Перейти до публікації

законопроект №4683, переоборудование автомобилей на газ


Pavel80

Рекомендовані повідомлення

12,4 тис.   58

:write: До балона. Є балон - є ГБО, нема балона - нема ГБО. Я колись поставив ГБО на Wartburg 1.3............. Але в техпаспорт не вписував. Згодом розчарувався в тих перших білоруських ГБО під карбюратор. Балон зняв і жодного разу ДАІ претензій не мала. Коли продавав машину, знову приєднав балон. 

Это отсебятина. Т.е. если я положу баллон в багажник от ГБО это уже переоборудование? Бред. Как такового, переоборудования, при установке ГБО нет, как и при его деинсталяции. То, что документы заставляют делать, при установке ГБО это одно, а вот то, что оштрафовать за отсутствие ГБО, при наличии отметки о нём в свидетельстве о регистрации, это другое. Штрафа  за это нет и не будет. Установлено, но снял, так как ремонтирую. Могу и бак бензиновый снять, а кататься на ГБО, а по Вашей логике, это тоже уже переоборудование. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, +500

И кто вообще будет ментам содержимое багажника показывать? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Это отсебятина. Т.е. если я положу баллон в багажник от ГБО это уже переоборудование? Бред. Как такового, переоборудования, при установке ГБО нет, как и при его деинсталяции. То, что документы заставляют делать, при установке ГБО это одно, а вот то, что оштрафовать за отсутствие ГБО, при наличии отметки о нём в свидетельстве о регистрации, это другое. Штрафа  за это нет и не будет. Установлено, но снял, так как ремонтирую. Могу и бак бензиновый снять, а кататься на ГБО, а по Вашей логике, это тоже уже переоборудование. 

:write: Реєстрація ГБО вимагається в усіх країнах Євросоюзу. Мало того, в Німеччині не визнають польську реєстрацію і якщо машина їздить по Німеччині більше пів року, необхідна перереєстрація з подачею документів від сертифікованої СТО-установщика в Польщі. Коштує це в залежності від складності ГБО 350-500 євро. Тепер щодо наших реалій. Якщо положите просто балон в багажник, це не буде порушенням. З введенням закону готують і поліцію, і спеціальну транспортну інспекцію. Не варто сподіватися, що їх можна буде надурити. Відсутність ГБО при вписаному в техпаспорті, є днозначним порушенням - некомплектність ТЗ. Карається штрафом, але без арешту ТЗ. Я спеціально цікавився цим питанням, адже була спокуса вписати ГБО без установки. Якщо і не перевірять на дорозі, то техогляду така машина не пройде 100%. Це саме із баком бензиновим. Без баку ТО ніяк не пройдете. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, +500

И кто вообще будет ментам содержимое багажника показывать? 

:write: Всі ці питання вспливуть під час техогляду. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,ах оставьте!

ТО будет проходиться в 80% случаев, а то и больше, даже без участия машины. Вы забыли, где живем?  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,ах оставьте!

ТО будет проходиться в 80% случаев, а то и больше, даже без участия машины. Вы забыли, где живем?  

:write: Побачимо

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:write: Особисто я зараз не роблю різких рухів. Нічого не ставлю, нічого не знімаю. В мене три ТЗ: два автомобілі і мотоцикл. Мотоцикл також повинен проходити ТО. На таких самих моделях Jianshe 150 майже всі користувачі повикидали систему доспалювання вихлопних газів. Без неї мотоцикл їде краще, але як бути з нормами СО для цієї моделі? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

...Відсутність ГБО при вписаному в техпаспорті, є днозначним порушенням - некомплектність ТЗ. Карається штрафом, але без арешту ТЗ. Я спеціально цікавився цим питанням, адже була спокуса вписати ГБО без установки. Якщо і не перевірять на дорозі, то техогляду така машина не пройде 100%. Це саме із баком бензиновим. Без баку ТО ніяк не пройдете. 

Дуже цікаво прочитати ці норми комплектності. Де саме це чітко прописано?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А кто ж такое зарегистрирует? Фальсификация документов и подлог. Можно и поплатиться.

