Перейти до публікації

Какой бу авто купили бы Вы?


4esik

Рекомендовані повідомлення

Бюджет до 4000уе, машина покупается для езды на дачу в основном ну и дальние поездки пару раз в год.

Сейчас стоит выбор между тремя вариантами:

1 – Китайские машины, что то типа этого,

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, 2, , - думаю можно найти от 2010 года, с работающим кондиционером и более менее нормальным внешним видом. Минус: не понятно через сколько КМ - придется делать кап ремонт движка и вообще сколько в нее денег придется влаживать (все таки это же китай) - и самое главное не ясно что с ней будет через 5лет) может она сгниёт и потом на свалку выбрасывать)))

2 - Ланосы Поляки, , - в принципе можно найти нормальный вариант к 4000 тычам, и не думаю что много придется денег вкладывать, а через лет 5 поидее смогу её еще кому-то продать?) Минусы: маленький салон)

3 - Иномарки 15-20 лет, - , , - опель можно найти, как мне кажется машина ездить еще будет но в нее поидее норм денег надо будет вкладывать. Минусы: не известно смогу ли я ее потом продать через лет 5 ?) кто вообще покупает машины раритеты 25-30 лет)))

Змінено користувачем 4esik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ланос. и не потому что у самого ланос, а потому, что все остальное за эти бабки будет откровенный хлам

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ланос. и не потому что у самого ланос, а потому, что все остальное за эти бабки будет откровенный хлам

 

Підтримую!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сейчас стоит выбор между тремя вариантами:

Пришел на ланос клуб и спрашивает купить ли ланос? :D

Иди на джили клуб, там тебе скажут, бери китайца, они вечны, на них наговаривают

А если пойдешь на ТАЗ-зо форум, угадай, что тебе посоветуют? :;)

Потому эта тема не нужна. В любой машинп можно найти минусы и плюсы.

Ищи посвежее, с минимальным пробегом и кондеем.

Лучше взять 3-5-ти летнего китайца с пробегом 60 чем 10 летнего ланоса с пробегом 260 ...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Лучше взять 3-5-ти летнего китайца с пробегом 60 чем 10 летнего ланоса с пробегом 260 ...

 

Я б сказав так- якщо треба плюшки з гнилим кузовом, то китаєць :D

А якщо треба живий кузов, то ланос  :D

Китайців звичайно на яких мало їздили можна знайти з живими кузовами але на живий ланос думаю буде набагато більше шансів.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Варианты с джели - в топку.

Опеля дорогие по запчастям

На ланос разборок куча, и запчастей валом - народное авто

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Варианты с джели - в топку.

Опеля дорогие по запчастям

На ланос разборок куча, и запчастей валом - народное авто

как сказал

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Підтримую!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На ланос разборок куча, и запчастей валом - народное авто

Что и подразумевает чинить. :D
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Леха, может он подразумевал, что если летит рулевая рейка то без проблем за 3к макс. он поставит с разборки (хотя можно и за 12к новую купить). А с чайна каром что он делать будет? Новая будет в разы дороже, а б.у. покупать......сначала найти надо

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А с чайна каром что он делать будет?

А я поразумевал, что в свежего китайца не нужно будет ремонтировать рейку, ибо он свежий...

Змінено користувачем Doc_UKR
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

Лучше старую. 

Я бы такую взял. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Леха, может он подразумевал, что если летит рулевая рейка то без проблем за 3к макс. он поставит с разборки (хотя можно и за 12к новую купить). А с чайна каром что он делать будет? Новая будет в разы дороже, а б.у. покупать......сначала найти надо

Ви спочатку поцікавтеся доступністю запчастин на Джилі СК, МК. Може і не доведеться по розбірках ритися... Доставка 1-3 дні, фактично всього, що може зламатися в Джилі. Ось рейка нова за 3 тис. Є різних виробників - дешевші, дорожчі, до вибору-до кольору. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спеціально не хочу рекомендувати Джилі, щоб не почався срач. Але зауважу, що запчастин є море по доступних цінах. За 4000 $ можна взяти СК 2013, навіть 2014 року !!! Філософія покупців нових Джилі трохи інша, ніж покупців Ланосів. Джилі в більшості купувалися як машина вихідного дня, не на убой. На ринку дуже багато добре збережених машин з реально малими пробігами. Серед Ланосів 2006-07 років збережених машин набагато менше. Можна легко нарватися на підмарафечений конструктор. Варто ретельно вивчити весь ринок. Не наполягаю, але Джилі СК може бути альтернативою.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Лучше старую. 

Я бы такую взял. 

