Перейти до публікації
ТЕРІ

Як часто міняти фільтра на Сенсі?

11 повідомлень у цій темі

Масляний зрозуміло, а повітряний і топливний кожні 10тис. чи більше? Неможу знайти мурзілку по заміні під час ТО.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

все три каждые 10 тысяч

Поділитися повідомленням

3 минуты назад, Ukraine4u сказал:

все три каждые 10 тысяч

Я думав що повітряний 15-20тис. і топливний.

Можливо хтось має Книжку ремонту Сенс, щоб скинути на електронку.

Поділитися повідомленням

По книжке каждые 10 и топливо и воздух. Но я меняю через 20. Вообще по условиям эксплуатации надо смотреть, если город в котором живёте слишком пыльный или на работу каждый день куда-нить в промзону ездить, то конечно через 10 и не больше. А если всё относительно чистенько, то можно удвоить сроки замены.

Кстати по топливному фильтру то, если не ошибаюсь, в оригинальной корейской мурзилке замена через 40 тыщ.

Поділитися повідомленням

1 час назад, 20vlad78 сказал:

По книжке каждые 10 и топливо и воздух. Но я меняю через 20. Вообще по условиям эксплуатации надо смотреть, если город в котором живёте слишком пыльный или на работу каждый день куда-нить в промзону ездить, то конечно через 10 и не больше. А если всё относительно чистенько, то можно удвоить сроки замены.

Кстати по топливному фильтру то, если не ошибаюсь, в оригинальной корейской мурзилке замена через 40 тыщ.

Живу в приватному секторі до якого км. грунтова дорога- пилу вистачає. З березня і після пробігу 9 тис.км повітряний фільтер в пилу так нормально. Продув компресором до наступного ТО.

Поділитися повідомленням

10000 - оптимальный вариант. Если установлено ГБО - то воздушный рекомендуют менять чаще. Я на ланосе  с ГБО меняю через 5000.

Поділитися повідомленням

В мене на Джилі масляний і повітряний - 10 тис., паливний - 30 тис. Міняю масло кожних 8-9 тис., то і повітряний заодно. Він же копійки коштує і заміна легка. Паливний фільтр може походити і 20 тис. і більше (якщо бензин з брендових заправок). 

Поділитися повідомленням

В 03.09.2017 в 11:09, sens2012 сказал:

В мене на Джилі масляний і повітряний - 10 тис., паливний - 30 тис. Міняю масло кожних 8-9 тис., то і повітряний заодно. Він же копійки коштує і заміна легка. Паливний фільтр може походити і 20 тис. і більше (якщо бензин з брендових заправок). 

Думаю  так же буду робити. Масло+ повітря 10тис. а паливний 20тис. Заправляюсь на БРСМ так як маю знижку і виходить дешевше ніж навіть на Нонейм заправках.

Поділитися повідомленням

Комрады, подскажите, купил фильтры: топливный/воздушный в экзисте, поменял (холодно сегодня), а потом раздуплился, что нет на топливном под клемму  массы крепежа, снимать возвращать или ездить так ? (коробочку блин уже выкинул) ?

Поділитися повідомленням

tu-22m3 не хвилюйтесь, все буде гаразд, та клевма для зняття статики, щось на кшталт ціпка що тягнеться по землі за бензовозами, та і не на всих Ланосах до речі наявна та клевма.

Поділитися повідомленням

Спасибо, успокоили)), буду внимательней в следующий раз (я в магазине даже не заглянул во внутрь коробки)).

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор