Перейти до публікації

Легализация "литовцев", "эстонцев" и прочих "европейцев"


Рекомендовані повідомлення

Я також принципово не буду їздити на бляхах, поки не врегулюють всі питання з легалізації їх в Україні.

А основне, це порядок обліку їх в Україні, отримання номерів та ціна питання)

Мені давно пропонували цю тему. Але попередили, що щоб було все в законі, тобто спокійно їздити на бляхах, то  треба в рік орієнтовно 400эвро платити.. Мене таке не влаштовує.

 

п.с. А хламу на бляхах у нас на західній Україні вистачає..

Сьогодні черговий раз їздив на Львів, так по трасі Івано-Франківськ-Львів купа блях їздить в сторону Шегинь..

Які тільки авто не бачив, і димлячі і стоячі на обочені з відкритим капотом. А вразив віто, у якого не працювали габарити, стопи і повороти. Так він на вікні написав повороти і стопи не працюють))) Шкода шо фото не зробив... Далі ще буде цікавіше)))

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, jason_ua сказал:

п.с. А хламу на бляхах у нас на західній Україні вистачає..

А скільки у нас хламу на українських номерах, навіть ще на радянських... Копійки, москалі 70-х років. Тисячі, десятки тисяч... Нещодавно під під"їздом стояла копійка, спеціально придивився. Арок крил вже немає, заднього бампера немає, бо триматись йому вже немає за що: через задню стінку видно вміст багажника. Через праву задню дверку добре роздивився сідушку (не через скло, саме через дверку). Замість ручок дверей петлі з дроту. Щоб кришка багажника по дорозі не товкла, також загудзована дротом. І воно ще іздить... Але ж ЛЕГАЛЬНО. У тестя москалику 37 років, їздить... Часто бачу ще запорожців 30-40-річних. Це не хлам, це ж все ЛЕГАЛЬНО. А 10-12-річні мазди, фольцвагени - це хлам...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 "слив не защитан" (с).

 

Коли нема що відповісти аргументовано, так переважно і роблять... як Ви... переводять тему. Та й тут некомпетентно це робите....

 

15 тис тимчасового ввезення резидентами. Це дрібничка.

Ті що їздять кожні 5 днів на кордон - на режимі транзиту. Про них у запиті ні слова.

Багато машин ввезено "верблюдами".

Значна частина авто з порушеними строками транзиту (більшість).

 

Тож перш ніж встрявати в дискусію - підвищіть свою і компетентність в економіці, і обізнаність у фактах.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а тепер давайте поговоримо про те, що дехто тут боїться - що авто не належного технічного стану. І як важливо зауважив 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

- в поганому стані далеко не всі, і далеко не тільки авто з єврономерами. так, зустрічав кілька відверто вбитих екземпляри... але значно менше радянського автопрому... 

 

До чого це я? а до того що вже колись обговорювалось  і  що потрібно запроваджувати європейські зразки контролю техстану автомобілів і проходження техогляду. От мій автомобіль 10 січня пройшов техогляд в Естонії, із записом на відео, та можливістю його перевірки, чи він був. Без цього машину б не переоформили. І у всіх цих країнах, звідки до нас їдуть авто - треба проходити техогляд. так чи інакше. рідше, частіше, але треба. Тож не думаю, що ті авто які саме катаються туди-сюди знаходяться в поганому стані... бо інакше поляки не впустять польське авто, а в Литві воно взагалі злетить з реєстрації.... 

 

Наскільки мені відомо, зараз йдуть перемовини з Литвою та Естонією, можливо й з Польщею про авторизацію низки техстанцій в Україні для проходження ТехОгляду за євростандартами. Під запис і т.д. Але це треба вводити не тільки за бажанням тих хто збирається на авто з неукраїнською реєстрацією їхати в Європу, а для всіх. І жорстко, незалежно, і з фіксацією. І робити це паралельно зі здешевленням вторинного ринку авто за рахунок спрощення імпорту старих авто. Тоді ніхто не зможе привезти, поставити на облік авто яке в поганому техстані. Але і не зможе їздити на ушатаних китайцях, ТАЗ-ах і т.д. 

