Перейти до публікації

На литовских номерах в Украине


Doc_UKR

Рекомендовані повідомлення

Маразм крепчал и танки наши быстры :)))

кому не дошло с первого раза - повторяю второй (хотя сдается мне придется и третий раз повторять) - бляхи это диагноз... это не лечится. :))

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

ну как пример истории выше - можешь описать свои действия... как бы Ты поступил? особенно с учетом того, что ремонт одной детали составляет порядка 100 баксов...

 

P.S: не удивлюсь если ту бляху раскатают дальше джипами или на штрафплощадку вдруг увезут до появления реального хозяина.

и заодно распиши варианты решения проблемы?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 хвилини тому, MichZ сказав:

бляхи это диагноз... это не лечится.

Еге ж. І я про те. Що тут може бути не зрозумілого? Саме вони у всьому винні. Ніхто ж і згадати не може подібного випадку з авто на укрреєстрації. Таке роблять виключно "бляхарі".

PS. Доречно згадалась фраза з відомого мультика: "А Баба Яга проти"...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім доброго вечора, можете готувати гнилі помідори. На мою думку, "бляхи" мають право на життя, але тільки в тому випадку, якщо людина проживає постійно за межами нашої країни і лише тимчасово ненадовго заїхала на територію України (турист, приїхав до рідні і т.п.). "Найрозумніші", хто вирішив "обдурити долю" і постійно/майже постійно пересуватися Україною на нерозмитненому авто, мають отримати покарання. Не влаштовує вартість умовного ланоса/фокуса/гольфа, яка в Україні коштує в 3-4 рази більше, ніж у Польщі - вимагайте адекватну ціну на розмитнення і т.д.  Порушуючи встановлені закони/правила, наші громадяни ніяк не роблять краще для своєї країни. Щодо ДТП - реєстрація авто в даному випадку має невелике значення. Хоча, водія авто на українських номерах можна знайти значно простіше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 минуту назад, martinger сказал:

"А Баба Яга проти"

Слыш баба яга :)- Тебе вопрос задали: как бы Ты решал проблему? - а Ты морозишься...

 

Например, когда мне Ланос тернули - я чувака нашел и он мне заплатил, когда я чуть тернул - я человека дождался и предложил денег... я еще допускаю мороз типа платить не хочется и денег нету - так тут просто поговорить и простят все грехи... но тернуть и обвинять другого - это уже верх гениальности... тут уже бляха на всю голову видна :))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 минут назад, MichZ сказал:

Слыш баба яга :)- Тебе вопрос задали: как бы Ты решал проблему? - а Ты морозишься...

Видать очень тяжелый вопрос для бляхера задал :)))

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

29 хвилин тому, MichZ сказав:

Тебе вопрос задали: как бы Ты решал проблему? - а Ты морозишься...

Не відповідаю, бо не бачу жодного зв'язку між даною ситуацією "євробляхарством". Десятки й сотні аналогічних випадків відбуваються з автомобілями на укрреєстрації. Водії тікають з місця ДТП, кидають свої автомобілі, звинувачують опонента, доказують, що за кермом були не вони, а якась нечиста сила керувала автомобілем і т.д. і т.п. Які "бляхи" звинувачувати у цих ситуаціях? Також "євро"?

PS. - Хто винен?

- Невістка

- Так її ж вдома не було

- А он її спідниця на кілку висить...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Опять за старое?

 

Вчерась неподалеку бусик каким-то чудом сделал "кульбит" на идеальной ровной дороге с тремя полосами. Гуляя мимо удивился только тому как он собственно смог перевернутся. Но когда утром глянул в сети фотки то ещё больше был шокирован состоянием авто.

 

Если кому с телефона видео плохо видно вот фотка задницы

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Тут бы ещё вспомнить стоны из темы о полиции о том что она простых водил™ тормозит ни за что и отбирает пол вареника.

Змінено користувачем WAC47
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да, уж... сначала у них бусики переворачиваются, потом на бляхи пересаживаются... и то и то ремонтировать не требуется ;)

я ж и говорю, что бляха - это диагноз.

оно все связано.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В Продолжение веселья: вызвали копов, составили протокол, бляхер на столько отморозился, что переехал на другую стоянку... также якобы бляхер подал документы на расстаможку авто, но с нынешним положением походу расстаможка ему быстро не светит, страховки у него не оказалось, договариваться бляхер отказался, более того выдвигает встречные обвинения.

 

Дальше делайте ставки... - а ведь можно было просто поговорить спокойно... а теперь ему еще и уезд с места ДТП припаяют - а это забирают ВУ до решения суда, да и судебные издержки - выходят дороже, чем договориться... а дальше еще и регрессный платеж выплывет по страховой и гемора на пол года - год точно обеспечено.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

Кабмін готує заборону на легалізацію "тоталів" із США, та намагається ускладнити імпорт та переобладнання б/у авто.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.


