим я живу вже майже п'ятнадцять років?

:) 

Почалося все ще з початку 00-вих.
Я завжди цікавився перегонами та автоспортом. Їздив глядачем на тодішні перегони (дрИг-ракінг) у Широкому на злітній смузі, гоняв по місту...
Та потім з'явився інтернет :D 
04-го вересня 2004-го була сумнозвісна подія у Широкому (Типу чемпіонат), на яку зібралося під 50 тис. п'яного бидла глядачів, які його й зіпсували. На цьому збіговиську я загубив всі документи свої.

Вимушений був піти до цих самих інтернетів та питати на профільних сайтах ракерських, чи не знайшов хто їх.
Мені їх майже одразу повернули добрі люди.
А після цього пішла вода в хату :D 
Одночасно з пошуком документів, побачив пропозицію про створення АВТОКЛУБУ в Запорожжі. Тоді це було ВАЗ Клуб Запоріжжя (філіал 2108-Клубу forum.2108.kiev.ua)
І ось на другу зустріч цього клубу я й приїхав.

(бежева копійка, то є Зорька на якій я їздив :) )

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Після цього до останніх двох років кожну суботу ми збиралися, обговорювали перегони, ганялися самі по городу, на різних парковках та робили таке, що згадувати лячно :D 


Ми робили справжній стрирейсінг по місту. Найдовший та найтриваліший з того, що я знаю (наче ще київські "найтСпірітс" робили щось подібне та все). Робили парні заїзди по нічному місту та оговореному маршруту.

Пам'ятаю, як в одному з таких заїздів наш хлопець проїхав два квартали по проспекту Металургів від вул.Рекордна до проспекту тоді ще Леніна по зустрічній смузі :D (Місцеві зрозуміють. ) А потім боком вилітав на проспект та до плотини. Все заради перемоги! :D Я й досі не розумію, як ми тоді не повбивалися. :D 

Поступово ми почали робити більш зважені перегони та перейшли до біль організованих покатух. 
Почали їздити до інших міст, спілкувалися з такими самими дебілами та вчилися. 
(на фото нижче картодром у Дніпродзержинську 2007-й рік)

Одним з перших наших перегонів, на які ми почали звати друзів з інших міст, були зимові покатухи "на Квадратах" (місце коло аеропорту в Запоріжжі, де можна взимку гарно катнути).
Потім було ралі у Василівці у 2008-му.
На колишньому грунтовому аеродромі ми викатали сім километрів СД та влаштували повноцінне раллі :) 

 

 

Одночасно з тим ми їздили всюди, куди тільки звали та на що вистачало грошей. А якщо не вистачало, то займали та їхали! :D

Ми їздили на Незалежну Серію Валєри КАТа (Андрій Кузьма добре знає і пам'ятає ті часи ;) )
Це був другий чи третій етап 2009-го року:

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Наш перший виїзд у таку компанію "сурових ралістів" з усієї Країги! :D 
Дуже сподобалося!
Ми виїхали з Запоріжжя о другій ночі, проїхали 600 км до Білої Церкви, там отганялися цілий день, а потім повернулися до дому о четвертій ранку :D 
І нічого, дві години поспавши кожен пішов ранком в понеділок на роботу :D

Це наш Колян на субару:

 

 

А це з того ж самого ракурсу вже я:

 

 

 

А ось ще зі старих відео, ще ракерських часів:
2008-й рік.
Ті самі "Квадрати", про які я писав вище:
 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та ще одне архівне коротеньке відео з тих часів.
Це я на Зорьці входжу в поворот на нашій кроссовій трассі у Запоріжжі.
Вона тоді ще не була кросовою. ЇЇ нарізали та використовували для "гонок на виживання".
Ми, коли вперше дізналися про те, що туди можна просто так потрапити, без всіляких заборів і т.п., то перші рази навіть не могли додуматися їздити туди не вночі, а днем :D 

На стільки були сильними ракерські звички, що всі перегони мають бути не раніше другої ночі! :D

 

А ось ще одне відео з тих зимових тайматтаків на "квадратах"!
Це 2008-й рік. Вже десять років пройшло з того часу.
На цю гонку приїзжали до нас друзі з Дніпра та Дніпродиму!

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А ще є відео, де ми влаштували раллі-кросс у 2009-му році! Це був ЖИИИИИР!!!!
Ще у 2006-му ми перейменувалися у RED LINE (хто ж знав тоді, що тих редлайнів, як собак буде через три-п'ять років :D )
У 2009-му ми зробили досить масштабну подію у Запоріжжі. Ми провели раллі-кросс!

