Перейти до публікації

Промо ролик безбашенного Ланоса Off Road


Варта1

Рекомендовані повідомлення

Есть у меня хобби ездить там где другие Ланосы боятся, зацените промо ролик, понравился - подписывайся, а не понравился - напиши почему.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Выглядит красиво, если будет продолжение - думаю, многим будет интересно. Природа - вообще супер.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Супер. Підписався!

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Welcome у Карпатський край! :yes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Твоє лице, коли видерся на Тростян по гірській кам'янистій дорозі на тіпа позашляховику, а там біля гірськолижного підйомника на парковці спокійнісінько стоїть Ланос. ;)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,4 тис.   136
9 часов назад, vag сказал:

Твоє лице, коли видерся на Тростян по гірській кам'янистій дорозі на тіпа позашляховику, а там біля гірськолижного підйомника на парковці спокійнісінько стоїть Ланос. ;)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

таке лице було у мужика коли я спустився з гори на Сенсі від "Панорами Карпат" в Яблуниці  а він мене питав дорогу якою я виїхав на цю гору...мужик подивився на мене, на машину, на засніжену дорогу в гору....махнув рукою і поїхав в інший бік...видно не дуже вже й хотів попасти в готель на горі :hmmm:

а ролик прикольний ...варят - в хорошому розумінні цього слова :D

Змінено користувачем Yarmola.L
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, як там, в "Панорамі Карпат"? Варто зупинятися? Теж хотів туди ближчим часом поїхати...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

варто! Але якщо зимою хочете туди їхати, то краще перед цим підйомом вдягти ланци. На нешипованій резині не бажано...

 

повезло мабуть, що падав сніг і було більш-менш зчеплення з дорогою. На укатаній дорозі взимку туди фактично не реально заїзджати на неповному приводі(

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,4 тис.   136
7 часов назад, jason_ua сказал:

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

повезло мабуть, що падав сніг і було більш-менш зчеплення з дорогою. На укатаній дорозі взимку туди фактично не реально заїзджати на неповному приводі(

мужик теж видно так подумав:D....а ще мені коли я 1й раз туди їхав і питав дорогу, в магазині сказали: " на таких машинах туда не їздять":shock: (коли побачили що я їду Сенсом)

та 4 роки мого проживання по тижню в цьому готелю в січні місяці говорять про інше:hehe:

головне проскочити без зупинки повз Горгани щоб там не стояло машин, в натяг,  2 передача (щоб не зірвати в букс), 4 чоловіка, резина Фулда Крістал Монтеро3  ну і прокладка між рулем і сидінням...

за 4 роки НІРАЗУ не зупинився на підйомі ...і повір за цей час була і засніжена і вкатана і підтавша дорога...кожен раз казав що більше там не буду селитись зимою - і кожного разу селився саме там- дуже краєвид файний з гори і готель сподобався....вар'ят:hehe:

ПС

зимою на Буці ланцюги завжди в багажнику - та ще жодного разу не знадобились

 

Змінено користувачем Yarmola.L
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Ще одні легенькі покатушки в карпатах, річку переїхав, коло погнув і.т.д.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.