"Зміни, що вносяться до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів"

«Пункт 29 викласти в такій редакції: 
29. У разі коли транспортні засоби були зареєстровані у відповідних органах іншої держави, обов’язковим є подання до  сервісних центрів МВС реєстраційних документів на транспортний засіб такої держави або документів, що підтверджують їх реєстрацію. 
Для здійснення реєстрації транспортного засобу приймаються документи, які складені за межами України за участю посадових осіб компетентних органів чи надіслані від таких органів, за умови їх перекладу на державну мову консульськими установами Міністерства закордонних справ України або офіційними органами інших держав шляхом проставлення на документах апостилю в порядку, установленому Гаагською конвенцією, яка відміняє вимогу легалізації іноземних офіційних документів, від 5 жовтня 1961 року2. Без легалізації такі документи приймаються у випадках, передбачених законодавством України, міжнародними договорами, в яких бере участь Україна. Такі документи також можуть бути скріплені гербовою печаткою  відповідно до вимог Конвенції про правову допомогу та правові взаємовідносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року3, якщо інше не передбачено міжнародними угодами України».

«Пункт 45 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Зареєстровані в Україні транспортні засоби, конфісковані або вибракувані за межами України компетентними органами іноземних держав, знімаються з обліку у зв’язку з їх вибракуванням на підставі відповідної інформації таких органів.»

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

15.06.2020 в 19:43, MichZ сказав:

В очередной раз убедился, что бляха - это диагноз.

Однозначно.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20.06.2020 в 21:13, martinger сказал:

Еге ж. І я про те. Що тут може бути не зрозумілого? Саме вони у всьому винні. Ніхто ж і згадати не може подібного випадку з авто на укрреєстрації. Таке роблять виключно "бляхарі".

PS. Доречно згадалась фраза з відомого мультика: "А Баба Яга проти"...

Справа не стільки в бляхах, чкільки в людях, які їх обирають собі за авто. Це сукупність рис характеру, суспільного стану, оточення та інше. Якби ті ж самі мажори, яки вбивали людей, були б не мажорами та мали б меньше грошей, то вони б їздили на бляхах. :bI:

Це так само, як люди на кЕтайських автівках. :bI:Зазвичай це люди, які або досить погано розбираються в автопромі, або взагалі не розбираються, або розбираються, але мають риси, притаманні бляховодам, типу теж хитросдєлані. :)) 

20.06.2020 в 21:18, Provodnik192 сказал:

Всім доброго вечора, можете готувати гнилі помідори. На мою думку, "бляхи" мають право на життя, але тільки в тому випадку, якщо людина проживає постійно за межами нашої країни і лише тимчасово ненадовго заїхала на територію України (турист, приїхав до рідні і т.п.). "Найрозумніші", хто вирішив "обдурити долю" і постійно/майже постійно пересуватися Україною на нерозмитненому авто, мають отримати покарання. Не влаштовує вартість умовного ланоса/фокуса/гольфа, яка в Україні коштує в 3-4 рази більше, ніж у Польщі - вимагайте адекватну ціну на розмитнення і т.д.  Порушуючи встановлені закони/правила, наші громадяни ніяк не роблять краще для своєї країни. Щодо ДТП - реєстрація авто в даному випадку має невелике значення. Хоча, водія авто на українських номерах можна знайти значно простіше.

Повністю підтримую.

Я відпочатку казав теж саме. Не маю нічого проти бляховодів, але протрібно дотримуватися законів.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, rebus сказал:

Це так само, як люди на кЕтайських автівках. :bI:Зазвичай це люди, які або досить погано розбираються в автопромі, або взагалі не розбираються, або розбираються, але мають риси, притаманні бляховодам, типу теж хитросдєлані. :)) 

Ребус, лучше ездить на авто по деньгам - даже китайском, чем быть на содержании дружини :))

 

P.S: я смотрю тебя попустило и Ты решил потролить... потом будешь опять губы дуть  :)))

2 часа назад, rebus сказал:

Це сукупність рис характеру,

а вот тут я с тобой соглашусь - поэтому и писал выше, что бляхи - это диагноз.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 години тому, rebus сказав:

"Найрозумніші", хто вирішив "обдурити долю"

А покажіть мені людину, яка НЕ хоче "обдурити долю". Чи є хоч один приватний підприємець, який не намагається сплатити якомога менше податків? Чи є продавець, який за свій товар не хоче отримати якомога більше виручки? Чи є виробничник, який не хоче якомога менше затратити на виробництво товару? Чи є людина, яка не хоче якомога легше покращити своє матеріально-фінансове становище? Немає! Від слова ЗОВСІМ! І всі ці люди шукають будь-які шляхи (законні і не зовсім) для реалізації своєї мети. Звісно, все в міру можливостей і "хотілок". Але, при наявності такої можливості кожен буде намагатись її реалізувати. Коротше, чи є людина, яка відмовиться від "халяви" (звісно, трохи за голосно сказано...) Немає!

34 хвилини тому, MichZ сказав:

лучше ездить на авто по деньгам

То про що ми тут сперечаємось? От по грошам і заходить якраз "бляха". 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

16 минут назад, martinger сказал:

То про що ми тут сперечаємось? От по грошам і заходить якраз "бляха". 

Да не... бляха с расстаможкой выходит также как и местное авто по деньгам... ничуть не дешевле.