Хто зареєструє? Я ввечері віддав "реєстратору" техпаспорт з відповідною к-стю купюр, другого дня після обіду забрав новий з вписаним ГБО. "Реєстратор" за день назбирував цілу пачку техпаспортів...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дуже цікаво прочитати ці норми комплектності. Де саме це чітко прописано?

:write: В інспекторів з техогляду та в транспортній інспекції буде база даних по всіх існуючих автомобілях. Зокрема, тип, об"єм, потужність двигуна, викиди СО, споряджена/повна маса, розмір коліс, шин і т.д. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Основным нюансом при регистрации ГБО является отметка об изменении типа топлива:

в данном примере "S" - смешанное топливо.

tehpasport.jpg

Как видно что упоминание про ГБО в данном ТП отсутствует. Написан только документ подтверждающий разрешение на  переоборудование.

Соответственно можно потом снять ГБО и спокойно ездить.

Вот даже есть пример, в котором никаких "особых отметок" нет вообще, а тип топлива "S":

bd09dfcs-960.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я все минуле літо проїздив без бензинового бака...капєц парушнік : facepalm:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

Мне S поставили, но и написали, что Установлено ГБО

Змінено користувачем Александр29
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, у меня аналогично. Тут просто нужно понимать что основное -  меняется тип топлива! Это значит что авто может ездить как на бензине, так и на газу - и это уже решает владелец. А какое стоит оборудование и как, это уже не важно - и никак у нас не наказывается, как тут некоторые пишут. 

Основное: регистрируется не ГБО - а регистрируется изменение типа топлива, на основании разрешения на установку ГБО.

Я конечно не читал весь этот новый законопроект... что в нем меняется в этом плане, кроме получения разрешения от производителя?

Змінено користувачем james
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, у меня аналогично. Тут просто нужно понимать что основное -  меняется тип топлива! Это значит что авто может ездить как на бензине, так и на газу - и это уже решает владелец. А какое стоит оборудование и как, это уже не важно - и никак у нас не наказывается, как тут некоторые пишут. 

Основное: регистрируется не ГБО - а регистрируется изменение типа топлива, на основании разрешения на установку ГБО.

Я конечно не читал весь этот новый законопроект... что в нем меняется в этом плане, кроме получения разрешения от производителя?

:write: Якщо б не повертали техогляд, то можна їздити хоч на дровах, хоч на вугіллі. Вся фішка в техогляді. Якщо ГБО вписано в техпаспорт, воно є частиною машини і повинно пройти ТО разом з іншими механізмами. Власник вже нічого не вирішує. Не можна сказати під час проведення ТО, що я не їжджу на газі, тому моє ГБО (чи частина його) техогляду не підлягає. Не хочеш їздити на газі - демонтуй ГБО і замінюй техпаспорт. Це те саме, що відмовитися від ТО світлових приладів, мотивуючи їздою лише удень. Типу, я власник, сам вирішую коли мені їздити. Відчуваєте абсурдність такого підходу? Якщо цей закон написали під Євросоюз, то і техогляд буде проходити так само. А там техогляд систем ГБО є обов"язковим і досить дорого коштує. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:write: В інспекторів з техогляду та в транспортній інспекції буде база даних по всіх існуючих автомобілях. Зокрема, тип, об"єм, потужність двигуна, викиди СО, споряджена/повна маса, розмір коліс, шин і т.д. 

Я мав на увазі норми ЗАКОНУ. Тобто комплектність по пунктах згідно Закону чи підзаконного акту. Щодо переобладнання для використання іншого виду палива є ліньки зараз шукати де саме, але точно таку статтю читав). Отже, є чітка стаття Закону - можна притягнути до відповідальності за її порушення. А в якому Законі по пунктах розписано обов"язкову комплектність ГБО? До слова, технічна документація на обладнання не є Законом.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо ГБО вписано в техпаспорт, воно є частиною машини і повинно пройти ТО разом з іншими механізмами. Власник вже нічого не вирішує. Не можна сказати під час проведення ТО, що я не їжджу на газі, тому моє ГБО (чи частина його) техогляду не підлягає.

