Перейти до публікації

На литовских номерах в Украине


Doc_UKR

Рекомендовані повідомлення

 

2 хвилини тому, WAC47 сказав:

Пан архитектор коммунизма, не кури эту дурь больше. В Польше несколько протестов подавлялись силой, все разы по полякам стреляли поляки. От того что стреляли поляки, а не буряты - убитым совершенно не легче.

Воєнний стан тривав з 13 грудня 1981 по 22 липня 1983 року. Оцінки подій тієї епохи сильно розрізняються як у самій Польщі, так і за її межами. В ході воєнного стану в країні проходили репресії: в результаті зіткнень з поліцією понад 30 чоловік загинуло. Але в цілому масштаб репресій, так само як і реакція самої опозиції в цей період, носили помірний і навіть дещо приглушений характер.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Україна - 10 000 вбитими, 30 000 пораненими, втрата значних територій, невизначеність подальших подій. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки що, sens2012 сказав:

 

Воєнний стан тривав з 13 грудня 1981 по 22 липня 1983 року. Оцінки подій тієї епохи сильно розрізняються як у самій Польщі, так і за її межами. В ході воєнного стану в країні проходили репресії: в результаті зіткнень з поліцією понад 30 чоловік загинуло. Але в цілому масштаб репресій, так само як і реакція самої опозиції в цей період, носили помірний і навіть дещо приглушений характер.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Україна - 10 000 вбитими, 30 000 пораненими, втрата значних територій, невизначеність подальших подій. 

Ты специально "тупишь" провоцируя на обсуждение политики или реально тупой коммунист не понимающий разницы между войной Германии против СССР и аншлюсом Австрии?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 хвилину тому, WAC47 сказав:

Ты специально "тупишь" провоцируя на обсуждение политики или реально тупой коммунист не понимающий разницы между войной Германии против СССР и аншлюсом Австрии?

Політика почалася від моїх опонентів під час обговорення випуску шин в де-яких країнах. А при чому тут Австрія? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

Чехословакия 

Цитата

За сучасними даними, в ході вторгнення було убито 108

Если сравнить ситуацию то в Чехословакии и в Польше ситуация была примерно одинаковая, а потери сопоставимы. Но в Чехословакии в чехов и словаков стреляли немцы, поляки и россияне, а в Польше - поляки.

1 хвилину тому, sens2012 сказав:

Політика почалася від моїх опонентів під час обговорення випуску шин в де-яких країнах. А при чому тут Австрія? 

К тому же к чему сравнение потенциального вторжения войск империи на территорию сателита с полноценной войной против суверенного государства.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

От, знову, пане архітектор, Ви протирічите самі собі. В одному пості (декілька сторінок раніше) Ви вказували, що Україна - європейська країна. Тут підтверджуєте масу невтішних реалій, чим Україна страждає і кардинально відрізняється від європейських держав (кримінал, монополія, зговір, застарілі технології та ін.). І в наступному пості кажете, що у нас все добре. При тому, що економіка в тіні (з Ваших же слів). Я щось не розумію? Так, я не письменник-фантаст і не філософ. Сформулюйте вже чітко напрямок своїх тверджень.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 години тому, sens2012 сказав:

5. Кошти від розмитнення євроблях пішли на підкуп пенсіонерів і субсидіантів. Що є злочином, особливо перед самими виборами. 

А Ви тут усім десятками постів доказували, що велике мито на "євробляхи" - це добре. "Протокол" на сторінках форуму зберігся. Ви агітували за злочин? Ви є співучасником? Це, скоріш за все, не запитання, а твердження.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10 часов назад, sens2012 сказал:

9 мільйонна Білорусь живе краще, ніж ми. Не встидно?

А какая там стоимость растаможки автомобилей из Европы?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

32 хвилини тому, lyolik сказав:

А какая там стоимость растаможки автомобилей из Европы?

Не знаю актуальные цифры или нет

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 часов назад, martinger сказал:

А Ви тут усім десятками постів доказували,

Це так само, як один мій родич все життя був стійким комуністом та прихильником (навіть фанатом!) Сталіна, але на книжній поличці за колекцією класиків літератури тримав іконки маленькі. Я їх випадково знайшов, він мабуть не розраховував, що хтось полізе ці книжки гортати. :D   

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Именно благодаря таким, как 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 я наблюдаю иногда рекламу вот такую: 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14.03.2019 в 20:44, martinger сказав:

От, знову, пане архітектор, Ви протирічите самі собі. В одному пості (декілька сторінок раніше) Ви вказували, що Україна - європейська країна. Тут підтверджуєте масу невтішних реалій, чим Україна страждає і кардинально відрізняється від європейських держав (кримінал, монополія, зговір, застарілі технології та ін.). І в наступному пості кажете, що у нас все добре. При тому, що економіка в тіні (з Ваших же слів). Я щось не розумію? Так, я не письменник-фантаст і не філософ. Сформулюйте вже чітко напрямок своїх тверджень.

Одне не суперечить іншому. Не можна сприймати інформацію так тупо чорно-біло. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

13 годин тому, vag сказав:

Именно благодаря таким, как 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 я наблюдаю иногда рекламу вот такую: 

 

 

Я радий, що допомагаю розширити кругозір. Американські биті машини продаються легально. Кожен знає на що йде. Схема легальна, навідміну від блях. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14.03.2019 в 21:48, lyolik сказав:

А какая там стоимость растаможки автомобилей из Европы?

Авто, старіше 5 років з об"ємом 2.0, вартістю 2000 євро - розмитнення 9600 євро !!!

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14.03.2019 в 21:41, martinger сказав:

А Ви тут усім десятками постів доказували, що велике мито на "євробляхи" - це добре. "Протокол" на сторінках форуму зберігся. Ви агітували за злочин? Ви є співучасником? Це, скоріш за все, не запитання, а твердження.

Мито - це добре. А використання зібраних коштів для підкупу виборців за 2 тижні до виборів - це злочин. Щоб було більш зрозуміло - доходи в бюджет - це добре, а виплатити річну зарплату за тиждень до виборів - це злочин. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14 годин тому, vag сказав:

Це так само, як один мій родич все життя був стійким комуністом та прихильником (навіть фанатом!) Сталіна, але на книжній поличці за колекцією класиків літератури тримав іконки маленькі. Я їх випадково знайшов, він мабуть не розраховував, що хтось полізе ці книжки гортати. :D   

Відома представниця Свободи і яскрава прихильниця українського націоналізму І.Фаріон була партійною. Партійними були Кравчук і Єльцин, які демонтували СССР. А.Меркель була піонеркою і комсомолкою. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 години тому, sens2012 сказав:

Не можна сприймати інформацію так тупо чорно-біло. 

:) Я ж зізнався, що не філософ. "Склянка наполовину порожня, чи наполовину повна" - це не зовсім для мене. Підозрюю, що філософів на нашому технічному форумі не дуже густо...

3 години тому, sens2012 сказав:

А використання зібраних коштів для підкупу виборців за 2 тижні до виборів - це злочин. Щоб було більш зрозуміло - доходи в бюджет - це добре, а виплатити річну зарплату за тиждень до виборів - це злочин. 

А Ви очікували чогось іншого??? Ви дійсно такий мрійник? А реалії то зовсім інші...

Чимало рекомендацій Вам було відкласти убік сценарій фантастичного роману і реально глянути навкруги.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У неділю, 17 березня, на Дніпропетровщині зупинений водій на автомобілі з іноземною реєстрацією кинув бойовою гранатою у співробітників поліції, які зупинили його для перевірки документів. 

Про це повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв. За його словами, інцидент стався у місті Вільногірськ близько 12-ої години.

«Поліцейські групи реагування зупиняють місцевого мешканця на автівці з «євробляхами». На прохання надати для перевірки документи у поліцейських летить граната. Вибухом одного поліцейського поранено, напарник миттєво реагує, і зловмисник не встигає висмикнути чеку на другій гранаті. Зупиняє кидача гранат, застосувавши табельну зброю. Зловмисника поранено та затримано», - написав посадовець у Facebook.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 хвилин тому, sens2012 сказав:

... 

Про це повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв....

400 кг кокса нарешті дійшли до адресатів

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шкода, що зразу не застрелили

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шкода, що не застрелили. Після детального огляду виявилось, що у автомобіля було 4 колеса. Тепер усі автомобілі з 4-ма колесами стають потенційними транспортними засобами для злочинців...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

О как хотел в Украину.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я не розумію фішки прориву кордону чи заїзду як комерційний транспорт. Це ж цей самий транзит, який присіче перший поліцейський патруль. Адже виписана 10 - та причина зупинки - поліція має право зупиняти авто на іноз. реєстрації для перевірки законності перебування. Невже всі бляхери будуть кидати гранати? 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

18+ про Ниву 2019... Защита отечественного производителя методами Сенс2012 в действии. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Псевдоброкер з Яворівщини, який видурив у людей майже 9 мільйонів гривень, під вартою

38-річний Андрій Була з Яворівщини обдурив близько 250 власників євроблях та втік. Поліція розшукувала більше місяця. Зараз він під вартою, повідомляє Нацполіція Львівщини.

Більше 8,5 млн грн. становить загальна сума збитків потерпілих. Люди почали звертатись у поліцію 23 лютого. Пояснювали, що передали оригінали документів та від 2 тис. до 4 тис. дол. США чоловіку на ім’я Андрій. Він видавав себе за митного брокера.

Загалом до поліції надійшло 120 подібних заяв від мешканців Львівської, Рівненської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

За цими фактами відкрито кримінальне провадження.  Зловмиснику світить від 5 до 12 років тюрми.

1 квітня суд обрав для нього міру запобіжного заходу – тримання під вартою терміном 35 днів. Є можливість внесення застави у розмірі 3 млн 842 тис. грн.

Досудове розслідування триває.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.