 

Бо вибачте мені... зараз продається ланос... 1998 року за 2500 у нас на форумі... порівняйте його стан з будь-яким passat B5 в Литві чи Естонії за ці ж гроші? думаю далі продовжувати безглуздо. Бо всі вихоплюють один момент щоб бути проти. і зараз будуть категорично проти техогляду. приплітаючи сюди корупцію, продажність і т.п. Аби тільки і далі купуючи авто переплачувати за нього.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 часов назад, martinger сказал:

А скільки у нас хламу на українських номерах, навіть ще на радянських...

 

А тепер уяви, що такі люди з таким статком (ну звичайно трошки з більшим)) зараз будуть їздити на бляхах. Якщо вони жигулі добре обслужити не можуть, то можна здогадатися, які ці бляхи будуть "доглянуті" через деякий час...Ви ще побачите, якщо їх не легалізують скільки випадків буде на дорогах з ними...

Але то таке. Це їх проблема. Суть в тому, що треба укр. номера ставити на такі авто..А тоді буде їздити, хто як хоче.

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

26 минут назад, jason_ua сказал:

 

А тепер уяви, що такі люди з таким статком (ну звичайно трошки з більшим)) зараз будуть їздити на бляхах. Якщо вони жигулі добре обслужити не можуть, то можна здогадатися, які ці бляхи будуть "доглянуті" через деякий час...Ви ще побачите, якщо їх не легалізують скільки випадків буде на дорогах з ними...

Але то таке. Це їх проблема. Суть в тому, що треба укр. номера ставити на такі авто..А тоді буде їздити, хто як хоче.

Тому я й кажу, що потрібен контроль техстану. на європейських принципах. для всіх. і чим раніше. 

Тоді не буде різниці в номерах... всіх будуть нагинати за непройдене ТО, а пройти ТО буде не просто. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Только что, catkiev сказал:

Тому я й кажу, що потрібен контроль техстану. на європейських принципах. для всіх. і чим раніше. 

Тоді не буде різниці в номерах... всіх будуть нагинати за непройдене ТО, а пройти ТО буде не просто. 

 

Тарас, згоден на всі 100%! 

Але державі така постанова не буде вигідна, так як 50% авто заборонять їздити до усунення недоліків...Через що не зберуть податок з палива...

Державу влаштує інший варіант. Запровадити то і відмивати з нього гроші...От це приймуть без проблем..

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

57 минут назад, jason_ua сказал:

Але державі така постанова не буде вигідна, так як 50% авто заборонять їздити до усунення недоліків...Через що не зберуть податок з палива...

1. запровадити техогляд для абсолютно усіх авто, що пересуваються територією країни, а також для постановки авто на облік

2. знизити вартість розмитнення за прикладом Грузії (вище був лінк з прикладом, здається)

3. запровадити програму утилізації авто для авто, що не пройшли ТО (легалізувати фактично розборки, щоб вони приймали такі авто для утилызацыъ. частково на запчастини, решта на металобрухт, з виплатою коштів їх власнику)

У підсумку, питання постане таким чином - ремонтувати старе авто, або здати його на брухт або продати тому хто готовий його ремонтувати, отримати частину коштів від його вартості, та доклавши придбати краще авто.

В принципі навіть без п.3 все може саме запрацювати. І їздити будуть не менше, і податків з пального буде досить, ще й розвинуть три сегменти бізнесу - автосервіс, сертифіковані СТО для проходження техогляду, і утилізацію авто... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот объясните мне непонятливому, в чём суть? Лично я, на сегодняшний момент, не в состоянии выложить 11-12 килоевро за новую машину из салона. Но могу отдать за б/у до 6 килоевро, купив на нашем внутреннем автобазаре. Допустим, за эти 5-6 тыс., я или мне пригоняют "бляху" на инономерах. Я радуюсь, катаюсь 5 лет, а может и больше, да ещё должен каждый год отстёгивать по 300 евро, за радость передвигаться по стране на не растаможенной "бляхе". В чем логика? Может не совсем понятно о чём это я? Конкретизирую... Авто для меня-обычный попомобиль. Решает сугубо утилитарные вопросы- возит на работу и с работы, по магазинам и рынкам, иногда за город и на море. За эти года к первоначальной сумме набегает ещё несколько тысяч, просто так, если ничего в "хорошую" сторону не поменяется. Какая-то сомнительная "рассрочка" со стороны гос-ва получается. А если ещё введут обязательное ТО и какой-то экологический сбор на Евро 1-5, а этого гос-во, вряд ли упустит? Если бы не эти 300 евро, а просто снижение ставок по растаможке, то выгода очевидна, а так какая-то азартная игра с гос-вом. Тем более, что через 3-5 лет "правила игры" могут опять поменяться, а я , пока, собираюсь купить авто в семью лет на 5, ну а там как повезет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, jason_ua сказал:

 

А тепер уяви, що такі люди з таким статком (ну звичайно трошки з більшим)) зараз будуть їздити на бляхах. Якщо вони жигулі добре обслужити не можуть, то можна здогадатися, які ці бляхи будуть "доглянуті" через деякий час...

