Перейти до публікації

Мигає check engine


artem2406

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  так загони в него евро 0 или евро 2.

То, что в свободном доступе таких прошивок нет - еще не означает, что их нет вообще. народо просто на этом деньги зарабатывает, поэтому ничего, нигде не выкладывает.

а схем на него в инете валом... просто нужно найти полноценную... на крайняк дорисовать самому, да и описание контактов ЭБУ также встречается - где то полное, а где то урезанное.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 07.08.2017 в 08:12, mich_ya сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  так загони в него евро 0 или евро 2.

То, что в свободном доступе таких прошивок нет - еще не означает, что их нет вообще. народо просто на этом деньги зарабатывает, поэтому ничего, нигде не выкладывает.

а схем на него в инете валом... просто нужно найти полноценную... на крайняк дорисовать самому, да и описание контактов ЭБУ также встречается - где то полное, а где то урезанное.

За схему многие скажут спасибо, и я в том числе, если найдете. Схема Т195 похожа, но не та. В моторном отсеке скрутки в других местах. БУ в другом месте (да и другой конечно). Есть реле, с непонятным назначением (под крышкой разъемов моторного отсека).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

если разбираешься хоть в чем то, то Тебе любая схема подойдет... в обратном случае даже самая подробная будет бесполезна.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго всім дня. Нарешті прийшли мої свічки Denso TT. Сподобалось те, що вони гарно упаковані в окремі коробочки, а на кожній свічці пластикова колбочка. Свічки виглядають гарно і акуратно. Підробкою ніби не пахне, тим більше, що купувались в офіційного дистриб'ютора через знайомого, що займається автозапчастинами. Авто завелось гарно, обороти ніби не плавають, їде легенько. Чек поки, що не моргає. До речі щодо чеку. Проїхався по наших електриках, причини моргання чеку так і не побачили, помилки не зчитало, сказали, що треба їздити і ловити помилку, але ніхто робити цього не хоче, мій знайомий електрик далеко, тому мусив змиритися з цим. Але порадили міняти свічки,бо якщо моргає чек на ходу на певних обертах, то це пропуски запалювання, і якщо і після заміни свічок ще буде моргати чек, тоді високовольтні проводи, і навіть модуль запалювання. Свічки я звісно придбав і поставив найкращі, які зміг знайти, і буду дивитись далі, що буде. Взагалі мені було цікаво, що коли чек моргає, то авто ніяк не реагує: не дригається, не тупить і тд., просто моргнув 4-5 раз і все. Так що буду спостерігати після заміни свічок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

анекдот вспомнился: Жена жалуется теще типа муж сволочь, неизвестно где лазит, целую ночь дома не ночевал и не появляется... может у него другая завелась...

Теща: ну у Тебя чуть что так самое страшное... может он просто под машину попал :D

 

так и у Тебя: и ВВ и МЗ и т.д... а зазоры в свечах и клапанов проверить не? еще ДПКВ, УОЗ, да и банально само топливо... - не наши люди пока пол машины не поменяют о мелочах вообще не думают.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

artem2406 нехай денсо радують, але то жирні свічки для Сенса... А17 ДВРМ і Бріск LR15YC досить нормальні свічки для цього авто...я по 50-80 000 км на них накручую і міняю їх тоже "щоб зробить машині приємне":D

а по чеку - якщо потух - то і не парся....в мене он частенько засвічується чек - а я і не парюсь...правда засвічується коли на 2й передачі валю за 80км/год....ну не подобається йому що кручу мотор в червоній зоні :D

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 години тому, mich_ya сказав:

@artem2406 анекдот вспомнился: Жена жалуется теще типа муж сволочь, неизвестно где лазит, целую ночь дома не ночевал и не появляется... может у него другая завелась...

Теща: ну у Тебя чуть что так самое страшное... может он просто под машину попал :D

 

так и у Тебя: и ВВ и МЗ и т.д... а зазоры в свечах и клапанов проверить не? еще ДПКВ, УОЗ, да и банально само топливо... - не наши люди пока пол машины не поменяют о мелочах вообще не думают.

Зазор в свічка перевіряю, клапани, ще провірю. Наскільки знаю, якщо проблеми з датчиком колінвала, то авто взагалі не заводиться? Чи можна просто пробувати почистити контакти на роз'ємі датчика? кут випередження запалення - на рахунок цього навіть не знаю, що казати, пальне заправляю нормальне - Wog А-95. Покищо поставив нові свічки, бо старі були нікудишні, а там, якщо проблема не зникне, буду шукати ще.

40 хвилин тому, Yarmola.L сказав:

artem2406 нехай денсо радують, але то жирні свічки для Сенса... А17 ДВРМ і Бріск LR15YC досить нормальні свічки для цього авто...я по 50-80 000 км на них накручую і міняю їх тоже "щоб зробить машині приємне":D

а по чеку - якщо потух - то і не парся....в мене он частенько засвічується чек - а я і не парюсь...правда засвічується коли на 2й передачі валю за 80км/год....ну не подобається йому що кручу мотор в червоній зоні :D

 

 

Дякую. Свічки кажуть, що класні, в знайомого на Славуті стоять, тому мені на Сенс теж не взападло поставити. Бріски мені нажаль попались палені, бо після а17дврм, ще старих заводських, тільки гірше стало. Хотів А17 дврм-1.0 поставити, але в нас не зміг знайти Енгельські, лише якісь Grand Avto, незрозуміло якого виробництва. Тому не пошкодував коштів і поставив Денсо. Надіюсь, що свої віддані за них кошти відпрацюють. Головне, наскільки знаю, лити нормальне пальне.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

З останнього допису пройшов тривалий час і я вирішив поділитись досвідом боротьби з даною проблемою. Оскільки чек чомусь час від часу таки моргав, оскільки електрик сказав, що пропуски запалювання, я плюнув і поміняв високовольтні проводи - рідні "Самара" замінив на силіконові "Hort" і все чек більше не моргає, за винятком випадків, коли на високій передачі мала швидкість, наприклад якщо на 4 їхати 50 то чек моргне, але як тільки прискорюсь, то більше не моргає, електрик і моторист сказали, що цей мотор не любить низьких обертів, правда і дуже крутити його не варто, а потрібно знаходити "золоту" середину, я так і намагаюсь робити і чек більше не турбує. Надіюсь дана тема стане комусь у пригоді, оскільки моргаючий чек, який не записується в пам'ять дуже важко діагностувати, особливо без толкового електрика.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

моргающий чек это только пропуски зажигания могут быть, на все остальные ошибки чек проста горит.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.