Перейти до публікації

Поїздка до польщи


husain

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, вітаю з :pozdrav:БЕЗвізом :patriot: )) Хто їздить в Польщу яку дорогу підскажете, через Львів ? 

Планую їхати в Краків, як думаєте те що на гуглмапс каже нормальний шлях ?

 

Буду дуже вдячний за допомогу

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

 

2.  У мені тоновані передні бокові вікна, але внормі наших законів, через тоніровку людей видно) . Чи будуть проблеми у мене з цим на митниці ?

3.  Страхівку де краще брати ? Зелена карта ? Чи автоцивілки хватить ?)

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

страхівку брати краще і дешевше на польському пропуску, тоніровку будь-яку тра обовязково зняти з передніх дверей

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Страховка має бути грін-карта. Тонування зняте. Не пригадаю на рахунок лінз, пускають чи ні без автокоректора

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 11.06.2017 в 23:24, Roma_PB сказал:

страхівку брати краще і дешевше на польському пропуску, тоніровку будь-яку тра обовязково зняти з передніх дверей

а як пропустять на польський кордон якщо немає страхівки щоб там купити ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

перед перетином польськогого, ( після проходження нашого митного ) контролю, повірте часу у Вас точно на це вистачить, так робить більшість хто часто їздить, на місяць вартує близько 100 злотих

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Вернувся з Польщи) заставили зняти тоніровку передніх вікон ( точніше або знімаю або вертаюсь назад..  Хоча вмене була сама слабша тоніровка, так жалко :((

 

А так взагальному більше нічого такого, те що по ТБ говорять що потрібно

1. Бронювання готелю або письмове підтверження знаймих де будеш ночувати 

2. Гроші 

і т.д. Нічого такого не питали, єдине питали "чому їдете в польщу ? на роботу ?", страхіка та документи,  і вибірково пару сумок розкрили, іто так поверхньо дивились.

 

Коли вертався назад в Україну

Відкрив багажник, запитав що там, сказав особисті речі і закрив багажник)) тепер думаю потрібно було вз'яти більше пива)

 

Єдине черги з польщи на кордоні великі, якщо ще з такс фрі то мабуть 5-7 години потрібно чикати. Так як я був без такс фрі, то на найменшій черзі, але всерівно приблизно 2.5 години стояли як вертались в Україну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В 12.06.2017 в 13:23, catkiev сказал:

Страховка має бути грін-карта. Тонування зняте. Не пригадаю на рахунок лінз, пускають чи ні без автокоректора

У мене вже з лінзами фари, відрегульовані.  Світять як прості фари практично.. Без лінз світило дуже сильно та далеко а тепер не далеко і вроді слабше..

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...
В 19.06.2017 в 23:36, Roma_PB сказал:

перед перетином польськогого, ( після проходження нашого митного ) контролю, повірте часу у Вас точно на це вистачить, так робить більшість хто часто їздить, на місяць вартує близько 100 злотих

 

 

Де саме там можна купити страхівку ? 

ато коли їхав не бачив тілкьи перед кордоном..  їхав через "шегені"

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мусить бути обовязково, вивіскає польською мовою - убеспеченіє, і українською страхівка

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 роки потому...

Хтось їздив нещодавно?
 Які зараз нюанси у зв’язку з короною?
 Чи достатньо мати, у доповнення до стандартних, документів негативний результат аналізу добової давнини?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.