Перейти до публікації

Первое ДТП


politex2004

Рекомендовані повідомлення

12 години тому, Сергей 1975 сказав:

Ущерб оценивает комиссар страховой виноватца дтп. после суда.  И увы он будет минимален. Если авто старше 7 лет. От суммы ущерба вычитают % на износ. 

та ну нах...зимою 16р мене в Києві стоячого на обочині притер один "данєцкій"...СТО від його страховика на 2й день провело обстеження і видано рахонок на ремонт...я договорився що ремонт робити не будуть (так фігня царапини) а оплатять мені на карточку (цей варіант запропонували вони)...через місяць був суд (мав бути через 10 днів)...ще 10 днів на апеляції...потім скількісь днів на набрання чинності вироку...після того як я надав на СТО де робилась оцінка страховику рішення суду через 2 неділі мені перекинули гроші...авто в 16р було 12 років...нарахували мені покраски йомайо...(і бампер-црапина як волосок. і крило-декілька царапин як волосок, і дверку - там взагалі після мийки ніфіга не знайшов...)...зразу вигляд був так собі...но потім виявилось що то було більше його краски/грунтовки ніж моїх пошкоджень....правда прийшлось пів дня потерти бензинчиком...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот написал обьяснительную. Может кто подскажет подойдет такая?

 

Пояснення ДТП, яка сталася _____________

 

Я, ___________________, виїхав на автомобілі ЗАЗ Сенс (державний номер ________________) _______________. близько __________ з дружиною ______________________ на базар за продуктами. Дотримуючись Правил дорожнього руху і рухаючись над обережно, о ____ зупинились на червоний колір світлофора на перехресті вул. ____________ та ________________. Автомобіль знаходився у другій смузі руху (фото 1). Після загорання зеленого кольору світлофора продовжили рух перехрестям, проїхали _______________________ і продовжили рух у другій смузі по вул. ________________ (смуга зображена на фото 2). У крайній правій смузі, де далі знаходились припарковані автомобілі, два маршрутних таксі після висадки пасажирів почали зміну полоси руху з крайньої правої на другу смугу (фото 3,4,5). На фото 4,5 червоним обведено колеса мого автомобіля ЗАЗ Сенс після ДТП. З цих фото видно, що я обрав оптимальну дистанцію і інтервал від автомобілів, які знаходяться в крайній правій смузі і відстань до трамвайних колій. Водночас у дзеркало заднього виду я побачив вантажний автомобіль MAN синього кольору ззаду лівіше свого автомобіля на відстані кількох метрів. Але, оскільки два маршрутні таксі уже почали перебудовуватись на другу смугу, по якій рухалось моє авто, я вимушений був плавно зменшити швидкість руху до близько 5 км/год. Смугу не змінював, маневри не здійснював. Через кілька секунд по тому відчув шум, скрегіт позаду з лівого боку свого авто. Ззаду ліворуч в автомобіль, яким я керував, почала втискатися вантажівка MAN синього кольору. Як наслідок перше, що я помітив з кабіни водія свого автомобіля вивернуте дзеркало заднього виду мого автомобіля в сторону капоту (фото 6,7). Це є незаперечним доказом, що водій вантажного автомобіля, пересуваючись по трамвайним коліям, не дотримався безпечного інтервалу руху та, рухаючись ззаду мого автомобіля, здійснив наїзд на його ліву частину. На фото 8 зображено відмітка лівого колеса вантажного авто. З цього фото видно, що до лівого бордюра є ще достатньо велика відстань. Наприклад, якби водій вантажівки обрав траєкторію свого руху дещо лівіше, наїзду на мій автомобіль не сталося б. І це є причиною того, чому я не погодився підписати протокол, складений патрульними поліцейськими.

Згідно п. 11.8 ПДР трамвайні колії є окремим елементом дороги по якій дозволено рух, але переконаний, що у ситуації, коли автомобіль виїздить на трамвайну колію, він має дуже ретельно обирати безпечний інтервал руху щодо автомобілів, які рухаються по проїжджій частині.