Як вони ще можуть обслужити 30-40-річний ХЛАМ? То дійсно ХЛАМ, який проїхав болотами, колдобинами, сільськими дорогами не одну сотню тис. км. На мій погляд, значно краще буде, якщо вини поміняють 40-річний хлам на 10-річний. Чи не так? Повністю заборонити рух для такого "хламу" - не вихід. Бо вийде за принципом: якщо не можеш купити масло, то й хліб нічого купувати, помирай з голоду... Величезний прошарок населення не може дозволити собі придбати авто за 8-10 тис. дол. Та й за 5-6 - це для них також розкіш непосильна. Слід враховувати реалії сьогодення, що склалися в нашій країні.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Повністю згідний! На мій погляд, що повинен платити власник авто, це т.з. податок на експлуатацію. А цей податок включений у вартість спалюваного палива. І все! Що краще для держави: маючи авто платити податок, що включений у паливо, чи ходити пішки і ночого не платити? У мене, наприклад, лише ці два варіанти. Платит державі якісь незрозумілі додаткові побори я фінансової можливості і власного бажання не маю!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

Друзі, ще раз закликаю спуститись на землю і тверезо глянути на реалії.

А то Грузії, не Грузії.....маніловщина і махновщина. Вже реформували в нас прокуратуру, щоб було як в Грузії. І не тільки прокуратуру. Нагадати чим закінчилось? Не ту країну назвали .......

З максимально реального це добитись ввозу євро3 і спробувати зняти мито і акциз, залишивши ПДВ. 
 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

на сьогодні найбільш реально це дозволити платне тимчасове ввезення....

2 часа назад, Vodoley63 сказал:

да ещё должен каждый год отстёгивать по 300 евро, за радость передвигаться по стране на не растаможенной "бляхе". В чем логика?

на сегодня многие машины под транзитом. а это нарушение закона. временный ввоз на год резидентам получить наверное можно, но было бы просто - все б так ездили. а так гражданин не может ввезти просто так авто в своей собтвенности. А проект предлагает разрешить ввозить. Но при это не растамаживать полностью, а платить как-бы за временную растаможку

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ребят, соглашусь с многими, что закон 5567 далек от идеала. Я тоже на самом деле выступаю за обычное снижение растаможки, и готов на свои 2 машины повесить номера Украине.

Но правильно говорил 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 , мы не в той стране живем. Расстаможку нам в ближайшее время не снизят, это понимали активисты АЕС. Все что можем добиться в ближайшее время, это платы ежегодной. К сожалению это так, с этими депутатами ничего не получиться. Не агитация, но партия Самопомощь пробовала снизить акциз, и что получилось? Нет. 

 

То на что большая часть депутатов согласна, так это на "допрацьованний" закон 5567. И это сегодня реально.

 

Но моя душа больше лежит к нормально расстаможке. Я хочу своей стране заплатить налог и повесить наши родные номера. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

поддержу. Полностью. Я тоже б растаможил. Но так просто даст? Чтобы пробить броню депутатов и пробить снижение растаможки нужно пролить много пота. Нужно а) работа юристов чтобы найти где наши законы не соответствуют ЕС. б) работа экономистов чтобы показать выгоду для бюджета.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 01.02.2017 в 10:04, WAC47 сказал:

 

 

 

 Я постараюся описати, що буде, якщо закон 5567 приймуть. 

