Перейти до публікації

Нормальне обслуговування в Хмельницькому


D_Male

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім. Я недавно купив собі ланос 1.5 SХ 2005 року. Машину я купив у перекупа але машина у нормальному стані. Час від часу вилазть усілякі дрібниці які дуже дратують. Наразі вилізла проблема з регулюванням температури, довго розганяється кандер, просів звд і шось там стукає. Куди можна поіхати і де нормально можуть все зробити? Обслуговувався на дубово - хлопці нормальні але дуже швидкі і роблять тільки те, що просиш. На все інше немає часу.
ПІдскажіть будь ласка)

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что значит долго розгоняется кондёр ?

В салоне днём порядка 40°,

Кондёр выдувает сразу и постоянно температуру на соплах 6-9° , вот и представьте когда кондёр охладит раскалённый салон и ещё в 40° жрару.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 хвилину тому, vzx сказав:

Что значит долго розгоняется кондёр ?

В салоне днём порядка 40°,

Кондёр выдувает сразу и постоянно температуру на соплах 6-9° , вот и представьте когда кондёр охладит раскалённый салон и ещё в 40° жрару.

Днем в салоне по замеру около 50) Я как раз и говорю что при включенном кондере температура на соплах теплая. Я нашел одно положение крутилки где действительно дует холодным. Если начинаю крутить то начинает дуть теплым, если выключаю кондер вообще чуть-ли не горячим.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Как вариант, кондёр дует нормально, а вот выбор положений и подачи воздух или сломались крепления тросиков или слетели тросики, это частая болезнь ланосов.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 сьогодні замовив новий тросик температури пічки. Завтра буду міняти і перевіряти. ДЯкую за пораду. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хтось підскаже куди поїхати на нормальну діагностику і обслуговування у Хмельницькому?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.