Слід зазначити, що під час оформлення документів ДТП у поліцейському автомобілі разом з працівниками поліції (орієнтовно 10-15 хв.) знаходився працівник страхової компанії, у якій застрахована вантажівка. Також при складанні схеми ДТП і вимірюванні відстані на проїжджій частині активну участь брав той самий працівник. Ми з дружиною в цей час знаходились біля свого автомобіля, яке на вимогу працівників поліції було відігнане на тротуар близько 30 метрів далі від місця ДТП.

Оскільки мій автомобіль був заблокований лівим боком у передній правій боковій частині вантажівки – рух автомобілів припинився.

Одразу вийшовши з салону свого авто через передні пасажирські двері, я зателефонував у 102 і викликав поліцію. Також  я повідомив свою страхову компанію про ДТП. Оскільки вантажівка знаходилась на трамвайних коліях – рух трамваїв було заблоковано. Потім я повторно телефонував до поліції, щоб уточнити чи виїхала патрульна машина і по можливості попросив пришвидшити її появу на місці ДТП для того, щоб вони зафіксували обставини ДТП і розблокували рух трамваїв. Затримка руху трамваїв була б меншою, якби у першого екіпажу поліції був у наявності справний балон з фарбою для фіксації місця розташування авто, що потрапили у ДТП. Приблизно через 40 хв. після наїзду вантажівки на мій автомобіль рух трамваїв було відновлено.

Додатково повідомляю, що фото   були зроблені мною в день ДТП, а фото наступного дня.

Винним у ДТП себе не вважаю. На трамвайні колії не заїздив, рух трамваїв не блокував, полосу руху не змінював, маневри не здійснював. Під час руху дотримувався ПДР, зокрема п.11.1 та інших.

 

Змінено користувачем politex2004
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По моему тут такое не вспоминали:

Цитата

11.6. На дорогах, які мають три і більше смуги для руху в одному напрямку, вантажним автомобілям з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т, тракторам, самохідним машинам і механізмам дозволяється виїжджати на крайню ліву смугу лише для повороту ліворуч та розвороту, а у населених пунктах на дорогах з одностороннім рухом, крім цього, - для зупинки зліва, в дозволених випадках, з метою завантаження чи розвантаження.

 

Какого он делал на 3-й полосе? Где-то зафиксировано что он хотел поворачивать? Чего он тогда правее брал?

 

От себя скажу больше, обычно водилы фур охреневшие. Я очень боюсь рядом с таким в плотном потоке ездить. Может они и слабо видят, что происходят вокруг, но при этом едут очень борзо и нагло, понимая, что им и машине от таких мелких ДТП особо ничего не будет, так что их все будут пропускать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я про этот пункт вспоминал. Но не уверен, что трамвайная колея в этом случае считается третьей полосой.

Да уж. Они охреневшие не то слово.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А жена может написать обьяснительную? Она ехала со мной в машине. В суде этот документ берется во внимание? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да, конечно может быть свидетелем. Насколько судья примен её слова во внимание - то уже отдельная тема сильно зависящая от конкретного судьи.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 может. Нужно ее указать как свидетеля. Пусть тоже пишет пояснения.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 minutes ago, zenit-ny said:

politex2004 может. Нужно ее указать как свидетеля. Пусть тоже пишет пояснения.

А где указать ее как свидетеля? В моем пояснении?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 полиция в протоколе должна была указать.

В пояснении тоже можно указать. На суд явиться вместе и подавать ходатайство о привлечении её показаний.

Змінено користувачем zenit-ny
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А я вот не помню или полиция в протоколе это указала?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 а копия протокола не на руках?:shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нет. Я ж не вкурсе. Это первое ДТП. Я его не подписал.

Полиция вообще меня ничего не спрашивала про "обставини" ДТП.  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ...ть.

Мой вам совет: обратитесь к юристу. Пока ещё больше бед не наделали. Протокол - это обвинение, и от того, что там написано, нужно строить свою линию защиты.

Короче, вам дорога к юристу. Лучше заплатить сейчас, чем потом.

