Перейти до публікації

Фінансові FAQ або ліквідація фінансової неграмотності


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, catkiev сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Дуже прошу повторити свої висловлювання по суті теми, без політики, нецензурних висловів і офтопу.

)))) а що повторювати?)))

якщо в двух словах і з цензурою, то... не має довіри до наших шановних...

ніщо не заважає накопичити на нпф грошей, а потім втікти з цима грошима, бо завжди найдуться добрЕ і добрІ корумповані можновладці, що прикриють це і зроблять з людей ідіотів. 

хоча визнаю, що треба щось робити з нашою пенсією. 

 на сам перед, нормальні зарплати, та щоб ці зарплати були офіційними, бо як ві зазначили , всі відрахування до ПФ йде з зарплати.

 

а що стосується нашої держави, то у нас все можливо))). європа , сша дає нам гроші, а наші умудряються їх красти)).

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 і знову про політику. я ж просив.... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а де там політика?

 

не має довіри до нпф. ось і все.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гроші НПФ не лежать на окремому рахунку. Ніколи. Тарас про це вже говорив. При чому тут шановні відомо хто якщо НПФ це окремі приватні організації?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

по суті я відповів вище... вкрасти практично не можливо. Все інше - це трошки не до цієї теми. тут не доцільно обговорювати проблематику зарплат. я лише даю інформацію про той чи інший інструмент. і прошу усіх учасників форуму всеж таки дотримуватись тематики.

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 а останнє речення? ;-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на мою думку, люди поки що не готові до таких змін в пф.  ви кажете , що середня зп 7000грн. а на справді більшість отримує 3000-5000. з цих 3000-5000 треба щей заплатити в пф, а ще й , якщо є бажання, то з отриманих грошей "на руки" ще треба положити на нпф. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 якщо управляюча компанія захоче вивести гроші в якийсь інструмент, через який можна буде вкрасти частину грошей, то для цього не треба бути можновладцем. але ймовірність знайти зараз і в майбутньому такий інструмент - прямує до нуля... Бо і банківську систему. і фондовий ринок зараз вичищено, а контроль покращується. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки що, valerchik1ua сказав:

на мою думку, люди поки що не готові до таких змін в пф.  ви кажете , що середня зп 7000грн. а на справді більшість отримує 3000-5000. з цих 3000-5000 треба щей заплатити в пф, а ще й , якщо є бажання, то з отриманих грошей "на руки" ще треба положити на нпф. 

Можна і по 50 грн на місяць платити, і за 40 років накопичити досить непогану суму. вище в темі я давав посилання на калькулятор. І це буде краще ніж потім чекати на подачку, яка не відповідатиме і 10% потреб

якщо взяти калькулятор, ось скріншот

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

то виплата на сьогоднішні гроші буде десь 4 тис грн на місяць.Добре чи погано, і чи варто це 50 грн зараз на місцяць, вирішувати вам...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Защищён ли законом вклад как в банках? Имею ввиду Фонд Гарантирования Вкладов Физических Лиц.

Змінено користувачем Pvlok
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ,ну вы блин даёте. До 200к есстественно. Друг уже два раза в гавнобанки попадал,всё возвращали

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 всё верно ответил  . на сегодня гарантия до 200 по депозитам физлиц. ощад 100%.

В 07.11.2017 в 13:57, catkiev сказав:

Я хочу розповісти про альтернативу для гривневих депозитів. Це облігації внутрішніх державних позик (скорочено ОВДП).

сьогодні Національний банк опублікував статистику по фізичним особам. з початку року у ОВДП було вкладено майже 800 млн гривень. а це +800% з початку року... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...
В 22.09.2017 в 19:10, KTK964 сказал:
В 14.09.2017 в 13:22, catkiev сказал:

 

Вітаю. Право на податкову знижку по ГБО записане в податковому кодексі як "иключення з оподатковуваного доходу коштів, сплачених за переобладнання авто на альтернативні види пального. Тож норма не залежить від року. 

Ось одна з недавніх статей що і як 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

наскільки я пам'ятаю, то повертається сума податків, яка була сплачена з суми, у яку обійшлось встановлення ГБО. Собі думав, але коли почав готувати документи, то зрозумів, що квитанцій що я сплатив саме таку суму мені ніхто не дасть в "гаражах", і треба було ставити на офіційному СТО.

Дякую,  друже, за обгрунтовану  вiдповiдь

Дякую,  друже, за обгрунтовану  вiдповiдь вдруге.

Сегодня получил на банковскую карту компенсацию в размере 18 %.          Работает:write:

Змінено користувачем KTK964
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14 годин тому, KTK964 сказав:

Дякую,  друже, за обгрунтовану  вiдповiдь вдруге.

Сегодня получил на банковскую карту компенсацию в размере 18 %.          Работает:write:

Вітаю! 

 

Можна попросити написати трошки деталей що і як робилось? чи були якісь складнощі?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все сделал как написано здесь 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

В налоговую отправил пакет документов заказным письмом. Особый упор делал на заявление            

    Из налоговой дали письменный ответ                           

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 Компенсацию получил спустя 2 месяца :write:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.