а дальше выплывает обслуживание и содержание...

вообще сейчас не вижу разницы между покупкой бляхи и покупкой местного авто... разве что бляха - это кот в мешке.

 

Поэтому покупка бляхи - это диагноз, это мнимая экономия, а в реальности оно только боком выходит.

24 минуты назад, martinger сказал:

То про що ми тут сперечаємось? От по грошам і заходить якраз "бляха". 

Ну Ты не равняй нового китайца с салона, за копейки с функционалом и возможностью лучше чем у бляхи и "дешевую" бляху, которую все могут купить, но никто не может расстаможить, обслуживать и содержать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

48 хвилин тому, MichZ сказав:

Да не... бляха с расстаможкой выходит также как и местное авто по деньгам... ничуть не дешевле.

Не скажи, тут вже як кому виходить (читай пост вище).

 

49 хвилин тому, MichZ сказав:

а дальше выплывает обслуживание и содержание...

А місцевий автоХЛАМ потребує менше?

 

49 хвилин тому, MichZ сказав:

бляха - это кот в мешке.

Ну, тут абсолютно немає ніякої різниці, "бляха" це чи місцеве авто. З місцевих такі "не бита, не крашена", з кілограмами шпаклі і поміняними найдешевшими запчастинами аля "шоб спихнути" продають, що не кожна найгірша "бляха" позмагається.

 

54 хвилини тому, MichZ сказав:

Ну Ты не равняй нового китайца с салона, за копейки с функционалом и возможностью лучше чем у бляхи

Є ще таке поняття, як надійність. Особисто для мене, наприклад, це на першому місці. І, переконаний, я не один такий. Принцип "купив з салону, покатався, продав" - доволі рідкісне. Дуже малий відсоток автомобілів міняються через 3-5 років. Як правило, 10-15 років володіння одним авто - абсолютна норма. Тому рівняти китайця з салону і вживаного європейського бренда недоречно.

До речі, з настанням весни-літа і зменшення громадського транспорту внаслідок пандемії вірусу, на вулиці виїхала маса старих жигулів, москвичів, волг і навіть досить часто бачу запорожців. Пройшовши містом 2-3 кілометри можна побачити декілька десятків таких "укрсуперкарів". І це у центрі міста. Мову веду про своє місто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 минуты назад, martinger сказал:

Ну, тут абсолютно немає ніякої різниці, "бляха" це чи місцеве авто.

Ты так и не понял, почему бляха это диагноз или состояние души...

 

Бляхер - это не тот, кто купил бляху, это состояние души, хитросделанности и жлобства... поэтому таких я и называю бляхерами...

это как всего одно слово титушки - и все сразу понимают о каком геморе идет речь...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 хвилини тому, MichZ сказав:

Ты так и не понял, почему бляха это диагноз или состояние души...

Бляхер - это не тот, кто купил бляху, это состояние души, хитросделанности и жлобства...

Можливо, не сперечаюсь. Твоя класифікація людей мені не притаманна. Хоча я такої ж думки про китайчатину і тих, хто її купує...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

ну Ты истинный бляхер :)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Дякую! Для мене це комплімент. А ти аж тепер зрозумів. Ти вище писав, що до декого (приймаю це в свою адресу) не з першого разу доходить. Так, взаємно... :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 минуту назад, martinger сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Дякую! Для мене це комплімент. А ти аж тепер зрозумів. Ти вище писав, що до декого (приймаю це в свою адресу) не з першого разу доходить. Так, взаємно... :)

 

24 минуты назад, MichZ сказал:

Бляхер - это не тот, кто купил бляху, это состояние души, хитросделанности и жлобства... поэтому таких я и называю бляхерами...

да уж... кому то матюк... а ему комплимент ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Цитата

Свято місце порожньо не буває і у моєму гаражі оселився Opel Zafira  1.9 CDTi, 2009 р., 190 тис. км. пробіг, "мокрий асфальт"...Ціна питання 8 тис. у.о.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:)))

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ти знайди там дешевше живу 7-ми місну зефіру 1.9 з пробігом до 200тис.км...

Мій мсв теж розмитнювався. Машина привезена із Швейцарії. 7місць, максимальна комплектація, двигун к4м. 2012р.в. з пробігом 170тис.км вийшла 7к$. У нас за 6к обрубки продають...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ты уж прости, но даже мой бывший китаец был и больше размерами и пофункциональней и вместительней и мощнее и даже с салона с нулевым пробегом... и тоже 7ми местный... причем с намного меньшими затратами и намного солидным видом... :))

10 часов назад, MichZ сказал:

Бляхер - это не тот, кто купил бляху, это состояние души, хитросделанности и жлобства... поэтому таких я и называю бляхерами...

Тут главное не что купил, а как себя подает... такое впечатление, что они не бляху покупают по дешевке подержанную, а нульцевый майбах и пожизненную привилегию :)))

 

8 часов назад, jason_ua сказал:

Мій мсв теж розмитнювався.

вот как то не встречал, чтобы Ты где то бляхой хвастался и рассказывал какие все вокруг дураки... так, что до текущего момента я считал, что свою МСВ Ты купил новой с салона.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.