На кросовій трасі ми обрали паралельний старт та на два кола запускали дві автівки! 
Які їхали один за одним на пів кола. Але на час!
То вийшло щось середнє між паралельними заїздами та раллі-кроссом.
Участників було 47 екіпажів! Була заруба дуууууже класна у де-ких класах! 
Рекомендую цей ролик подивитися. 
:)
 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ми їздили, їздили, та їздили!
Ми намагалися встряти усюди, де тільки були швидкі хлопці та цікави перегони!!!

:metal::metal::metal:

 

24.04. 10 ЄТР-раллі Дніпродим

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

У Братському (теж 2010-й)

 

Знов Незалежна Серія Валєри КАТа (2011)

 

 

А це у Тягінці у 2012-му (чи 11-му, вже не памїятаю точно)
Це був неймовірний досвід! УТС проходив по тим самим СД, які входять до ЕТАПУ ЧУ З РАЛЛІ! Тобто ми їхали по тим самим доріжкам, що й профі!

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387
1 час назад, rebus сказал:

(Андрій Кузьма добре знає і пам'ятає ті часи ;) )

Ещё как помнит!!! Даже нашёл пару фото с тех времён. И даже нашёл фото нашей копеечки с драга на Чайке (и такое было). А Уже с 2009 года я был со стороны организаторов серии Субару Опен Кап (СОК), что то же внесло разнообразие в историю автоспорта и даже несколько имён теперь ездят в ралли совсем на других трассах и уровнях!!!

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, а в тебе нема фото з Сумщини? З того зимового етапу?

Ми тоді багато емоцій получили!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Нет, к сожалению. Я на том этапе даже не видел, кто фотографировал. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 на один з тих СОКів ми приїзджали з Олексієм Вельможко на тавропікапі. На самий останній, що був у Києві.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387
28 минут назад, rebus сказал:

на один з тих СОКів ми приїзджали з Олексієм Вельможко на тавропікапі.

Я помню отлично эту Таврюшу. тем более, что я вёл и открытие, на Подоле, и закрытие, на ВДНХ. а ещё именно этот, Киевский этап СОКа, был моим личным детищем - мне никто особо не мешал его творить от "А" до "Я"! 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14 минут назад, АндрейКузьма сказал:

Я помню отлично эту Таврюшу. тем более, что я вёл и открытие, на Подоле, и закрытие, на ВДНХ. а ещё именно этот, Киевский этап СОКа, был моим личным детищем - мне никто особо не мешал его творить от "А" до "Я"! 

В плані організації мені все дуже сподобалося. Хоча тоді нам важалось за дичину, щоб їхати через пів міста у корках лише задля того, щоб гарно проїхати через арку відкриття :D 
 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387

Там где есть спонсоры и их деньги приходится выполнять, иногда дурацкие требования... Арка на Подоле - одно из них!:letun:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коротше, першу частину я розповів. :)

Тепер далі! 

Якось воно само вийшло, що у пошуках місць для тренування ми дійшли до того, що треба робити трасу, організовувати етапи та звати друзів з інших регіонів.

Не те, щоб ми дуже хотіли робити СД, проводити гонки... Але воно якось само вийшло. Якщо немає гонок таких, як хочеш, то потрібно їх створювати.

Так ми й створили трассу "ЮЖНАЯ ПЕТЛЯ". 

Спочатку вона була 3,5 км, потім 4+ км, потім 5+ км, а останнього разу таки дорізали до шости кілометрів.

Від самого початку наша траса здобула репутацію, як дуже цікава та шалена. :metal:

На ній досить легко "прибратися" і ми самі її завжди побоювалися :D 
Робили конфіг, як для себе, так, щоб було як можна цікавіше. 

За сім год я багато разів чув, що в нас вийшло навіть білье :D 

Самого першого разу пам'ятаю, як приїхали хлопці з Дніпра та перед стартом прописки вирішили пройтися пішкі по трасі. Коли вони повернулися, їхні очі були раза у два більше, ніж перед тим, як пішли :D 
А єдине, що вони спитали, було: "Признавайтесь, под чем вы были, когда это придумали????! :shock: " :D 

Ось так вона виглядала востаннє:

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

:(

Нажаль ми не змогли перемогти місцевих жителів з їхніми коровами. :( 

Сім років, купа сил, часу, натхнення та грошей у 2017-му накрилося мокрим рядном. :( 

На проведення останнього етапу я особисто витратив майже всі свої заощадження... 

але, якби не було того, що називається "ЮЖНАЯ ПЕТЛЯ", то не було б багато цікавого та яскравого в житті. :D 

 

Ось вам трохи відео з "ЮП" різних років :

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Еще Петля :)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Видео с этого сайта пропало :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, Thyssen сказал:

А кроме этого Ланоса,ралли Ланосы\Сенсы есть? :D

За останні роки у аматорських раллі їздило де-кілька ланосів:

-Саша Вовкотруб (Sasha_EVO) на серебристому ланосі з Києва;

-Вова (Volan) на темно-червоному ланосі (теж Київ);

-O_Roma на білому (Вишгород);

-На золотистому я до 2012-го їздив (Запоріжжя);

-Такий самий золотистий, але з чорним капотом та 1.6 був з Павлограда.

