Перейти до публікації

На литовских номерах в Украине


Doc_UKR

Рекомендовані повідомлення

03.04.2019 в 18:37, sens2012 сказал:

Псевдоброкер з Яворівщини

 

Тобто, про що попереджали тут "бляхери" ще восени, таки відбулось? Схеми, маніуляції, оборудки.... А можа ж було б по людськи вирішити питання. Але ні, Сенси2012 "льогкіх путєй нє іщут". Треба все через одне місце... ;) А тим часом наші "держслужбовці" суттєво покращують персональне фінансове становище. За наш рахунок. 

 

PS: Я задоволений своєю "бляхою", але є бажання спробувати топову комплектацію, тож чекаю на нормальні умови розтаможки. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 хвилин тому, vag сказав:

 

 тож чекаю на нормальні умови розтаможки. 

Думаете "они" скоро настанут?))):beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12 минут назад, Yellow сказал:

Думаете "они" скоро настанут?))):beer:

 

Если курс страны не поменяется на таможенный союз, то обязательно настанут и очень скоро. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Когда даже без Крыма и части Донбасса Бойко набирает 11.6% (@#$%^&*!!!!) Вилкул 5%, Жулька 13% а Зеленский с программой, где абсолютно нет намеков на ее реализацию, а только декларативность и лозунги, больше 30%, у меня возникают в этом огромные сомнения. Заранее извиняюсь за уход в политическую плоскость, но кроме как "это фейспалм" у меня комментариев нет. Задрало уже голосовать за "меньшее зло".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

9 годин тому, vag сказав:

 

Тобто, про що попереджали тут "бляхери" ще восени, таки відбулось? Схеми, маніуляції, оборудки.... А можа ж було б по людськи вирішити питання. Але ні, Сенси2012 "льогкіх путєй нє іщут". Треба все через одне місце... ;) А тим часом наші "держслужбовці" суттєво покращують персональне фінансове становище. За наш рахунок. 

 

PS: Я задоволений своєю "бляхою", але є бажання спробувати топову комплектацію, тож чекаю на нормальні умови розтаможки. 

Я, мої колеги і однодумці легких шляхів не шукаємо. Боротися з бидлом завжди не легко. Але можливо. Вперше в Україні закон бере гору. І різні схеми не допомогли. Це лише початок. Є ще одне рішення суду про знос чергового самобуду. Ми все тримаємо на контролі. Так треба робити і з тими бляхами, які принципово не розмитнюються і дальше бикують на дорогах. Під прес. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

15 минут назад, sens2012 сказал:

Я, мої колеги і однодумці легких шляхів не шукаємо

 

Так, я це вже зрозумів. Але чому? Чому гланди обов'язково через задній прохід видаляти? Тим більше, коли є вже напрацьовані методи і рішення, варто лише озирнутись. Ні, ви лізете в шухляди за старими партійними методичками минулого сторіччя і носитесь з ними як з іконами, поки весь світ рухається вперед. Ваше управління архітектури відстало від світових тенденцій в архітектурі років на 50, якщо не більше. І головне - більшій частині ваших співробітників це абсолютно пофіг, аби копієчку вчасно платили і на роботу не спізнитись. Бо за зпізнення накажуть. за несвоєчасно зданий звіт накажуть. А за решту й не накажуть, бо то "робота з людьми" і якщо шо, то завжди можна зад прикрити відпискою або ще якимость папірцем. Тому лише минулого року офіційно дозволено скління балконів вище 3 поверху при будівництві та реконструкції. Тільки вдумайтесь, проблема постала ще за радянських часів, всі вже давно плюнули і в порушення норм самотужки склять балкони вже років 40, і от нарешті.... :D І це тільки маленька часточка. А ліфти? Чому тільки починаючи з 5-ти поверхівок?  Парковки для автівок на кришах будівель - це, я так розумію, взагалі як прорив у космос і коли він відбудеться, хрен його маму знає. ;) І так далі, і тому подібне.

