Перейти до публікації

Який у вас сімейний бюджет, спільний чи окремий? ОПИТУВАННЯ 


jason_ua

Який у вас сімейний бюджет, спільний чи окремий?  

82 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ох вы и археологи, такую тему раскопали.

 

У меня с годами "общий бюджет" мутировал до порционно-общего. Просто как-то так получается, если все что заработал сразу положить в общий котел, то жена умудряется промотать практически все что там есть, как она говорит, ничего такого не покупая, просто на продукты, там, на йогурты, на детей. Мне кажется, даже если 100 тыс в месяц ложить в общий котел, то и они будут уходить "на йогурты и детей, ничего такого не покупая". Со временем, все пришло к тому, что я деньги с карточки не снимаю без острой необходимости. Завел жене карточку и на нее скидываю деньги, если нужно докупить "йогурты и что-то детям", небольшими траншами(до 1-2 тыс грн). Таким образом, расходы на йогурты и детей удалось сократить на 30% ((:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если вам,кто то,что то не позволяет,зачем вы живёте с такими людьми?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.