Перейти до публікації

В Польшу на чужому автомобілі


Yarmola.L

Рекомендовані повідомлення

4,4 тис.   136

Склалася слідуюча ситуація:

Напочатку серпня мені потрібно на тиждень виїхати в Польшу на авто що зареєстровано на дружину, було в кредиті  (кредит погашено і є довідка від банку) , без дружини і з неповнолітньою (15 років) дитиною.

Крім того машиною їдуть : я, 2 мої дочки (одна доросла одна неповнолітня) та мої батьки...а назад авто будуть повертатись: я з дочками, батьки будуть повертатись пізніше (залишаються ще на тиждень)...

Питання:

1) які документи потрібно мати на авто щоб мене пропустили на "чужій" бувшій кредитній машині ?

2) які документи потрібно мати молодшій дочці щоб її випустили (біометричний паспорт України (видається з 14 років) є і закордонний буде..+ наскільки знаю доручення завірене наторіально  від дружини що непроти що дочка їде за кордон) ?

3) як бути що 2 пасажира не будуть вертатись автомобілем?

якось так....

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1) думаю має бути довіреність, або ти вписаний в техпаспорт на право керування. Принаймні так в нас для машин з реєстрацією за кордоном

2. Має бути біометричний закордонний паспорт (не зрозумів з твого тексту який це біометричний паспорт України крім закордонного)

3. думаю можна не переживати. пасажири то пасажири. хоч сам вертайся. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,4 тис.   136
7 хвилин тому, catkiev сказав:

1) думаю має бути довіреність, або ти вписаний в техпаспорт на право керування. Принаймні так в нас для машин з реєстрацією за кордоном

2. Має бути біометричний закордонний паспорт (не зрозумів з твого тексту який це біометричний паспорт України крім закордонного)

3. думаю можна не переживати. пасажири то пасажири. хоч сам вертайся. 

1) я не вписаний в Техпаспорт - буду робити довіреність, завіряти нотаріально...а полякам пофіг на кому машина? чи робити переклад?

2) дочка отримала новий паспорт (як пластикова картка) і чекаємо на новий загранпаспорт (той що з відбитками пальців)

3) ок...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

по п.1. треба попитати в , він на нашій реєстрації там їздить. може стикався

2. так, треба закордонний біоментричний. айдікартка діє тільки в Туреччині замість закордонного. 

3. ну я колись стикався. жодних питань не було на рахунок зайвого пасажира чи навпаки меншої кількості. може щось мінялось, не знаю. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5,5 тис.   378

Едь в сервисный центр (МРЭО) с доверенностью и получай временный техпаспорт на своё имя. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2) з дочкою повинні бути обоє батьків, бо доручення на вивіз дитини за кордно. Доручення від того, хто не їде

 

1) доручення з дозхволом виїзду за кордон + перекладене на англійську

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. На авто потрібно нотаріально засвідчене доручення на керування. Їдеш в МРЕО і отримуєш тимчасове свідоцтво про реєстрацію, яке буде оформлене на тебе.

2. На дітей потрібен біометричний паспорт (з жовтня 2016 року єдиним офіційним документом, який дозволяє дитині з українським громадянством перетинати кордон, є виключно біометричний дитячий закордонний паспорт). До 16 років має бути доручення завірене в нотаріуса про дозвіл на вивіз дитини, а після 16 років нічого не потрібно. 

3. Правильно написано - пасажири в одну сторону є, а назад немає. Вони, для прикладу,  можуть і літаком повернутись. (На кордоні, коли їдеш пустий, завжди проситься багато людей переїхати на другу сторону).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

так ж з візами і НЕбіометричними паспортами поляки ще пускають. Правда, мороки значно більше, відбитки беруть на кордоні. І багато додаткових питань задають. А з біометрією просто і швидко.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

как то, еще в 2012году, ездил в беларусь на чужой машине (в техпаспорте я не был вписан) и авто было в кредите (кредит был выплачен, но пометка в техпаспорте была). владелец написал на меня доверенность и в доверенности, что разрешает выезд за границу.

ездир в гаи киев.обл (где была машина приписана) и делал временный техпаспорт для выезда за границу. 

Змінено користувачем valerchik1ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если в техпаспорте стоит отметка "запрет отчуждения...", а она обязательно там стоит если авто было кредитное и после погашения кредита не менялся техпаспорт, то говорят что могут не выпустить. Так что лучше поменять техпаспорт. Это будет стоить около 400 грн. Нужна справка из банка о погашении кредита.

 

Это инфа из МРЕО, ходил узнавать, самом интересно. Если у кого есть достоверная инфа о покидании территории Украины с отметкой "запрет отчуждения..." и какими-то бумажками - пишите, будет интересно. У меня есть справка о исключении машины из реестра залогового имущества (или как оно там) от министерства юстиции и справка из банка, что он не против убрать надпись "запрет отчуждения...".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, _Sandra_ сказал:

Если в техпаспорте стоит отметка "запрет отчуждения...", а она обязательно там стоит если авто было кредитное и после погашения кредита не менялся техпаспорт, то говорят что могут не выпустить. Так что лучше поменять техпаспорт. Это будет стоить около 400 грн. Нужна справка из банка о погашении кредита.

 

 

У мене по тех. паспорту до сих пір кредитне авто, хоча вже виплатив.))) Відмітки такої   "запрет отчуждения...", немає і не було. Є тільки - якісь цифри, креди-рострочка і назва банку. Весь час випускали без проблем

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1) МОжно вписаться в техпаспорт и без проблем вообще выезжать. Переводить ничего не надо. Единственное еще нужно идти в страховую и брать Green Card на весь срок пребывания автомобиля. Иначе будешь покупать ее на таможне.

2) по ребенку, обязательно нужно разрешение от второго родителя, о вывозе ребенка. Делается у любого натариуса так же на срок на который будет выезжать. Разрешение нужно нашей стороне, полякам пофиг, паспорт и досвидания. Детям делают биометрические паспорта, до 14 лет без отпечатков плаьцев. Если у нее нет бометрического паспорта, попросят визу.

3) Все равно сколько Вас заехало, может они далше путешествуют или на работу едут. Вообще этот вопрос нкого не волнует

а также каждый человек находящийся в авто должен иметь меденцинскую  страховку на 30к евро.

Змінено користувачем vidoq
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 часов назад, tyz сказал:

У мене по тех. паспорту до сих пір кредитне авто, хоча вже виплатив.))) Відмітки такої   "запрет отчуждения...", немає і не було. Є тільки - якісь цифри, креди-рострочка і назва банку. Весь час випускали без проблем

 

У меня дословно так: "Особливі відмітки Кредит УКРСИББАНК, відч. заб. НДЦххх..."

 

Если у тебя то же самое, то это интересно, может и не нужно будет техпаспорт менять.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

С нашей стороны на паспортном контроле требовали на ребенка еще и свидетельство о рождении. Перед нами была семья без свидетельства, не выпускали.  У родителей в украинских паспортах стоял штамп о рождении ребенка. Это устроило их и пропустили

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 часов назад, _Sandra_ сказал:

 

У меня дословно так: "Особливі відмітки Кредит УКРСИББАНК, відч. заб. НДЦххх..."

 

Если у тебя то же самое, то это интересно, может и не нужно будет техпаспорт менять.

У мене так  НДЦ ***** дата, акт пр-передачі ТЗ (дод-6) розстрочка кредит АКІБ " Укрсіббанк" Ніколи питань не виникало.

Як виплатив кредит то на всякий випадок вожу з собою виписку з банку про погашення кредиту і виписку з держреєстра про " вилучення запису заставного майна"

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.