Перейти до публікації

Якій валюті віддаєте перевагу?


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім. Цікавить Ваша думка.

Якій валюті віддаєте перевагу? Мається наувазі для заощаджень на "кращі часи".

І чому? Євро чи долар?

 

ПС. Якщо не тут розмісти прохання перенести.

Голосувалку добавляв ,але щось не так?:hmmm:

Якщо можливо добавити.

Євро

Долар

Ваш варіант.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

бакс....евро уж очень часто плавает....незначительно но плавает

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В связи с безвизом - уже нет смысла прибегать к услугам доллара.

Соответственно курс по нему падает, а в евриках - растет, т.к. есть спрос.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 при формуванні заощаджень треба брати до уваги багато факторів. основне, що я завжди раджу людям - це розкладати яйця у різні кошики. Ніколи не треба обирати щось одне. і це стосується як напрямків інвестування (різні банки, не один, інвестфонди, недержавні пенсійні фонди чи інвестиційне страхування життя), так і валют. І це можна дуже якісно поєднувати, при бажанні. 

Для себе я маю і гривню, і долар, і євро. І гроші вкладені за різними механізмами. Оскільки тут вже набігло флудерів, дуже багато писати не буду. В мене є заощадження у гривні, які частково застраховані від зміни курсу, є доларові заощадження, є євро, є просто гривневі депозити. 

скажу одне - зараз краще євро, бо політика США це слабкий долар, що підсилюватиме їхню економіку наразі. тому відносно євро він по трошки дешевшає. Це можна спостерігати і за динамікою курсів гривні до цих двох валют. Бо гривня сама по собі "залежна" валюта, і її курс визначається як внутрішніми економічними факторами, так і зовнішніми. Головне вчасно відстежувати тенденцію і змінювати структуру заощаджень. на сьогодні, я б радив збільшувати частку євро та гривні. приблизно до кінця року. Девальвації гривні суттєво не має відбуватися, а %% за депозитами значно вищі від валютних, і цілком мають перекрити, а як пощастить - то ще й дати додатковий заробіток порівняно з валютою. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

наркота.

еще не разу не падала в цене.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

держу в "баксах", в евросоюз ехать не собираюсь поэтому евро в топку, еще не понятно что с ним будет после полного "брехита", в гривнах держать стрёмно, хватит, уже пару раз прокатило государство, банкам доверия нет вообще. золото не вариант - попробуйте его потом продать! остается только $!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки американська валюта. В надійному банку. Гривня - на поточні витрати.

В ‎20‎.‎08‎.‎2017 в 18:15, privet1979 сказал:

наркота.

еще не разу не падала в цене.

Сообщите Ваш адрес по телефону 102... :write:

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.