Перейти до публікації

Пофлудим про Слет в 2017 году


gonchar

Рекомендовані повідомлення

   Шановні друзі! Для того, щоб досконало вивчити ваші побажання та думки, я вирішив створити цю тему. «А чи не рано ще?» - запитаєте ви. Ні не рано! В нинішніх умовах зміни у адміністрації форуму потрібно буде більше часу для визначення місця та організації чергового VIII всеукраїнського зльоту українського автоклубу «LANOS CLAN». Отже в даній темі пропоную висловлювати свої думки, побажання, пропозиції, зауваження. Словом все, що стосується організації та проведення чергового зльоту. Закликаю всіх активно взяти участь у обговоренні цієї теми, так як всі заходи, що ми організовуємо, ми зможемо провести тільки за вашої підтримки. Конструктивний флуд в темі також буде сприйматися, як особиста позиція.

   Отже, закликаю всіх вас активніше висловлювати свої думки! Хочу запевнити, що всі пропозиції і зауваження будуть розглядатися і широко обговорюватися.


 І відразу ж хочу висловити свою думку на дану тему. Вже давно у нас озвучувались пропозиції провести зліт десь у одному із західних регіонів країни. Проблема була в тому, що в клубі дуже мало активних представників із цих областей. Але, зважаючи на загальний спад активності клубного руху в цілому по Україні та зменшення чисельності учасників минулорічних зльотів, я переконаний, що організувати черговий зліт у одному з міст західного регіону цілком можливо.

   Отже моя пропозиція така:  пропоную провести черговий VIII всеукраїнський зліт українського автоклубу «LANOS CLAN» у славному місті Львові. Що ж стосується дати проведення, то, зважаючи на календар вихідних та святкових днів на наступний рік, пропоную до розгляду такі дати: 3-4-5 червня або 24-25-26-27 серпня.

   Чекаю від вас інших цікавих пропозицій та побажань. Всі організаційні нюанси будуть вирішуватись тільки після обговорення і узгодження позицій. 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Львов это будет просто супер. Я руками и ногой за!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Уже так сказать в Вайберных кулуарах и встречах обсуждалось, что это будет Львов.

Учитывая расстояния, то реальней захватить 24-25-26-27 серпня. 

Т.к. самые дальние регионы в поезде ехать 18 часов.

Три дня на Троицу практически выйдут в один день слета и по домам.

А треба хоча б один день город побачити.

Я за місто Лева на 24-25-26-27 серпня. 

0.jpg

Змінено користувачем Fizik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:cofee: денюжку на слет собираю уже)

Очень хочу наконец-то добраться)  :hey:  

Тем более мне по большому счету все равно куда ехать)  А во Львове вообще никогда не был :shit:Заодно повидаю просторы и трассы нашей Украины)

Уже итак 2 слета пропустил и устал пускать слюни на фото со слетов) Хочется уже поучаствовать) :banan:

По датам.....лучше конечно начало (не середина!) июня)

Змінено користувачем Ukraine4u
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Стоять склади забиті :D чекаючі на зліт :lol:

9502264.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Во Львове нас ждут?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Криївка завжди чекає!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Побуду опортунистом. Я в общем "за" проведение слёта западнее Киева.

 

Но как на счёт Ивано-франковска или Тернополя?

 

Вааще я хотел бы в Черновцах, но похоже у нас там никого нет - нереально.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Патаму как Львів реально круче.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


в Черновцах, но похоже у нас там никого нет - нереально.

Почему же ты так решил. Там есть наши одноклубники ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


денюжку на слет собираю уже)
Сам планируешь, или с семьёй?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, не, сам. Малый еще мал, а мама не в теме, через пару лет можно и малого с собой брать) А пока можно и самому :lebedi::SM068:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Давайте будемо говорити відверто: чим нинішні зльоти відрізняються від виїзних зустрічей? Нічим. Тому організувати дистанційно зустріч можна будь де. Звичайно, якщо місцеві одноклубники проявлять активність, то це значно полегшить всім роботу. Але якщо на місці таких не виявиться, то це не буде перешкодою для організації. По суті, нам потрібно заздалегідь забронювати базу відпочинку і домовитись про екскурсії для учасників. І те і друге цілком реально зробити дистанційно. Нам же залишиться вчасно визначитись із участю та зібрати відповідні кошти. Все це навіть дуже реально.