"легких шляхів не шукаємо"... Це 100% правда. Такими темпами, коли весь світ вже пересяде на літаючі авто, в нас може нарешті дозволять розмитнювати старі бензинові бляхи без акцизу. :D 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

До речі, стосовно цієї будівлі. Наскільки мені відомо, в неї і так стан аварійний (просідання і тріщини у фундаменті, насамперед), тому знос це скоріше вимушена міра. ще й жодної квартири в цій новобудові не реалізовано. Чудовий приклад з серії "і вовки ситі, і вівці цілі..." зараз собі премій понавиписують.... ;) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

58 хвилин тому, vag сказав:

Когда даже без Крыма и части Донбасса Бойко набирает 11.6% (@#$%^&*!!!!) Вилкул 5%, Жулька 13% а Зеленский с программой, где абсолютно нет намеков на ее реализацию, а только декларативность и лозунги, больше 30%, у меня возникают в этом огромные сомнения. Заранее извиняюсь за уход в политическую плоскость, но кроме как "это фейспалм" у меня комментариев нет. Задрало уже голосовать за "меньшее зло".

А шо делать?!!!((:

34 хвилини тому, sens2012 сказав:

Я, мої колеги і однодумці легких шляхів не шукаємо. Боротися з бидлом завжди не легко. Але можливо. Вперше в Україні закон бере гору. І різні схеми не допомогли. Це лише початок. Є ще одне рішення суду про знос чергового самобуду. Ми все тримаємо на контролі. Так треба робити і з тими бляхами, які принципово не розмитнюються і дальше бикують на дорогах. Під прес. 

 

 

Очередной ПИ-АР месной власти.Я больше поверю,что владелец перестал заносить денег кому то...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 там конструктивные просчеты - основная причина сноса. Возможно, потому и квартиры не продавались. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки що, vag сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 там конструктивные просчеты - основная причина сноса. Возможно, потому и квартиры не продавались. 

Ну и Садовой пропиарится.Думаю,это единичный случай будет на всю Украину.:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Попередні дописи - яскравий приклад звички жити поза законом і для оправдання шукати море причин. Судові тяганини по даній будівлі тривають не один рік. Проблема там одна - грубе нехтування законом і наплювання на співгромадян. Пряма аналогія з бляхами. А тому такі проблеми треба вирішувати радикально. Львів подає приклад і я особисто доклався до цього. Щодо питання корупції, то кожна новобудова знаходиться під мікроскопом спілки архітекторів, різних громадських об"єднань і преси. Затримка лише за судами. Але початок зроблено, процес пішов. Знесуть пару багатоповерхівок, наступні сто раз подумають чи варто схеми шукати. Підуть під прес перші бляхи - іншим відхочеться такої халяви. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, sens2012 сказал:

кожна новобудова знаходиться під мікроскопом спілки архітекторів, різних громадських об"єднань і преси. Затримка лише за судами. Але початок зроблено, процес пішов. Знесуть пару багатоповерхівок, наступні сто раз подумають чи варто схеми шукати. Підуть під прес перші бляхи - іншим відхочеться такої халяви. 

 

Як же це всевидюче око прогавило скляний кубік на історичній памятці - віллі Бачевського? Він же не за одну ніч там виріс? Пан Гризлюк вже позбавлений ліцензії? ;) 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

А пан головний архітектор тим часом купляє собі авто, за скромні 20 (чи 25) тисяч доларів. Крайслер 300. Можна поцікавитись, який посадовий оклад в нього? Цю ж корову треба заправляти, обслуговувати, ремонтувати. А... Розумію. Дружина мабуть, успішна бізнес-леді. Або діти. А авто бабуся подарувала. ;) 

Звичайно, такі люди легкий шляхів не шукають. ;)

Змінено користувачем vag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, sens2012 сказав:

Проблема там одна - грубе нехтування законом і наплювання на співгромадян. Пряма аналогія з бляхами.

Яким чином "бляхи" наплювали на співгромадян громадян? І на кого саме? На потенційних виборців чинного президента? У яких містах ці "співгромадяни" проживають? Мабуть, лише Львів такими багатий, бо у своєму місті я таких не зустрічав...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

23 години тому, vag сказав:

 

Як же це всевидюче око прогавило скляний кубік на історичній памятці - віллі Бачевського? Він же не за одну ніч там виріс? Пан Гризлюк вже позбавлений ліцензії? ;) 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

А пан головний архітектор тим часом купляє собі авто, за скромні 20 (чи 25) тисяч доларів. Крайслер 300. Можна поцікавитись, який посадовий оклад в нього? Цю ж корову треба заправляти, обслуговувати, ремонтувати. А... Розумію. Дружина мабуть, успішна бізнес-леді. Або діти. А авто бабуся подарувала. ;) 

Звичайно, такі люди легкий шляхів не шукають. ;)

По віллі Бачевського питання не закриті... 

