Перейти до публікації

WAC47

Рекомендовані повідомлення

И сшо?

Я уже лет десять как купил искусственную елку и не спонсирую рубателей деревьев.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну... может кто не в курсе, всякое бывает.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Віталій, будуть дивитися що погарніше та подешевше. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У мене теж штучна ялинка і всіх своїх рідних та знайомих постійно агітую за штучні ялинки та щоб не купували зрублені живі.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

Жирнючий "+" за штучну. Ібо нех.р вирубувати ліси.

З цим завданням є кому справлятися краще від простого люду, а це ще називають "бізнесом".  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

+ за штучну! Сам користуюсь такою й інших агітую!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

354   226

теж + за штучну. Купив собі литу(здається навіть відчизняного виробника). Виглядає як справжня. Не осипається. І дерева ціліші і сімейні фінанси :).

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как раз подыскиваю на замену старой и потрепаной искусственной ёлке.

Естественно, рассматриваю искусственную)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ёлка должна быть настоящей,а смэрэка-искуственной...Вот такой вот Новый Год...Хотя у некоторых он рождество...Ну то такое...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
2   0

Я вегда была за настоящую, но сейчас я купила искусственную. В принципе смотрится хорошо, как настоящая. Кстати и мусора меньше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ни одна искусственная елка не передаст праздничное настроение и запахи хвои как настоящая елка! поэтому всегда покупаем натюр продукт.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На самом деле, те живые ЙОлки, которые продаются с биркой - выращиваются на специальных "фермах" и к вырубке лесов никакого отношения не имеют... Это все равно что не есть покупного карпа, чтоб его не уничтожали в дикой природе :D

 

Я люблю живую. Принесешь ее с мороза, поставишь - сразу свежесть в доме, запах леса... Да и сама процедура выбора, доставки и установки елки - это часть праздника и новогоднего настроения. А когда достаешь пыльную искусственную пЫхту из чулана - такого нет...

 

 

Ну и, в конце концов, можно купить живую елочку в вазоне, после праздников(примерно в конце июля :D) пересадить ее в землю во дворе...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...
7   0

самая легальная это искусственная 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.