Перейти до публікації

gonchar

Рекомендовані повідомлення

Очень оригинально. Плюсую

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мені подобається. Можливо, тут де гармата, щось вирізати, щоб багато чорного чи білого не було?

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Витя, Мироша, прошу по возможности написать стоимость наклеек- администрация компенсирует средства в полном объеме.

 

П.С. Желательно в ЛС с указанием номера карты.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вважаю цей варіант остаточним (доопрацював лафет пушки). Такий вигляд матиме наліпка на склі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

На розрахунок відправлю макет в понеділок. Думаю ввечері скажу ціну.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все чудово! А які розміри? Дуже велику не треба. Щоб таку як минулого разу про Черкащину.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дивись на малюнок, там є розміри.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ага.)))  Я не помітив. Тут інтернет поганий, загрузити не можу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Розмір наліпки : 125х280 мм. Для тих, хто відразу не може завантажити картинку через поганий інет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А який тираж потрібно замовляти? Я вважаю штук 10?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну порахуємо: записалося пока 6 автівок. Твоя +1=7. Ще можливо кум Шурік буде своєю - це вже 8. А про запас ще 2 залишиться. Може ще хто надумає.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я скорее всего не еду. Да, думаю 10 будет норм.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мироша, умница!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я пока що не записуюсь, але є шанс що приєднаюсь. Може потягом, може авто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

давай до конотопа а там может подберем))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Стосовно наліпок. Дівчина, що займається цим від сьогодні у відпустці. Проте з наступного понеділку (18.09) вона буде на роботі. Вважаю, що в нас час є, і в наступний понеділок я узнаю ціну та на середу будуть готові наліпки. Хто бажає, можно відправити Новою почтою. Але дешевше було б просити Стрілка, щоб просто із собою привіз, та вранці в Батурині ви їх поклеїли. Як було в Чигирині.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згоден з Віктором. З"їдемось і почепляємо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Цілком погоджуюсь.

 

Якщо у Саші (Стрілка) зміняться обставини, тоді можна буде застосувати варіант з Новою поштою.

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  , Витя , ок , как узнаешь стоимость - маякни , проплатим.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Привет всем. Я продал машину и теперь рассматриваю запасные варианты поездки. Кто будет ехать через Киев и у кого будут свободные места? Я думал взять машину сёстры, либо надо блаблакар до Киева а потом машиной брата но лучше что бы были резервные варианты

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,7 тис.   10

WITEK/Киев/2 взрослых + ребенок/номер какой будет

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добавив у список. У понеділок викладу повну інформацію про поїздку. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

   Отже до нашої подорожі залишається кілька днів. У нас вже сформовано список бажаючих і відповідно до якого бронювалося житло. Маю повідомити вас, що всі умови поїздки не змінилися. Екскурсії замовлені і житло заброньоване. Єдине, що ми міняємо, то це місце початкової зустрічі всіх екіпажів. Через те, що початковою точкою нашої екскурсії буде не палац Розумовського (як планувалося раніше) а Цитадель Батуринської фортеці, тому місце зустрічі для всіх екіпажів буде парковка біля готелю «У Гетьмана» (

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

). Час зустрічі, як і говорили раніше, орієнтовно до 10 ранку.

   Також надаю докладну інформацію щодо вартості екскурсійного обслуговування у Батурині. Ми плануємо відвідати три експозиції:

1.     Цитадель Батуринської фортеці – вартість 15 грн дорослий (8 грн дитячий).

2.     Будинок генерального судді В.Кочубея - вартість 15 грн дорослий (8 грн дитячий).

3.     Музейна експозиція в палаці К.Розумовського - вартість 30 грн дорослий (10 грн дитячий).

 

   Також подаю інформацію про поселення і ночівлю на базі «Ранчо-клуб» у Чернігові. Отже у нас записалося 17 дорослих і 5 дітей. Відповідно до цього було заброньовано такі номери:

·        2-містних номерів 5 шт. по ціні 400 грн за номер;

·        2-містних + 1 крісло 3 шт. по ціні 450 грн за номер (+60 грн за постіль на додаткове місце).

 

   Повідомляю також, що екскурсійне обслуговування у Чернігові ми не замовляли. Тому про потребу в ній будемо обговорювати вже на місці.

 

p.s. Обновив інформацію стосовно місця зустрічі також і у «шапці» теми.

 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на всякий случай,уточню наш экипаж 4 взрослых,адин ребенок

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.