Пан Чаплінський, головний архітектор Львова, мій колега. Ми починали свою роботу в одній фірмі. Зараз він є свівласником арх. фірми Чаплінський і партнери, яка багато проектує і заробляє. Авто за 25 тисяч для Чаплінського - це дрібниці. До цього він їздив на позашляховику Мерседес. Чаплінський на сьогодні - кращий головний архітектор міста. Порядний, талановитий, щляхетний. Я завжди з задоволенням слухаю його лекції. Він багато мандрує світом, переймає досвід і робить наше місто кращим. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

23 години тому, martinger сказав:

Яким чином "бляхи" наплювали на співгромадян громадян? І на кого саме? На потенційних виборців чинного президента? У яких містах ці "співгромадяни" проживають? Мабуть, лише Львів такими багатий, бо у своєму місті я таких не зустрічав...

Ввезли машини без обов"язкових митних платежів. Інші громадяни ввозили все сплачуючи. Таким чином, бляхи поставили себе вище за інших. Трохи запізно, але їх все ж зобов"язали сплатити борг. І це правильно. Нерозмитнені в Україні їздити не будуть. Залишилось 50 днів... 

Щодо кандидатів в президенти, то жоден з двох кандидуючих не підтримує блях. 

 

Відео надане 95 кварталом....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, sens2012 сказав:

Ввезли машини без обов"язкових митних платежів. Інші громадяни ввозили все сплачуючи. Таким чином, бляхи поставили себе вище за інших.

Є таке чудове слово: ЖАБА. Іншої причини тут немає!

То пан Чаплінський, купивши авто за 25 тис. дол. поставив себе вище за інших, у кого авто дешевше? Виходить так. Скажете, той пан заробив ці гроші, може собі дозволити. Точнісінько так само ті, хто ввіз автомобіль на єврономерах, робив це не сидячи на дивані. Вони також заробили це. Знайшли шляхи як це зробити - молодці, заробили. Так само, як пан головний архітектор знайшов шляхи заробітку на дорогу автівку. Що не так? Про ЖАБУ не згадав? Про стару казку "легально/нелегально"? Тут вже всі з тих казок виросли...

1 година тому, sens2012 сказав:

але їх все ж зобов"язали сплатити борг.

І тут пана архітектора розпирає радість "за горе сусіда..."

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

22 години тому, martinger сказав:

Є таке чудове слово: ЖАБА. Іншої причини тут немає!

То пан Чаплінський, купивши авто за 25 тис. дол. поставив себе вище за інших, у кого авто дешевше? Виходить так. Скажете, той пан заробив ці гроші, може собі дозволити. Точнісінько так само ті, хто ввіз автомобіль на єврономерах, робив це не сидячи на дивані. Вони також заробили це. Знайшли шляхи як це зробити - молодці, заробили. Так само, як пан головний архітектор знайшов шляхи заробітку на дорогу автівку. Що не так? Про ЖАБУ не згадав? Про стару казку "легально/нелегально"? Тут вже всі з тих казок виросли...

І тут пана архітектора розпирає радість "за горе сусіда..."

Слово жаба відоме тільки бляхарям. Тому вони його постійно повторюють. Для нормальних людей існує слово справедливість. Якщо сусід злодій, то його місце в тюрмі. Зносять незаконні будівлі - правильно роблять. Нагнули бляхарів - правильно зробили. Іншим неповадно буде такою хернею займатися. Потрібно в країні наводити порядок. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 години тому, sens2012 сказав:

Слово жаба відоме тільки бляхарям. Тому вони його постійно повторюють.

Нехай буде інше слово, наприклад заздрість, ЧОРНА ЗАЗДРІСТЬ. Але від цього суть не змінюється. Поняття "злодій" дуже не однозначне. Без перебільшення, сьогодні в певній мірі можна так назвати 60-70% жителів України. Заробив сотню-другу гривень і не заплатив податок - злодій? Знайшов прогалину в Законі і зекономив певну суму грошей - злодій? Керівник організації і призначив собі зарплатню у десятеро вищу, ніж рядовим співробітникам - злодій? Високопосадовець і призначив сам собі премію захмарну - злодій Де чітка межа між злодійством і справедливістю??? А якщо такої немає, то воно як дишло... Поняття "справедливість" досить віртуальне. Навіть за часів радянського союзу його ніхто не міг чітко визначити і ним маніпулювали хто як хотів і хто як міг. Справедливість - це НЕписаний закон. Тут писані Закони трактують кожен по своєму, в т.ч. самі законодавці і служителі Феміди, а Ви про неписаний...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"все бегут - и я бегу, все злодеи - а я евробляхер". наша песня хороша - начинай сначала :-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

03.04.2019 в 18:37, sens2012 сказав:

Псевдоброкер з Яворівщини, який видурив у людей майже 9 мільйонів гривень, під вартою

38-річний Андрій Була з Яворівщини обдурив близько 250 власників євроблях та втік. Поліція розшукувала більше місяця. Зараз він під вартою, повідомляє Нацполіція Львівщини.

