Перейти до публікації

Падает температура ОЖ во время езды


djimbo

Рекомендовані повідомлення

Встречалось такое, в темах, когда забивается в СО пароотводный канал, с радиатора на расширительный бачок. Или пыптык в радиаторе или в бачке. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,1 тис.   23
12 часов назад, grandbazar сказал:

Повітря виганяв, шланги на пічку прогріваються рівномірно що на вході що на виході.

Багато хто рекомендує промивку радіатора пічки робити без зняття, це вирішить проблему чи просто її заміну відтермінує? 

Поверьте моему горькому опыту, промывка радиатора печки не решит проблему. А там решать Вам. Я осенью снимал торпеду сам , первый раз, насмотревшись видео в нете, час с перекурами, и все.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 роки потому...

Поділюсь власним досвідом, що в мене був з термостатом.
Можливо буде корисним. 
Почалося з того що в мене (Lanos 1.5, 2006) почала падати температура дуже швидко особливо зимою. Заїхав до майстра поміняв термостат.
Ніби все гуд, але згодом замітив що далі падає, просто не так сильно. Майстер сказав що напевне поганий термостат (ставив gates) не дуже повірив, але думаю ок, куплю GT. 
Поміняв на GT і те саме стрілка на 2 поділці. + почав помічати що Газова виключається. Ось дзвоню до майстра + читаю на форумі всі кажуть напевне термостат... 
Скільки вже можна їх міняти. Поміняв ще датчик температури на щитку і нічого.
І тут почитав що може "патрубок пароотводчщий" я продув що від радіатора все гуд, але взяв і попробував той що іде від газової до бачка і там виявилась проблема, був забити. Пробував продути не та просто було. 
Одним словом прочистив я і Вуаля - все чьотко. І Газова почала добре переключати. Тому в моєму випадку не термостат був а забити патрубок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.