Але я все ж не збирався всім нав'язувати свою думку, а лише вивчити реакцію на неї. Власне для цього і була створена ця тема.

Активніше висловлюйте свої пропозиції та сумніви!

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Закинув місцевим на розсуд

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я за Львів!) Якщо не буде форсмажору, то обовязково буду. Дата люба влаштовує!)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Во Львов собирались уже раза 3, как минимум.

Без актива во Львове - не те что тяжело - не реально слет организовать.

А вот поездку - автопробег по западной Украине реально.

Очень много красивых мест и памятников.

Заказать ночлег по телефону так же реально.

Львов, одного дня хватит на достопримечательности...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну если Ивано-Франковск за Львов ... то тут без вариантов :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Во Львов приеду, можно в ИФ, можно в Луцк.

И тут сейчас восточные регионы начнут кричать далеко 1000 км и т.д.

НАПОМИНАЮ все были в Евпатории и никому не помешало расстояние больше чем в 1000 км

Змінено користувачем vidoq
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, ну за всех не надо. Из Николаева на тачке тулить 800км+.......норм)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Львов было б хорошо :) я там не была. Съездить охота. Если у мужа по работе будет отпуск в выбранные дни, то было б здорово там провести слет! Просто сама с малой ехать не рискнула б...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


Просто сама с малой ехать не рискнула б...

А как же одноклубники-земляки?!

Всё, слёт провели и забыла про нас???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я конечно не против пофлудить, и Львов афигитешьные город, и дорога туда - сказка, но давайте быть объективными, вы все как то принимали участие в организации слета, встреч и.т.д. А теперь подумайте, возможно ли организовать подобное мероприятие на 2-3 дня с проживанием, едой, екскурсиями по телефону???

Львовская ветка всегда была мертвая. Потому слет во Львове это глупость...

Как автопробег на 5-10 машин, на денёк - реально.

Потому забудьте за Львов...

Пока вижу Днепр в фаворитах! Там нас небыло и хоть кого то можно пнуть ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


Как автопробег на 5-10 машин, на денёк - реально.
В Харькове и Одессе не был, но в Киеве примерно так и было.

Главная цель слёта - встретиться, пообщаться, посмотреть местные приемчательности, выпить чаю, попеть песни под гитару у костра. Последние два слёта взлётки, драга, ведущего с девушкой тм не было. И я не видел ни одного отзыва что слёт кому-то не понравился. Просто немного другой формат. Всё меняется. И активность на форуме, и благосостояние участнегов. Соответственно и формат слёта меняется. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А теперь подумайте, возможно ли организовать подобное мероприятие на 2-3 дня с проживанием, едой, екскурсиями по телефону???

Це цілком реально! А як ти думаєш організовуються екскурсійні поїздки з інших регіонів на кілька днів із проживанням?

 

Львовская ветка всегда была мертвая. Потому слет во Львове это глупость...

Потому забудьте за Львов...

Ваш голос враховано... :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Це цілком реально!

Займешься? Будет слет во Львове - приеду. :D

А як ти думаєш організовуються екскурсійні поїздки з інших регіонів на кілька днів із проживанням?

И ніхто не помагав на місті?

Просто немного другой формат.

Да нікто не хочеться взлеток драга и.т.д.

Просто найди место где собраться, где припарковать машины, увидеть место проведения и.т.д.

По телефону это не реально, разве что палатку в багажник, вагон консервов и бухла, ресуем время и ЖПС координаты поля, а там по месту определиться...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.