 

 

На авто ріо ні одної такої не знайшов  :D

Є лише 15 старушок з ретро кузовом  :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Согласен с sens2012 присмотрись с китайцам. У меня сенс свежий, у жены чери кимо. так вот качество сборки намного лучше чем наш автопром. Но автору выбор за вами.п.с зачем брать ржавой корыто10-20 летней давности.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

п.с зачем брать ржавой корыто10-20 летней давности.

 

10-ти річний ланос цілком реально знайти, який не буде ржавим коритом.  :cowboy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если человек берет 3-5 лет то ей будет 15. За те деньги вряд-ли продаст. Это с одной стороны, а с другой авто берется не по годам ,а по состоянию. Лично у меня возраст авто роль играет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

На авто ріо ні одної такої не знайшов :D

Є лише 15 старушок з ретро кузовом :D

У нас таких и не найдешь. Но дело не в именно марке, а в концепции производства авто в те года.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все ж не втримався: ловіть варіант - Джилі СК 2013 року з пробігом 16 тис. км. !!! (можна перевірити на СТО, де вона обслуговувалася). Фактично нова машина з кондиціонером, електропакетом, АБС, шкіряним кермом, чисто китайської (не кременчуцької) збірки. В мене була така, найприємніші спогади. За 4 тис. віддасть і в найближчі пару років з нею нічого робити не доведеться. Двигуни легко ходять 300 тис., підвіска - як і у всіх на 80 тис. заміна розхідників і можливо амортизаторів. По корозії є одне слабе місце - задні арки, які щодвароки треба антикорити. І все. Поїздивши 5 років, таку машину можна буде легко продати за 3 тис., а за 2500 з руками відірвуть. 1500 дол. втрати за 5 років - це нормально. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я б лучше ланоса взял можно найти хорошего  с кондером ,газом,и т.д.  надежней,и легче продать его чем китай.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я цю джилі у продажах тут на форумі вже 2 чи 3 тижні бачу))

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я цю джилі у продажах тут на форумі вже 2 чи 3 тижні бачу))

А три тижні це багато? Якби 3 місяці, то можливо з машиною щось не те. А 3 тижні - це свіжак. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я б лучше ланоса взял можно найти хорошего  с кондером ,газом,и т.д.  надежней,и легче продать его чем китай.

Врахуйте лише, що через 5 років ви будете продавати 15 річного Ланоса з пробігом 250-300 тис. А ця Джилі буде мати 8 років і пробіг до 100 тис. км. І я зовсім не впевнений, що Ланос продасться швидше і вигідніше. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Врахуйте лише, що через 5 років ви будете продавати 15 річного Ланоса з пробігом 250-300 тис. А ця Джилі буде мати 8 років і пробіг до 100 тис. км. І я зовсім не впевнений, що Ланос продасться швидше і вигідніше. 

 

Тобто виходить, що ланос буде їздити по 20-30тис. км в рік, а джилі буде більше стояти ніж їздити..

Якщо так, то можна дивитися на китайця. А кому треба їздити багато, то однозначно ланос виграє по всіх параметрах.

На якому авто кузов буде краще збережений на 15-ти річному ланосі чи на 8-ми річному джилі, на якій з ваших же слів треба кожних два роки обробляти задні арки? 

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тобто виходить, що ланос буде їздити по 20-30тис. км в рік, а джилі буде більше стояти ніж їздити..

Якщо так, то можна дивитися на китайця. А кому треба їздити багато, то однозначно ланос виграє по всіх параметрах.

На якому авто кузов буде краще збережений на 15-ти річному ланосі чи на 8-ми річному джилі, на якій з ваших же слів треба кожних два роки обробляти задні арки? 

За однакову ціну 4000 дол. Ланос буде 9-10 річний з пробігом 150-200 тис. В противагу є пропозиція Джилі СК 3 річна з пробігом 16 тис. за цю саму ціну 4000 дол. Якщо кожна з придбаних машин за 5 наступних років пройде 80 тис. км., то в Ланоса вже буде 230-280 тис., а в джилі лише 96 тис. І ні по яких параметрах 14-15 Ланос з пробігом під 300 тис. не виграє в 8 річної Джилі з пробігом під 100 тис. Перевірити пробіг в 3 річної машини, яка пройшла всі ТО у офіційного дилера набагато легше, ніж встановити пробіг 9-10 Ланоса. Ніхто на 10 річному Ланосі офіційні ТО вже не проходить, це лотерея, кіт в мішку. 

 

Стосовно задніх арок СК, то просто раз в два роки треба ретельно вимити арки з бруду і запшикати антикором-аерозолем. І все. Там є пазухи, де збирається болото і провокує корозію. Хто слідкує за цими місцями, не має проблем і після 10 років. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.