Перейти до публікації
Doc_UKR

На литовских номерах в Украине

Рекомендовані повідомлення

MichZ

Садитесь на общественный транспорт - освободите проезд бляхам :))

первое авто - очень покататься хочется :)))

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
martinger

MichZ Це все абсолютно нормальна життєва практика. Все вірно, лише смайлики зайві...

Поділитися повідомленням

MichZ

Ну и с какого перепугу: осовободить дорогу бляхам - есть абсолютно нормальной жизненной практикой? :hiihii:

ничему смотрю народ жизнь не учит... сначала дайте бляху, теперь освободите дорогу... а когда им 2 года назад предлагал всем вместо блях на маршрутки пересаживаться - так балаган разводили.

Посмотрим что начнут петь через время - камеры то уже завтра начнут работать. ;)

Поділитися повідомленням

MichZ

martinger ну и как - много Ты выиграл от покупки бляхи?

Поділитися повідомленням

martinger

Ну, лякатись чи ні - це справа суто індивідуальна і нікому абсолютно не цікава. А от реальність ставить все на свої місця, проти фактів не попреш.

1 година тому, MichZ сказав:

ну и как - много Ты выиграл от покупки бляхи?

Щодо мене, то скажу з абсолютною впевненістю: ТАК! Рік з лишком експлуатації - лише позитив. Додам: була думка купувати саме це авто ще на єврономерах, але господар вже почав процедуру розмитнення і всі документи були на нього, тому було прийняте рішення купувати вже розмитненим. Не думаю, що я б багато виграв, якщо б зайнявся цим сам. Я у цьому питанні далеко не профі, та й у часі обмежений. Так, як автомобіль купувався на тривалий час, з передачею права керування родичам, з виїздами за кордон і т.п., то повноцінне право власності є плюсом. Тому, розмитнюючи авто, мною керували не якісь містичні псевдообов'язки перед державою, та філософсько-космічні думки, а саме практична користь. Щодо якості "автомобіля з Європи", то сам задоволений, не жалкую, чого й іншим бажаю.

Поділитися повідомленням

MichZ

Да, уж... 8000 блямзиков против тех же 6000...8000 на авториа - гениальный выигрыш :))

Поділитися повідомленням

martinger

Як я писав раніше (здається, в БЖ також згадував), переглянув більше 20 пропозицій. Мабуть, я на парканах і серед шлюбних оголошень їх знаходив... Звісно ж, Авторіа і РСТ були читані й перечитані по декілька разів на день на протязі двох місяців (о то й більше, бо приглядався вже давно). Звук сповіщення про нові пропозиції у додатку був як дзвінок будильника: кидався миттю переглянути. Через тиждень пошуків я вже чітко знав що шукаю. Були чітко сформульовані вимоги як по моделях, так і по технічному стану. Не рясніли дані торгові майданчики пропозиціями, що задовільняли мої вимоги по ціні 6 тис. Акцент ставлю саме на технічний стан. Бо так, цінами майданчики рясніють, але коли починав дивитись автомобіль, то й 4 тис. за нього було шкода... Тому, запланований бюджет на початку був значно нижчим 8 тис., але згодом зрозумів, що "не вір очам своїм" (щодо пропозицій на торгових майданчиках) і довелось планку піднімати. Так що керуючись власним досвідом, щодо геніальності можу абсолютно впевнено посперечатись. Якщо виникне питання щодо вартості "доведення "євробляхи" до прийнятного стану", то в БЖ про все писав. Скажу коротко: потратився лише на заміну витратників і задоволення деяких косметичних "хотілок".

Змінено користувачем martinger
граматична помилка

Поділитися повідомленням

MichZ

Ты так расписываешь - будто бляху всей своей жизни купил... единственная и неповторимая... ;)

Вообще то я спрашивал: как много Ты выиграл от покупки бляхи? а не то как Ты ночами недосыпал и по колокольчику просыпался...

Поділитися повідомленням

martinger

Ну, не всієї, а от половини точно. І я не намагаюсь стверджувати, що це єдиний варіант у світі. Для мене - так.

Яке питання, така й відповідь. Виграв у порівнянні з чим? З повною відсутністю автомобіля (громадський транспорт, пішки), з попереднім моїм автомобілем, з вітчизняним автопромом, з купівлею нового автомобіля??? З чим ти хочеш, щоб я порівняв виграш, купивши "бляху"?

Якщо ти про купівлю на авторіа, то скажу, що знайшов її (автівку) саме через даний торговий майданчик.

Поділитися повідомленням

MichZ

Все... - спи спокойно... я от Тебя больше ничего не хочу... - слишком заумные ответы.

Поділитися повідомленням

martinger

Дякую. Так і є, Бог розумом не обділив...

Поділитися повідомленням

Александр29
27.05.2020 в 21:09, GlaS сказал:

Здрасти, а запорожские Черри - с красными с завода

Они выглядят красными, а мигают оранжевым. Такими же были Ауди, с красными стёклами поворотников, но внутри стояли зелёные светофильтры, за счёт чего они тоже мигали оранжевым светом. 