 Усі, хто має вбиту 40-30 річну машину і заповідні 2 тис. під матрасом зразу ломануться в Польщу (бо дальше їхати немає грошей) і виберуть там таке, щоб вкластися в 1700 і ще щоб 300 вистачило за 1 рік заплатити. І заплатять вони за рік, а через рік їм вже не буде з чого платити і вони підуть знову палити шини і перекривати дороги. І знайдеться на це тисяча причин - і корупція в уряді, і висока комуналка, і безробіття і т.д. Тобто, чергові протести будуть як би морально виправдані. І буде таких протестувальників вже не 15 тис., а 150 тис. І це вже буде реальна проблема. 

Утримувати на ходу старенького Жигуля чи Таврію не те саме, що 15 річну Ауді. Виникне ситуація, коли бідні, накупивши крутих тачок, будуть їздити без фар, без скла і бамперів. Так, стара Таврія погано пахне, але вона може легко пройти ТО, адже і вимоги до неї не високі. Як пройде ТО іномарка без каталізатора? Чи може вуйко з села розкошелиться на новий каталізатор і інші недешеві диски, колодки, замінить тріснуте лобове, поновить затерту оптику і т.д. Врезультаті, машини ніби і не хлам, а серйозного ТО не пройдуть. І знову ж, будуть такі машини легальними максимум рік-два. А далі - або на звалище, або протести. Виберуть друге. 

Автори 5567 сьогодні все бачать в рожевих окулярах, не розуміючи, що власники блях перші їх і підставлять. Якщо в потенційного покупця буде на руках 2-3 тис. і буде вибір купити відносно нового Фіата Панду, Дачію Логан або 15-20 річну Ауді, ВМВ, Мерседес, то він покупець в 99% приїде на старому, але престижному хламі. Я це спостерігаю кожен день. Але ментальність яка була, така і залишиться - через рік престижна стара іномарка буде в такому ж стані, як і його колишні 40 річні Жигулі. 

Закон 5567 - це бомба сповільненої дії, це ящик пандори. Ви ще побачите, чим все це обернеться. 

В 90-х вільно ввозили іномарки, але було обмеження по роках. Спочатку 10 років, потім - 8. Це було правильно, адже відсікало хлам. В законі 5567 обмежень немає. 

Не думайте, що власники легальних українських номерів будуть за всім цим безпредєлом спокійно спостерігати. Почнуться контрпротести із всіма витікаючими. Щодня спостерігаю, як власник Рено Сценік на бляхах щовечора знімає номери і забирає додому, а зранку знову чіпляє. чому він це робить? Він боїться і на це є всі підстави. В Києві ще немає стільки бидло-блях, щоб це викликало роздратування. У Львові ситуація вже гаряча. Бидло-бляхи реально дістали. Серед них порядній людині на блясі реально страшно. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

почитайте проект... а тоді фантазуйте )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Дозвольте непогодитись. Ви кажете, що "бідні, накупивши крутих тачок, будуть їздити без фар, без скла і бамперів." То краще нехайвони іздять без фар, без скла і бамперів на 40-річних жигуликах. Так? А воно зараз так іє. "стара Таврія погано пахне, але вона може легко пройти ТО, адже і вимоги до неї не високі. Як пройде ТО іномарка без каталізатора?" А що, хєіба до старих таврій вимоги ТО менші? Розбиту фару і скло міняти і ремонтувати не треба? Лису гуму також можна? Власники таких хламів, як правило, поняття не мають про сезонність гуми, стоянкове гальмо працює лише на кожній десятій-двадцятій автівці. Це не придумано, я такі бачу щодня десятками в місті. Про село й мови немає: якщо хоча б одна фара світить, то з світлом все чудово... Каталізатор? А навіщо він? Викинути... (це слова власників таких авто, де заводом колись був встановлений каталізатор). І як таке авто пройде ТО? А воно пройде, точно! Так, погоджусь, утримувати іномарку дорожче, ніж вітчизнянно-радянський хлам. Але це вже інша тема розмови, не потрібно вдаватись в крайнощі. "через рік престижна стара іномарка буде в такому ж стані, як і його колишні 40 річні Жигулі. " Якщо власник зміг утримувати в робочому стані 40 років жигулика, то, повірте, потративши кровно зароблені 2-3 тис.дол. на ненову іномарку, ця іномарка буде і ІДЕАЛЬНОМУ стані! Власник іі купує не на рік, не на 5, а, можливо, на все життя. Так. І доглядати за нею буде аж ніяк не гірше, ніж всі 40 років за жигуликом! Якщо б він бкв лабухом, що розтрощить за рік того самого фолькса, то 40 років жигулик би в нього не був на колесах...

А щодо бидла на бляхах, то яке це має відношення саме до блях??? На українських номерах бидло не їздить??? Так, деякі екземпляри захотять випендритись, але все це тимчасово. Коли такі авто стануть нормою, той випендрюватись буде ні перед ким...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот опят же... Если кто-то нашкрёб  2-3 тыс. $ и прикупил ведро с болтами, а это таки автохлам будет, то откуда у "бедного крестьянина" ещё возьмутся лишние пару сотен евро на ежегодные взносы в госказну? Ведь любое авто надо ещё и ГСМом подкармливать, и с разборок железяки прикручивать...

З.Ы. И ещё. Если таки пройдет этот закон, то за бугром эти бляхи обязательно подорожают-появится повышенный спрос на б/у авто. И то что сейчас стоит 1-2 тыс., станет стоить 2-3, а ведь не секрет, что за эти деньги там действительно ведра с болтами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, catkiev сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

почитайте проект... а тоді фантазуйте )))

Прочитав. В топку такі проекти.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, martinger сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Дозвольте непогодитись. Ви кажете, що "бідні, накупивши крутих тачок, будуть їздити без фар, без скла і бамперів." То краще нехайвони іздять без фар, без скла і бамперів на 40-річних жигуликах. Так?

Підготувати до справжнього техогляду Таврію, Славуту, ВАЗ, Ланос, Сенс і Ауді 2000 року - це дві великі різниці. Машина повинна відповідати технічним показникам на час її випуску. Купити нову фару, шини, замінити скло, привести у відповідність до еконорм 15 річну колись дорогу іномарку - буде непідйомною задачею для того, хто нашкріб на неї 2-3 тис. 

Якщо авто на блясі вчинить ДТП, для багатьох навіть номер запам"ятати непросто. Як буде співпрацювати іноземна страхова компанія з нашими? Суцільні запитання і проблеми. 

Є ще питання чисто суспільної справедливості. Я з 2003 року купую лише нові автомобілі (куплено всього 5 автомобілів на загальну суму 36 тис. дол) , з кожного сплачуючи в бюджет 20% ПДВ + 3-4% в пенсійний фонд + акциз. Всього з нової проданої машини в бюджет йде приблизно 30% її вартості.  Тобто продавець і покупець з кожної машини платять досить солідні суми. І тепер їм пропонують закрити очі на бляхи, які будуть платити по 200-300 дол. в рік, фактично нічого. То я маю утримувати чиюсь мати-пенсіонера? Те саме відчувають ті, хто розмитнює б/у машину згідно закону. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

ось Ви і відкрились... жабка давить... і по страховках компетентності нуль...

56 минут назад, Drug сказал:

Прочитав. В топку такі проекти.

Це краще ніж поза законом...

Хоча я більше за нормальне розмитнення. І реєстрацію. Але краще хоч щось ніж нічого

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

36 минут назад, sens2012 сказал:

з кожного сплачуючи в бюджет 20% ПДВ + 3-4% в пенсійний фонд + акциз.

Я не проти сплатити навіть 50% від ціни авто. Але не дві ціни. Та й дві мені не дають сплатити. Де мої права? Я не хочу нове авто. Чому я маю когось кормити?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

7 минут назад, catkiev сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

ось Ви і відкрились... жабка давить... і по страховках компетентності нуль...

 

Якщо припустити, що закон все ж приймуть і він буде вигідний для покупців (а невигідний нема змісту приймати), то я також поїду і привезу собі машину на блясі. Також так зробить мій сусід, родич і т.д. Через рік пів України буде їздити на номерах різних !!! країн. А ще через 2 роки - вся Україна. Це буде цікаве видовище. 

А по страховках просвітіть, бо гарно все виглядає на папері. В поліції буде база даних на бляхи? В законопроекті про страховки і техогляд нічого не вказано. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 минут назад, sens2012 сказал:

Це буде цікаве видовище. 

І стимул владі щось змінити на користь людям.

 

Страховки європейські у нас дійсні. Але дорого. На всі машини, в т.ч. і такі робиться звичайна автоцивілка. В деяких страхових кажуть і додаткова теж. Так що з цим жодних проблем.

 

А на рахунок бази - хотіли. Навіть щоб їх ставити на наш тимчасовий облік.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.