-Якось Костюков приїхав в Суми на ланос-пікап та взяв перше місце в классі на ньому ))))

Ще начебто були ланоси, але я особисто з тими не перетинався. 

До речі Саша_ЕВО їхав ДУЖЕ ШВИДКО. :metal:Він на своєму Ланосі вигравав змиову раллі-Чайка В АБСОЛЮТНОМУ ЗАЛІКУ, при величезному каналі швидких пілотів та авто (купа ЕВОлюшенів та Субару була). Вирішує не автівка, вирішують РОВНІ РУКИ. Саме тому завжди треба інвестувати спочатку в свої руки, а потім вже в автівку.

 

Перші три можна побачити ось у цьому відео з 5-6 єтапів Незалежної Серії Валєри КАТа (2010-й рік)

 

 

 

 

Змінено користувачем rebus
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки що, rebus сказав:

 

-На золотистому я до 2012-го їздив (Запоріжжя);

 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 це зовсім не золотистий колір))

Цікаво, а у техпаспорті який колір був написаний, не зелений? ))

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 жовтий

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387
2 часа назад, Thyssen сказал:

А кроме этого Ланоса,ралли Ланосы\Сенсы есть? :D

Ещё был знаменитый Ланос Бороды, Ланос Михаси, где-то у меня ещё фотка Жемена-Ланоса с метлой на багажнике была. Причём эта метла все этапы СОКа проехала!
 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5-ть раллийных Ланосов на Украину...Эх...

Моторы какие у раллийщиков?

Змінено користувачем Thyssen
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Ланос, вообще-то не очень раллийный автомобиль. Под ралли лучше заточены восьмёрки и, возможно даже классические Жигули проще подготовить под разнообразие раллийных трасс. Всё таки ралли в одном этапе может вместить и грунт, и асфальт, и грязь, и даже лёд. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 минуту назад, АндрейКузьма сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Ланос, вообще-то не очень раллийный автомобиль. 

Вот тут и вопрос.Почему? Есть же и хэтч...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387

Большой передний свес, сильный клевковый эффект, раскачка в поворотах, тяжёлый передок, который создаёт снос передней оси, с настройкой двигателя то же надо играться индивидуально на каждый участок гонки. всё вместе даст отставание от "одноклассников" в классе по 2-3 сек с каждого км, а это очень много, даже с учётом совершенно ровных рук пилота.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

37 минут назад, АндрейКузьма сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Ланос, вообще-то не очень раллийный автомобиль. Под ралли лучше заточены восьмёрки и, возможно даже классические Жигули проще подготовить под разнообразие раллийных трасс. Всё таки ралли в одном этапе может вместить и грунт, и асфальт, и грязь, и даже лёд. 

Насправді, в першу чергу, власники ланосів в нас не дуже раллійні люди. ;)

 

32 минуты назад, АндрейКузьма сказал:

Большой передний свес, сильный клевковый эффект, раскачка в поворотах, тяжёлый передок, который создаёт снос передней оси, с настройкой двигателя то же надо играться индивидуально на каждый участок гонки. всё вместе даст отставание от "одноклассников" в классе по 2-3 сек с каждого км, а это очень много, даже с учётом совершенно ровных рук пилота.

Яскраво виражена недостатня повертаємость лікується різною колією передніх та задніх коліс. Все інше лікується передньою підвіскою. Каяба Ультра СР та Ейбах - дуже класно рулиться.

38 минут назад, Thyssen сказал:

Вот тут и вопрос.Почему? Есть же и хэтч...

Хетч не лікує дитячі хвороби.

 

На ланос було дуже мало варінтів всіляких тюняшек. Не було такого попиту.

А двигун краще було поставити С20ХЕ з того ж Опеля, ніж намагатися форсувати рідний. Хоча, знов таки той самий Саша_ЕВО зробив зі своїм двигуном досить багато. Та їхало воно ШИКАРНО. Розпредвал був там та ресивер, все те було налаштовано на мізках "январь"

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   387

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Вот примерно об этом я и говорил. Детских болезней в Ланосе больше, чем возможностей вылечить его "малой кровью"! Конечно можно из него сотворить не только раллийного монстра, но и джипп дл офф-роуда (и мы тут видим такого). Но смысла, как-бы и нет, потому что выбор других авто (более приспособленных для этого) велик! 

Я ещё Ярика вспомнил, который в СОКе на Ланосе результаты показывал феноминальные, а теперь в ЧУ на Эво ездит. И кстати был ещё Ланос подготовленный в ЧУ (по-моему даже на заводе), мы его на Блиц-ралли в 2007 видели один раз, потом он пропал, где-то.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.