Перейти до публікації

Скільки часу йде на прогрів двигуна до ввімкнення ГБО?


A.B.

Рекомендовані повідомлення

Описую сьогоднішні спостереження.

Зранку завів, прогрів хвилини 4, поки сніг зчищав. Поїхав потихеньку, доїхав до тієї ж заправки, де позавчора перевіряв руками температури.

Це десь 1,2 км. Знову став там для контролю.

Знову верхній шланг від двигуна на радіатор - добре гарячий, але руку ще можна тримати. Редуктор теж прекрасно обігрітий, чуть холодніший, ніж шланг, але все ж, думаю, понад 40 градусів.

І от поки я мацав редуктор - почув, як клацнуло переключання на газ, і авто включило ГБО в роботу. Тобто стало краще, бо день назад - газ включився значно пізніше.

 

Надалі при катанні по місту відзначив, що навіть якщо машина постояла 20 хв - газ вмикався десь за 30 сек. Це дуже потішило.

 

Але все рівно не покидає відчуття, що коли авто зовсім холодне було, тобто зранку - то газ мав вмикатися раніше, бо редуктор вже був дуже теплим.

 

Тут ще є такий момент - коли перший раз на СТО перевірили, яка температура переключання на газ - там стояло 40. Вони поставили 30. Я поїхав. На другий день вони знову перевірили - і там знову було 40. Вони знову поставили 30. І навіть я цього разу бачив, що натисли на "сохранить изменения"...

Цікаво, чи воно запам'ятало все ж ці зміни, чи там знову 40?!

 

Ну і додаю фотки з-під капоту. Не знаю, чи ви по них щось побачите, але от вони.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем A.B.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

так это у вас обогрев редуктор с дросселя взят...!  просто вижу около редуктора переходники 16/10 на тосольных рукавах (16мм это на редуктор, а 10 на обогрев дросселя). если обогрев редуктора будет врезан параллельно в печку, то будет по фэншую.  

сам ездил на обогреве дросселя пару лет... когда пере врезал на печку, чисто субъективно, редуктор стал быстрее прогреваться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Коли температура повітря близько нуля - авто переходить на споживання газу десь за 5 хвилин після запуску й роботи на холостому ходу. Майже завжди прогріваю до 10 градусів, а якщо тепліше, то чекаю 30 секунд, виїжджаю з гаража, закриваю його,  й їду,  підтримуючи оберти двигуна 2-2,5 тис./хв до переходу на газ 0,5-1 км. Авто переходить на газ, коли БК показує температуру охолоджуючоїх рідини 40 (влітку) та 45 (взимку). Щоправда, за таких умов витрата бензину не менш 1 л/100 км, а коли переважають короткі поїздки (2-3 км.)в холодну пору року то й значно більше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.