Перейти до публікації
D_Male

Нормальне обслуговування в Хмельницькому

Рекомендовані повідомлення

D_Male

Привіт усім. Я недавно купив собі ланос 1.5 SХ 2005 року. Машину я купив у перекупа але машина у нормальному стані. Час від часу вилазть усілякі дрібниці які дуже дратують. Наразі вилізла проблема з регулюванням температури, довго розганяється кандер, просів звд і шось там стукає. Куди можна поіхати і де нормально можуть все зробити? Обслуговувався на дубово - хлопці нормальні але дуже швидкі і роблять тільки те, що просиш. На все інше немає часу.
ПІдскажіть будь ласка)

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
vzx

Что значит долго розгоняется кондёр ?

В салоне днём порядка 40°,

Кондёр выдувает сразу и постоянно температуру на соплах 6-9° , вот и представьте когда кондёр охладит раскалённый салон и ещё в 40° жрару.

Поділитися повідомленням

D_Male
1 хвилину тому, vzx сказав:

Что значит долго розгоняется кондёр ?

В салоне днём порядка 40°,

Кондёр выдувает сразу и постоянно температуру на соплах 6-9° , вот и представьте когда кондёр охладит раскалённый салон и ещё в 40° жрару.

Днем в салоне по замеру около 50) Я как раз и говорю что при включенном кондере температура на соплах теплая. Я нашел одно положение крутилки где действительно дует холодным. Если начинаю крутить то начинает дуть теплым, если выключаю кондер вообще чуть-ли не горячим.

Поділитися повідомленням

vzx

D_Male 

Как вариант, кондёр дует нормально, а вот выбор положений и подачи воздух или сломались крепления тросиков или слетели тросики, это частая болезнь ланосов.

Поділитися повідомленням

D_Male

vzx сьогодні замовив новий тросик температури пічки. Завтра буду міняти і перевіряти. ДЯкую за пораду. 

Поділитися повідомленням

D_Male

Хтось підскаже куди поїхати на нормальну діагностику і обслуговування у Хмельницькому?

Поділитися повідомленням

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор