Перейти до публікації

Одиночный стук при трогании с места


mey

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора! Я надіюсь автор теми не буде проти, якщо я тут напишу про свою проблему.  З приходом зими почав появлятись стук  в районі лівого переднього колеса. що саме цікаво стук чути тільки коли рушаєш з місця і колесо пробуксовує на слизькій поверхні.  Складається таке враження що колесо підскакує і в цей момент чути гупання, причому не одиночне а пропорційне кількості тих самих "пригань" колеса.  В ходу і під час  старту на сухій поверхні ніяких стуків (окрім специфічного бубоніння амортизаторів на невеликих нарівностях і напливах при малій швидкості) немає. Коли при їзді по слизькій дорозі даєш різко газу, тим самим провокуючи пробуксовування коліс стуку нема, нема його і при вскакуванні в глибокі ями. На сухому асфальті пробував різко рушати з затягнутим ручніком, щоб спровокувати зміщення двигуна тим самим перевірити подушки двигуна - тиша.  По ходовій усе в нормі. Пробіг 102 тис.км. Навіть не знаю куди і копати. Буду вдячний за будь-які поради!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Был у меня такой стук - палец шаровой разбил посадочное место в поворотном кулаке. Так сразу его сложно было определить, пока не разбило больше и при покачке авто, когда держишь руку на пальце шаровой - его слышно. Еще было - когда износилась нижняя опора двигателя - тоже так стучало, но у меня опора не такая, как в Ланосе.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Добрий ранок! Дякую за підказку, сьогодні перевірю. Правда мені здається, що при таких причинах стук був би постійно, а в мене тільки при пробуксовуванні.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ступичные гайки?

Амортизаторы?

Стойки,втулки стабилизатора?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Ступічні гайки попробую дотягнути,  амортизатори HOLA газомасло тис. 10-15 пробігу, в ходу не стукають, тільки бубоніння при проїзді мілких нерівносткй в місті, на трасі так взагалі тиша. Гайки амортизатора затягнуті. Опори стоять нубіровські теж тис. 10. Стійки і втулки стабілізатора і задні сайлкнтблоки поліуретан, перевіряв питань до них ніби немає.  Перевіряв подушки двигуна методом затяжки ручника і різким стартом, теж ніби норма.  

Змінено користувачем Wet
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, Wet сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Добрий ранок! Дякую за підказку, сьогодні перевірю. Правда мені здається, що при таких причинах стук був би постійно, а в мене тільки при пробуксовуванні.

Ні, в мене він був при старті та при проїзді ямок. Посадкове місце пальця шарової виїло як колокол - вона десь трималась, а десь вже стукала, отже не відразу змогли знайти причину. Мабуть при заміні шарової хтось не дотягнув болт. Не лікується ніяк - тільки новий кулак. До речі, в Таврії є ремонтні шарові опори - там така болячка постійно, з ізносом кулака.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки що ще раз ''облазив'' увесь передок нічого кримінального не знайшов, пробував дотягнути ступічну гайку, спочатку відпустив а потім знов зажав, стала на своє місце (робив мітку), тягнув метровим воротком до одурі. Шарові в нормі, стабілізатор і сайлентблоки теж. Подушки двигуна ніби також додам фото. Єдине знайшов причину бубоніння на малих швидкостях, це так званий "холостий хід" амортизаторів, не знаю чи це у всіх так чи тільки в мене, добре чути коли хитаєш авто спершись на телевізор і відчувається коли поставити руку на опору.  

А не може це часом бути поведене щеплення, просто стук проявляється тільки при пробуксовці під час старту

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
30.08.2017 в 12:23, mey сказал:

И так, сегодня снова встретился с человеком о котором говорилось выше, поскольку проблема то осталась и он таки решил проверить гайку ступицы, которую "всем телом" затянули другие мастера.  Так вот, эту гайку он провернул на где то 0,5 мм.,  После того для пробы я проехал чуть более 3- х км. и никакого стука нет. Когда  добрались до гайки то было видно, что её никто не крутил, как была с завода завальцована так и осталась. Поэтому мораль такая, когда вам смотрят авто, то не пейте кОфе и не смотрите ТВ, а стойте возле них и наблюдайте. Всем спасибо за ответы. 

Тут про переднє колесо йдеться?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.