Тут також виникає ряд запитань. А що саме підлягає ТО? Які саме механізми і вузли автомобіля? Знову ж, по пунктах. Яка саме комплектність повинна бути? Наприклад, автомобіль з завода вийшов з рульовим колесом (арульове управління обов"язково підпадає під ТО) без шкіряного чохла. Одягнувши цей чохол порушилась комплектність? Хитрі накладки на педаль гальма порушує комплектність? Болти-секретки на колеса порушують? і т.д. Мабуть, з новим законом і будуть якісь регламенти та інструкції. Будемо чекати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А в якому Законі по пунктах розписано обов"язкову комплектність ГБО? До слова, технічна документація на обладнання не є Законом.

:write: ГБО буде проходити техогляд. Цього достатньо, щоб визначити, чи воно є справним. Якщо в автомобілі встановлена система альтернативного пального, вона мусить працювати і бути справною. Що тут не зрозуміло? Якщо ГБО немає на ТЗ взагалі, а відмітка про його наявність є, то це питання або до МРЕВ, який незаконно вніс відмітку, або до власника ТЗ, який демонтував ГБО. Не можна напевно сказати, як поступить в такій ситуації пункт технічного контролю. Почнуться техогляди, побачимо. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

Всё что подлежит тех.осмотру указано в ПДД. Раздел Техническое состояние. О ГБО там ничего нет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тут також виникає ряд запитань. А що саме підлягає ТО? Які саме механізми і вузли автомобіля? Знову ж, по пунктах. Яка саме комплектність повинна бути? Наприклад, автомобіль з завода вийшов з рульовим колесом (арульове управління обов"язково підпадає під ТО) без шкіряного чохла. Одягнувши цей чохол порушилась комплектність? Хитрі накладки на педаль гальма порушує комплектність? Болти-секретки на колеса порушують? і т.д. Мабуть, з новим законом і будуть якісь регламенти та інструкції. Будемо чекати.

:write: Техогляду підлягає: звірка номерів, гальмівна система, система кермування, освітлювальні і сигнальні прилади, ходова частина, комплектність ТЗ, відповідність еконормам для конкретного ТЗ. Для авто з ГБО вимагатимуть акт перевірки від обслуговуючої (сертифікованої)  СТО. Якщо ГБО було встановлено вже не існуючою фірмою, то доведеться приписуватися до нової сертифікованої фірми. Це легший варіант. Так є зараз в Росії. Гірше, коли ГБО будуть перевіряти незалежні експерти. Але зараз ми цього не можемо знати. Законодавці ще самі не знають як все повинно бути. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всё что подлежит тех.осмотру указано в ПДД. Раздел Техническое состояние. О ГБО там ничего нет.

:write: ГБО відноситься до типу двигуна, як переобладнання - постанова Кабінету міністрів від 2010 року. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всё что подлежит тех.осмотру указано в ПДД. Раздел Техническое состояние. О ГБО там ничего нет.

:write: Правила дорожнього руху 2016

 
 
31. Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання

Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також правил технічної експлуатації, інструкцій підприємств-виробників та іншої нормативно-технічної документації. - суть в словосполученні "інша нормативно-технічна документація" . Передбачається, що пункти техогляду будуть мати усю базу по технічній документації будь-якого авто. ГБО - вважається переобладнанням із всіма витікаючими...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:write: ГБО відноситься до типу двигуна, як переобладнання - постанова Кабінету міністрів від 2010 року.

Простите, што?!

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 та іншої нормативно-технічної документації. - суть в словосполученні "інша нормативно-технічна документація" . Передбачається, що пункти техогляду будуть мати усю базу по технічній документації будь-якого авто. ГБО - вважається переобладнанням із всіма витікаючими...

Где-то можно прочесть разъяснения по поводу: "іншої документації"? Или в это с вашего языка верить?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:write: 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,та я вам об "інших документах", а вы мне ПДД. Мне интересно, с чего вы взяли что вышеупомянутая фраза относится именно к ГБО? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.