Перейти до публікації

Шум в районі заднього колеса(можливо гальма).


CAHbOK

Рекомендовані повідомлення

Вчора приїхав з відпочинку на природі,попав в грозу.Так що їхав і по воді і по лісу по грязі.Поставив під будинком на передачу і на ручнік(бо є уклон).Сьогодні зранку сівши їхати зняв з ручніка і почав здавати назад-почув тріск і легенький ривок(такий ніби зимою прихватило колодку) і відразу зявився шум (таке відчуття як щось попало чи просто тре) в райні заднього правого здається,ще точно не дослухався.При рухові вперед тихо але при гальмуванні конкретний шум якогось тертя ззаду.Хто що може порадити,щоб знати з чого розпочинати.Зарання дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Оторвалась накладка на тормозной колодке. Можно разобрать, приклепать на место, можно заменить колодки с обоих сторон на новые.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за поради,але не вгадав ніхто. Все виявилося набагато простіше....Я ж писав-  їхав і по воді і по лісу по грязі.Коли вскрили барабан там був бруд і пару дрібних камінців (як вони туди попали  ХЗ ).От воно і підклинювало і шуміло і тріщало....Так,що я обійшовся легким переляком і 70 грн за ревізію задніх гальм :lol: ,а також підпорченим настроєм через "мокруваті" задні амортизатори.Ще з рік мають виходити...

P.S. До речі майстер на СТО також не вгадав,поки я заїжджав він також по шуму колеса поставив діагноз-колодка...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем доброго времени.Дабы не создавать новую тему,и не плодить напишу сюда.

Имеется Заз ланос 2011год,первые годы без проблем и нареканий.Но вот буквально последние 6 месяцев полный писец.Задолбало дребезжание спереди,звук не металический,а как будто номер болтается в рамке(пластмасс).При чем звук только на неровной,полатанной дороге.

Смотрел все.Обстучал кулаком весь передок.Снимал номер(передний,задний),снимал полностью передний подиум-не помогло,звук ни исчез.Подлаживал подтягивал мухобойку,передние фары,защиту движка,стойки стабилизатора и суппорта в норме.Х.З.Может у кого было.

P/S. вчера на сто с одним мужиком разговорились,тоже говорит что то дребезжит уже год х.з,если найдешь позвони(дал номер)  :hehe:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Может петли капота. У меня так вроде в торпеде что то отпало стучало. После подложил трубку под петлю и тишина

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

підкрилок, пластиковий захист двигуна з правої сторони, банка-резонатор повітряного фільтра. Не знаю як кріпиться поглинач удару в бампері...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

підкрилок, пластиковий захист двигуна з правої сторони, банка-резонатор повітряного фільтра. Не знаю як кріпиться поглинач удару в бампері...

пластиковую защиту движка немного люфтила,я ее через защиту крыла на два самореза посадил.

Х.з. хоть бампер снимай.

Может петли капота. У меня так вроде в торпеде что то отпало стучало. После подложил трубку под петлю и тишина

А трубку подложили куда именно и какую?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Обрезок трубки резиновой после установки гбо. Положил прямо в правую петлю. Когда закрываю капот то распирает и не дает стучать. Вообще нужно петли менять или чинить. Говорят ударить молотком по снятой петле и всего делов

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6,3 тис.   253

Еще как вариант,небольшой но назойливый звук,может издавать штанга поддержки капота.При поднятом капоте-есть звук?Прочитал еще раз-только в движении появляется-с поднятым капотом глупость :shock: .У меня был дребезг на определенных оборотах-штанга входила в резонанс и издавала звук,при поднятом капоте не было дребезга.Уплотнил ушко в котором она стоит.
А петли,да,смазываются и лечатся ударом по оси,ложится на наковальню и один точный удар по оси лечит,надолго.
Да,еще крепление торпеды проверь,винты иногда ослабевают.

Змінено користувачем Dueller63
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Обшарил все.Вывернул правое колесо и начал постукивать молотком,так вот примерно такой звук дребезжания я и услышал мля.Поехал на яму(сто),мастер сказал суппорт,дребезжит такое бывает,нужно какие-то скобы ставить.А что за скобы х.з

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вам в эту тему

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Вариантов решения проблемы несколько, а не только пружины ставить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.