Перейти до публікації

Вибір домкрату для Ланос


continent_7

Рекомендовані повідомлення

Незнаю есть ли винтовые домкраты надёжные не знаю, пользуюсь ими частенько (без гаража потому что) так вот, родной польский умер через 6 лет, резьбе кранты, да ин по норме по-моему меньше был чем на тонну, сейчас был ромбик тоже винтовой и тоже резьбе настали кранты, я задумался о масляном они маленькие и есть в коробках, но есть но, они есть высотой от 140-150мм на 2 тонны а есть от 180 мм на 2,  3 тонны, а  под ланос 180 мм не влазить, так можно взять тот что высотой 150 мм так он высоко машину не подымит только 250-270 мм, Робик аж на 340 мм подымает и робки устойчевей чем маслянный, да и он малюсенький на вид не устойчевый.

Тоже в раздумьях, опять брать ромбик на 3 года или масляного по высоте хватит ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Взял ромбик на 2,5 т на автобазаре, так сказать с запасом по нагрузке в далеком 2011 году. До сих пор без проблем.  Время от времени протираю и смазываю резьбу. По хорошему в них должна быть силовая резьба с квадратным профилем (как в тисках),  а в продаже видел только обычную метрическую. 

Поэтому взял ромбик на 2,5 т. А не на 1 или 1,5 т. Как предлагают на Ланос.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 часа назад, vzx сказал:

масляного по высоте хватит ?

Брал обычный масляный маленький.  Не хватает хода чтобы оторвать колёса от земли. Потом купил масляный телескопический.  Самое оно. Только есть одно ооооочень большое НО. Штатный пятачок аж никак не рассчитан на подъём автомобиля. Он маленький и немного выпуклый. Небольшие пазы присутствуют, но их не хватает нормально зацепиться за выступ для поднятия. Надо колхозить какую-то переходную насадку. Читал что делают из хоккейной шайбы. Сам ещё не пробовал.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

И мои пять копеек, у меня от киа ромбовидные родные оба сожралась резьба пользовался часто. купил от форда на разборке больше двух лет уже, полёт нормальный.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

А какой именно купили и сколько у него высота подъёма, как у ромба ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Буду в гараже - посмотрю оба.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот в этом объявлении (у нас такие и на автобазарах но дороже) список домкратов от 2т, и их высота подъёма, 2т - влазить под ланос,но вот высоты его хватит или нет не знаю, а на 3 т - он от 180мм и может не влезть даже под ланос с проставками, но у него высота макс подъёма как у ромба.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене на штатному домкраті з'їлася різьба, штатний взагалі мрак а не домкрат, він не надійний і не зручний. Думаю взяти ромбовидний він хоч трохи кращий, на приклад, польський Elegant на 2т.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Рекомендувати нічого не буду, просто з власної практики. Штатний вже 11-й рік працює чудово. Упорні шайби й різьба завжди змащена. Час від часу промиваю (коли болота наб"ється) і літольчиком... В штатномц місці добре себе почуває, для заміни колів вистачає абсолютно. Якщо потрібно підняти вище, то в гаражі є ще гідравлічні: 2-тонний і 12-тонний (ще з радянських часів, колись комбайн піднімав...). Але гідравлічні не влазять, тому, якщо потрібно високо, то спочатку піднімаю штатним, потім підставляю гідравліку. Штатний чудово свої функції виконує, лише потрібно тримати в чистоті і змащеними упорні шайби й гвинт з гайкою.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мені теж штатного вистачає з головою і працює він нормально!

За 7 років володіння авто використовува його лише 2 рази, нічого не змащував. Домкрат з заводу, тобто йому вже 14 років) 

Може після прочитання даного форуму, знайду час і змащу свою  роботягу   :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

18 часов назад, jason_ua сказал:

 

За 7 років володіння авто використовува його лише 2 рази, нічого не змащував.

Якщо так часто користуєтесь, то Вам його і на 50 років вистачить :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Это не эксплуатация а хранение))

У меня за 10 лет использования два винтовых умерло так использую порядка сотню раз за год, гаража нет с ямой.

Но стоковый полячек прожил подольше китайца ромбика.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 09.06.2017 в 16:13, lyolik сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Буду в гараже - посмотрю оба.

Посмотрел!

Итак, домкраты у меня такие:

Спойлер

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Слева двухштоковый, справа обычный.

Минимальная высота обоих примерно 150 мм

Спойлер

Высоты подъема обычного 235мм.

Спойлер

С максимально выкрученным наконечником 285мм.

Спойлер

 

Высота подъема двухштокового примерно 310-315мм.

Спойлер

А с выкрученным наконечником все 370 мм.

Спойлер

И всё это на пятачке диаметром 21мм.

Спойлер

 

Если вам понравился данный обзор домкратов - ставьте лайки и подписывайтесь на мой канал :hehe:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Лайк поставил)))

А тот что пузатый Джек, двухштоковый, он дорогой ? Сколько примерно ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Я брал

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижні потому...
В 09.06.2017 в 16:29, continent_7 сказал:

В мене на штатному домкраті з'їлася різьба, штатний взагалі мрак а не домкрат, він не надійний і не зручний. Думаю взяти ромбовидний він хоч трохи кращий, на приклад, польський Elegant на 2т.

 

 

Ромбовидні теж не дуже практичні, йому потрібне місце і рівна поверхня, я б такий точно не купляв, я маю два домкрата в машині, один купляв з запасом на 5 Тонн Домкрат Torin 5 т (T90504) 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 а інший з епіцентра від ВАЗ 2108-09 , що той що інший можна використовувати майже в будь якому місці,  наведу приклад, на рибалці зсуноло в колію,  тянути не бажано і сенсу мало, тільки домкратити і підкладати щось під колеса, ну і який домкрат краще взяти? Точно не ромбовидний! Як зварю собі раму, куплю тоді людський хай джек.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.