Без обид.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не зрозуміло, чому поліція вирішила, що обидва водії порушили ПДР. Можливо вони поміряли ширину дороги з рейками, поділили на 3 смуги і виявилося, що водій Сенса рухався по другій і третій смузі одночасно, що при відсутності розмітки візуально визначити важко. А вина водія вантажівки в тому, що він здійснив наїзд на перешкоду, маючи можливість пригальмувати. Інших пояснень обоюдці я не бачу. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На данный момент полиция практически во всех случаях делает обоюдку. Так проще им, не надо решать кто прав, а кто виноват, пусть  "типо" суд разбирается. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сегодня ездил в патрульную полицию взял копию протокола. Меня обвиняют в недотриманни 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 . Копию схемы ДТП не дали. Но сказали, что до конца недели дело передадут в суд. Там можно будет ознакомится. Интересно это платно или нет? И можно ли там делать копии? Еще пообщался с представителем страховой грузовика. Завтра еду с документами делать осмотр Сенса в страховой. Сказали до решения суда ничего по машине не делать. Интересно, а по какой статье обвиняют водителя грузовика?  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

тот кто сзади - тот дистанцию и не соблюдал. В Твоем случае сзади грузовик.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

фото красноречиво говорит об обратном

 

14 хвилини тому, politex2004 сказав:

Меня обвиняют в недотриманни 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

7 хвилин тому, politex2004 сказав:

Сегодня ездил в патрульную полицию взял копию протокола. Меня обвиняют в недотриманни 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 . Копию схемы ДТП не дали. Но сказали, что до конца недели дело передадут в суд. Там можно будет ознакомится. Интересно это платно или нет? И можно ли там делать копии? Еще пообщался с представителем страховой грузовика. Завтра еду с документами делать осмотр Сенса в страховой. Сказали до решения суда ничего по машине не делать. Интересно, а по какой статье обвиняют водителя грузовика?  

Водій вантажівки здійснював маневр по перелаштуванню з третьої смуги в другу. На це вказує фото: якщо Сенс стоїть паралельно рейкам, то вантажівка під кутом, тобто водій мав намір змінити смугу руху, але не побачив Сенса, який в свою чергу частково їхав по третій смузі. Це єдине пояснення обоюдки. Зрозуміло, що ДТП в значній мірі сприяла відсутність розмітки. Там все вирішила рулетка і поділ ширини дороги на три частини. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 хвилину тому, mich_ya сказав:

politex2004 тот кто сзади - тот дистанцию и не соблюдал. В Твоем случае сзади грузовик.

 

ему вменяют в вину несоблюдение интервала

 

Для того чтобы реально доказать это надо одно из двух:

  • или доказать что 

    Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

     догнал едущий по трамвайным путям грузовик - уверен что таких доказательств нет.
  • или доказать что  совершил маневр и сократил интервал до нуля - уверен что и этих доказательств нет, зато есть фото явно свидетельствующее об отсутствии маневра. Приобщить бы его к делу.
3 хвилини тому, sens2012 сказав:

...але не побачив Сенса, який в свою чергу частково їхав по третій смузі.

Нет там третей полосы. Воообще. Есть трамвайные пути.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 minutes ago, WAC47 said:

Приобщить бы его к делу.

Да, но я не подписал протокол.:wall: А это плохо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 хвилини тому, WAC47 сказав:

 

Нет там третей полосы. Воообще. Есть трамвайные пути.

Чи є третя смуга, чи немає, визначається рулеткою. Трамвайна колія, яка знаходиться в рівні дороги і має те саме покриття, належить до проїжджої частини і попадає в поділ на смуги. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки що, sens2012 сказав:

Чи є третя смуга, чи немає, визначається рулеткою.

Встановлена норма тільки для мінімальної ширини смуги. Багато де є обозначені розміткою смуги в яких вміщуються два автомобілі, я таке не тільки на поворотах, а і просто на вулицях. Тому скільки саме там смуг - визначається водіями на власний розсуд з урахуванням того що смуга не може бути вужче за 2,75 метра.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 minutes ago, sens2012 said:

Чи є третя смуга, чи немає, визначається рулеткою. Трамвайна колія, яка знаходиться в рівні дороги і має те саме покриття, належить до проїжджої частини і попадає в поділ на смуги. 

Якщо так, то що там робила вантажівка? Для неї там проїзд заборонений, якщо це третя полоса.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.