Поділитися повідомленням

sens2012

Наша мерія закупила 150 нових великих автобусів і 100 тролейбусів. А також 80 вживаних трамваїв з Німеччини. Планується закупити ще стільки ж. Під них відводяться смуги ГТ. То чому б таким транспортом не їздити? Сьогодні робив контрольний виїзд в сам центр. Пробував припаркувати Матіз протягом 20 хв. Зробив два кола по прилеглих вуличках... Нічого не вийшло. Знайшов місце для Матіза за 1 км від потрібної точки. Пішов пішки... Треба було зразу на трамвай сідати. 

Поділитися повідомленням

GlaS
6 часов назад, Александр29 сказал:

Они выглядят красными, а мигают оранжевым. Такими же были Ауди, с красными стёклами поворотников, но внутри стояли зелёные светофильтры, за счёт чего они тоже мигали оранжевым светом. 

Значит Черри мигали красным

Поділитися повідомленням

MichZ

Серег, какие конкретно Черри? - у нас они тоже желтым мигают.

Поділитися повідомленням

GlaS
37 минут назад, MichZ сказал:

Серег, какие конкретно Черри? - у нас они тоже желтым мигают.

А 13, она же Форца. Помню точно, что одно произведение из них мигало красным. В Днепре так точно. Сейчас их уже нет на дорогах, сгнили походу или по селам продали. 

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

Поділитися повідомленням

MichZ

Серег,

Форз на дорогах все еще валом... то Ты их просто не замечаешь, потому как не обращаешь внимание.

Поділитися повідомленням

GlaS

Стотыщ лет не видел, как и Черри. В Днепре их уже давно нет.

Поділитися повідомленням

MichZ

я по себе знаю - что есть машины невидимки, когда за ними не следишь.

а если следить - то их везде валом.

Например, я сейчас очень много стал наблюдать Х7, хотя раньше как то даже не видел.

Поділитися повідомленням

WAC47

Просто для информации, а не с целью доказать "я же говорил". В этом каждый может найти своё: кто-то зраду, кто-то перемогу.

Цитата

«Информация о штрафах (евроблях) будет передаваться сотрудникам пограничной службы и такие владельцы будут оплачивать штрафы при выезде за границу», - сказали в ведомстве.

Поділитися повідомленням

MichZ

WAC47 была также информация о том, что эти штрафы будут пересылаться владельцам, которые зарегистрированы при ввозе авто... ну а дальше система простая: или передаешь тому, кто был за рулем или появится новый висяк в исполнительной службе.

Поділитися повідомленням

MichZ

В очередной раз убедился, что бляха - это диагноз.

Выставил старую газовую печку по цене металлолома на ОЛХ.

Приехал один и начал торговаться за 10 грн детям на мороженное.

Вынесли печку на улицу... а там бляха стоит... в бляхе тетки сидят и начинают просить скинуть хотя бы гривну... это при том, что они только с Харькова прикатили с визового центра... т.е. на визы и поездки на заработки у них деньги есть, а 1...10 грн - это для них уже вопрос принципа.

Поділитися повідомленням

WAC47

Наступил себе на горло и промолчал.

Поділитися повідомленням

MichZ

Еще одно подтверждение, что бляхи это диагноз: коллегу с Ланосом на стоянке чиркнула бляха - Пежо 206... сторож стоянки сообщил хозяину Ланоса... в итоге бляхера нашли, поговорили, однако бляхер заявил, что это Ланос его чиркнул, а не наоборот... и делает виноватым хозяина Ланоса... причем, что хозяин Ланоса даже не выезжал и был на работе...

/monthly_2020_06/652072367__viber_2020-06-20_18-29-44.jpg.f6f33484cb6056c64435b3fbe5026e50.jpg" src="https://lanos.com.ua/forum/applications/core/interface/js/spacer.png">изображение_viber_2020-06-20_18-30-08.jpgизображение_viber_2020-06-20_18-30-29.jpgизображение_viber_2020-06-20_18-30-45.jpgизображение_viber_2020-06-20_19-06-31.jpg

Поділитися повідомленням

martinger

Так, дійсно, "бляхи" - це зло. Згадайте що натворили Зайцева з Дроновим. І не кажіть, що їх авто були не на "євробляхах", такого бути не може. Бо таке витворити можуть виключно "євробляхери". Вони винні абсолютно у всіх ДТП, що відбуваються на території України. А от авто на укрреєстрації дуже пощастило. Бо вони мають "залізний" імунітет у вигляді вітчизняного номерного знаку і апріорі не можуть бути винуватцями ДТП. Так, що хто ще не почепив на своє авто з Європи даний оберіг - поспішайте, і всі "нечисті сили" у вигляді спокуси перевищити швидкість, припаркуватись у недозволеному місці, проскочити на заборонний сигнал світлофора і т.п., як рукою зніме!!!

PS. Ну, нарешті, я зрозумів у чому причина всіх негараздів на дорогах України. Борітесь з "бляхами" і отримаєте абсолютну ідилію на автошляхах нашої країни!!!

Поділитися повідомленням

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор