Перейти до публікації

На литовских номерах в Украине


Doc_UKR

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, LAVe сказал:

Весь прикол в том, что мой пепелац прошел и пройдет любой техосмотр, потому что сделан людьми, у которых руки не из жопы растут.

А ты за свое авто будешь с заднего двора заносить, потому что оно техосмотр по-украински не пройдет никогда. Речь не только о сколах и трещинах, там достаточно требований к ктз, которые не всякому новому авто под силу победить.

Всі мої три машини пройдуть то з першого разу. А ти з своїм розоришся через рік. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, sens2012 сказал:

Всі мої три машини пройдуть то з першого разу. А ти з своїм розоришся через рік. 

дай Бог нашому теляті вовка з'їсти

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, sens2012 сказал:

Всі мої три машини пройдуть то з першого разу. А ти з своїм розоришся через рік. 

Особенно матиз две тыщи какого-то закопченного года.

Да и дочкина евробляха: хоть и помоложе будет, но учитывая происхождение со свалки европы...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

чет вспомнил

кто-то не смог даже поставить на учет капсулу смерти без "решателя"

теперь этот кто-то трындит, что пройдет на ней техосмотр не через задний проход

он и раньше балаболил без меры, но  тут он переплюнул самого себя

 

жаль, что мы об этом не узнаем - матизко рассыпется до того, как вернут техосмотры

 

Змінено користувачем LAVe
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, LAVe сказал:

дай Бог нашому теляті вовка з'їсти

А чого мені переживати? В Рапіда пробіг 22 тис., в Джилі - 32 тис., Нива відновлена оригінальними запчастинами до ідеалу, А Матіз має пробіг 73 тис. і з ним також проблем жодних. Жодна машина не тонована, не має ксенону і будь-чого іншого, що виходить за межі заводської комплектації. 

"Особіст" спеціально взятий в лапки. Це означення найточніше відповідає вимогам до контролюючої особи. Якщо такої людини не буде, на ТО можна ставити хрест. Чому в нас не так, як в Європі? Бо люди такі. Бляшані схеми - яскравий тому приклад. І не бляшані також. Кожен знає, що певні переробки машини незаконні. І всерівно ці переробки робить. І це вже незалежно чи бляха, чи ні. 

1 час назад, WAC47 сказал:

Особенно матиз две тыщи какого-то закопченного года.

Да и дочкина евробляха: хоть и помоложе будет, но учитывая происхождение со свалки европы...

Ти за своє переживай

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 хвилини тому, sens2012 сказав:

А чого мені переживати? ...

техосмотры введут скоро, очень скоро

потому будь мужиком, загони хотя бы одну из них на техосмотр официально

можешь потом сюда не отписываться

да, выбери ту, которая по твоему мнению точно пройдет техосмотр

Змінено користувачем LAVe
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 хвилину тому, LAVe сказав:

техосмотры введут скоро, очень скоро

потому будь мужиком, загони хотя бы одну из них на техосмотр официально

можешь потом сюда не отписываться

Ти страшиш строгим техоглядом і при цьому допускаєш техогляд з чорного ходу. Як так? Або строгий, що лише вітається, або вводити ТО нема змісту. Я за строгий ТО без можливості фальсифікації. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

50 минут назад, sens2012 сказал:

Ти страшиш строгим техоглядом і при цьому допускаєш техогляд з чорного ходу. Як так? Або строгий, що лише вітається, або вводити ТО нема змісту. Я за строгий ТО без можливості фальсифікації. 

техосмотры отменили не так давно, чтобы о них забыть. плюс пока проходил техосмотр не далее как вчера, впомнил, как это было.

сегодня прошелся и посмотрел, на чем люди ездят (речь про украинские номера). абсолютное большинство не будет проходить техосмотр официально, а кто решится, узнает много нового про гуано, коим есть их автомобиль.

из этого я делаю вывод, что все они будут откашивать за кулисами.

и я ничуть не сомневаюсь, что ты даже не попытаешься пройти то официально ни на одном из твоих авто.

 

 

да что говорить, ты даже не смог зарегистрировать авто без решалы, а теперь говоришь про ТО без фальсификации.

да над тобой поставь хоть автоматчика, все-равно пойдешь искать окольные пути

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

37 минут назад, LAVe сказал:

техосмотры отменили не так давно, чтобы о них забыть. плюс пока проходил техосмотр не далее как вчера, впомнил, как это было.

сегодня прошелся и посмотрел, на чем люди ездят (речь про украинские номера). абсолютное большинство не будет проходить техосмотр официально, а кто решится, узнает много нового про гуано, коим есть их автомобиль.

из этого я делаю вывод, что все они будут откашивать за кулисами.

и я ничуть не сомневаюсь, что ты даже не попытаешься пройти то официально ни на одном из твоих авто.

 

 

да что говорить, ты даже не смог зарегистрировать авто без решалы, а теперь говоришь про ТО без фальсификации.

да над тобой поставь хоть автоматчика, все-равно пойдешь искать окольные пути

Я за те, щоб врезультаті чесного реального ТО половина машин перестла їздити. Незалежно, від країни виробника. Порядок пора наводити у всьому, а в дорожньому русі в першу чергу. Проте, ТО - це не є щось захмарне і недосяжне. Просто треба мати гроші привести машину до норми. Хто не може цього зробити, нехай їздить громадським транспортом. 

Якщо буде опція ТО терміново, без черги, за додаткову плату, я скористаюся. Це нормально. Це не рішали, а додаткові послуги. На Львівщині є виїзний пункт МРЕВ. Їздить по віддалених районах, надає послуги просто з автобуса - реєстрація, перереєстрація, купча, заміна прав. Такі послуги треба лише вітати. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

напомню, что сделал некоторый, кто не видит пробемы в решалах

 

один комплект документов орабатывается 10-40 минут. время обработки зависит исключительно от расторопности инспектора (я не знаю как они называются, пусть будет инспектор)

приходит решала и говорит, что этого надо сделать первым

испектор откладывает остальные документы и заполняет хитрожопу 

остальные ждут

пока инспектор рисует документы, решала приносит еще один комплект и говорит, что этому надо сделать первому

и так далее

 

будет решала носить документы бесплатно? сомнительно

будет инспектор покоряться решале бесплатно? маловероятно

коррупция? в чистом виде

2 хвилини тому, sens2012 сказав:

Я за те, щоб врезультаті чесного реального ТО половина машин перестла їздити. ...

я за те, щоб ти хоч одну із своїх "машин" віддав на проходження офіційного ТО (звісно, коли його введуть)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

26 минут назад, sens2012 сказал:

...

Якщо буде опція ТО терміново, без черги, за додаткову плату, я скористаюся....

 

ти казав, що у 90-ті контрабанду возив, тобто ти  вже досить дорослий і не можеш не знати, що таке техогляд і що його проходженння "без черги" означає лише одне - не проходження ТО за фактом

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У львівському МРЕВ рішал немає. 

Порядок реєстрації ТЗ:

1. На вході роблять чергу.

2. Згідно черги видають талон і вводять дані в комп. 

3. Всі очікують виклику по табло. 

4. Віконець немає, є столи прямо перед очікуючими.

5. За столами працюють оператори, нікуди не відлучаються і до них ніхто не підходить. 

6. Запрошують підійти до певного оператора (запрошення на табло і голосом)

7. Оператор дає бігунок оплат в банку.

8. Після оплати оператор видає папір на огляд машини. 

 

Щоб прискорити процес треба одночасно тримати чергу в банку і чергу на огляд. Якщо приїхати з 2-3 особами, то вони замінять прискорювачів. Крім всього, прискорювачі добре обізнані де банк, де віконце в банку, де черга на огляд, куди треба ставати. Самому це все робиться почергово і займає кілька годин часу (в залежності від черги). Тому про жодні хабарі працівникам МРЕВ не йдеться. У нас саме так. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Офіційно терміново виробляють паспорти за додаткову плату. Якщо таке буде з ТО, то я скористаюся. Якщо не буде, то буду проходити ТО по черзі. Думаю, що буде електронна черга - призначатимуть на певну годину. Що тут складного? Жодних проблем. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Є ще одне питання відносно ТО - можливо право проводити ТО нададуть авторизованим СТО. А всі мої машини обслуговуються на авторизованих станціях: АІС (Джилі, Лада), Шкода-сервіс, УзДеу-Равон. В такому випадку пройти ТО буде ще легше. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

є одне але

причину відміни техогляду не усунули і я не бачу жодних намагань в цьому напрямку.

якщо причину не усунули, то ми побачимо техогляд таким, яким він був до відміни.

це означає, що проходження техоляду без черги неможливе. тобто можливе, якщо трохи відслюнявити, наявність авто за таких обставин не потрібна.

 

чому проходження техоляду без черги неможливе я писав раніше. секрету тут нема - бокси (лабораторії) мають невелику пропускну здатність.  різні фірми, які можуть проводити ТО посилаються на одні й ті ж лабораторії (бокси). Тобто ти обираєш фірму, їдеш проходити і попадаєш на ту ж лабораторію (бокс), що і в іншої фірми.

далі все просто, один бокс може пропустити за день 30 машин

порахувати кількість автомобілів, боксів (лабораторій), робочих днів не складно

в Україні неможливо пройти техогляд всіх автомобілів. навіть більше, в Україні неможливо пройти техогляд навіть лише розмитнених автомобілів

кількіть боксів можна знайти на сайті головного сервісного центру мвс (викладав на попередній сторінці в цій темі)

калькулятор вам в руки

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 хвилин тому, sens2012 сказав:

Є ще одне питання відносно ТО - можливо право проводити ТО нададуть авторизованим СТО. А всі мої машини обслуговуються на авторизованих станціях: АІС (Джилі, Лада), Шкода-сервіс, УзДеу-Равон. В такому випадку пройти ТО буде ще легше. 

авторизовані сто - ті що мають відповідне обладнання

вони трохи відрізняються від сто в загальному розумінні

в Україні і за кордоном це бокси з устаткуванням для випробування авто, за кордоном до того ж ці бокси мають ями для візуального огляду.

в Україні ці бокси називаються лабораторями

за кордоном вони більш сучасні, з одним оператором

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

25 хвилин тому, sens2012 сказав:

У львівському МРЕВ рішал немає. 

Порядок реєстрації ТЗ:

Скажіть, будь-ласка, а порядок "сьогодні віддав старі документи і номери, а завтра привезли додому нові" також офіційно доступний у львівському МРЕВ? Звісно, автомобіль ніхто з інспекторів в очі не бачив. Де беруть талончики на такий процес переоформлення? Так можна зробити без "рішал"? Скажете, такого не буває у львівському МРЕВ???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

16 хвилин тому, martinger сказав:

Скажіть, будь-ласка, а порядок "сьогодні віддав старі документи і номери, а завтра привезли додому нові" також офіційно доступний у львівському МРЕВ? Звісно, автомобіль ніхто з інспекторів в очі не бачив. Де беруть талончики на такий процес переоформлення? Так можна зробити без "рішал"? Скажете, такого не буває у львівському МРЕВ???

Я про таке не чув.Процедура в МРЕВ зараз максимально прозора і зрозуміла. Просто треба трохи часу. Але і машина не щодня реєструється. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 години тому, sens2012 сказав:

Ти за своє переживай

А чего мне за него переживать - у меня же укрбляха :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

35 хвилин тому, sens2012 сказав:

... Процедура в МРЕВ зараз максимально прозора і зрозуміла...

 

загалом так

але чого ж тебе понесло до рішали?

 

так вже трапилось, що за останні декілька років реєстрував, перереєстровував автомобілі, а також розмитнював і проводив техогляди. В мене жодного разу й думки не було "пришвидшити" процес.

а ти тут весь такий праведний з першого разу проколовся. молодець, мої вітання. жгі ісчьо

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, sens2012 сказав:

Процедура в МРЕВ зараз максимально прозора і зрозуміла.

Так, у нас в місті вже декілька років такий СЦ працює. Але на кожен товар є свій покупець. Для декого не складає проблем витратити годину-дві. А для декого легше заплаттии і принесуть доки додому...

Змінено користувачем martinger
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

С простой и прозрачной процедурой в МРЕО я недавно познакомился. Сидишь часами, а мимо без очереди проходят "нужные люди". ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Повідомлю для неволодіючих інформацією, а заодно, для тих, хто планує відвідати сервісний центр (МРЕВ): 

Черга посувається згідно порядкового номеру реєстрації справи. І це прекрасно видно на моніторах. І за цим спостерігають близько 100 клієнтів центру. Не може справа 85 клієнта посуватися швидше за 45-го. Якщо 25 клієнта вже викликали, а 30 ще сидить, то 30-тий носиться як угорілий і всіх дістає, чому його не викликають. Монітори стоять навіть в кафе і коридорах. Черга посувається дуже швидко. Інша справа, що це період перед святами і бляхарі додалися. Зазавичай щодня черга складається з 50 клієнтів і в 12.00 стіл видачі талонів вже пустий, а до 15-16 години всі зареєстровані. Не треба роздмухувати зради там, де її немає. Нові сервісні центри - це місця, де кайфуєш в очікуванні реєстрації нового авто. Особливо, коли авто з салону і отримує перші українські номери. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

стол выдачи талонов 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.