Більше 8,5 млн грн. становить загальна сума збитків потерпілих. Люди почали звертатись у поліцію 23 лютого. Пояснювали, що передали оригінали документів та від 2 тис. до 4 тис. дол. США чоловіку на ім’я Андрій. Він видавав себе за митного брокера.

Загалом до поліції надійшло 120 подібних заяв від мешканців Львівської, Рівненської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

За цими фактами відкрито кримінальне провадження.  Зловмиснику світить від 5 до 12 років тюрми.

1 квітня суд обрав для нього міру запобіжного заходу – тримання під вартою терміном 35 днів. Є можливість внесення застави у розмірі 3 млн 842 тис. грн.

Досудове розслідування триває.

Псевдоброкер намахав псевдо співробітників литовських фірм.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10.04.2019 в 00:11, martinger сказав:

 Де чітка межа між злодійством і справедливістю??? 

Не будемо впадати в демагогію відносно всіх сфер людського життя. Тема про бляхи. А стосовно блях межа була досить чітка і недвозначна - тут цитувалися пункти закону тисячу раз. Не хочеться до цього повертатися. Вся фішка бляхарів в тому, що їх не могли притягнути через відсутність комунікації між поліцією і митниками. Якщо злодія не можуть впіймати, він не перестає бути злодієм. Але ,зрештою, все стало на свої місця - бляхарів змусили заплатити. Правда, багато бляхарів в пилу пільгової істерії розмитнення самі не зрозуміли, що вони розмитнили за немалі гроші... Ці новорозмитнені машини можна спостерігати щодня - їде, ледве купи тримається...., але на нових номерах. В чому фінансовий зиск, не розумію... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12.04.2019 в 21:43, sens2012 сказав:

Вся фішка бляхарів в тому, що їх не могли притягнути через відсутність комунікації між поліцією і митниками. Якщо злодія не можуть впіймати, він не перестає бути злодієм. 

Саме в цьому і відсутня чітка межа. "Не спійманий - не крадій" гласить народна мудрість (не "бляхарі" придумали, а саме народ!). Правосуддя не складається з одного закону. Це система законів і підзаконних актів та чітка взаємодія між ними. Якщо хоч одна ланка дала збій - система розвалилась, немає ні звинувачуваного, ні потерпілого, ні правопорушника, ні злочинця. Це все "де-юре", бо саме це ми обговорюємо на сотнях сторінок. "Де-факто" - це зовсім інша сторона медалі, про неї ми мову не ведемо. Отже, відсутність комунікації між поліцією і митниками - це саме та ланка, що випала з системи і через яку вся система не мала місця в правовому полі. Тому немає ні злодія, ні потерпілого...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну ты и чудишь, прям как в веселые времена на диком западе - пока шериф бухает (та ланка, що випала з системи) - можно грабить и убивать :-)

а я-то думал кого мне эти  бляхеры напоминают своими наивными животными принципами

Змінено користувачем angeldoc
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 години тому, angeldoc сказав:

прям как в веселые времена на диком западе - пока шериф бухает (та ланка, що випала з системи) - можно грабить и убивать

В правовому полі саме так. А ми ведемо мову саме про правове поле. Дозволено все, що не заборонено. Якщо певна дія не заборонена законом, то її можна виконувати. Також існує ситуація, коли Закон забороняє. але відповідальність за порушення не передбачена. І якщо людина цим скористалась, то тут (юридично) немає абсолютно нічого неординарного. Повторюсь, мова йде саме про юридичну сторону. Мораль не чіпаємо, то розмова для іншої теми форуму (хоча, я особисто, у автомобілях на єврономерах не вбачаю абсолютно нічого аморального...). Юриспруденція - це гра. І виграє той, хто правильно скористається чинним Законодавством.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.