Перейти до публікації

Як і чим помити розширювальний бачок?


CAHbOK

Рекомендовані повідомлення

Стикнувся з такою проблемою-минулого року в липні через заводський брак(потік патрубок до пічки) був змушений поміняти антифриз.Так як старий витік а що було залито з заводу конкректно не знав та і експерементувати не хотів.(У мене сенс 2012 р.в.,куплениий 06.2013 р).Зробив так як вичитав на форумі-дозлив старий,промив 2 рази водою і залив новий.В кінці квітня заглянувши під капот АХФІГЄЛ....Розширювальний бачок з середини чорний,в бачку рідина незрозумілого коричневого відтінку,на кришці зсередини нальот поносного кольору декілька мм.Перша ідея була що попало масло (тобто полетіла прокладка головки),але на щупі було чисте масло.Знову-ж полазивши по форуму прийшов до висновку що попав на пальоний антифриз.....Сьогодні злив цю бодягу,залив воду.Вирішив поїздити декілька днів на воді щоб вимити все нормально,а перед заливом нового ще раз промию.Але стала проблема-ЯК помити і найголовніше ЧИМ розширювальний бачок зсередини,там утворилася чорна накип досить твердувата.І якщо такий накип в бачку то що може бути в блокові і радіаторі всередині?Може хтось порадить що робити?Здається на форумі читив що можна добавити ложку лимонної кислоти,чи правда і чи нічого не розїсть всередині? На фото видно ситуацію,фото з телефона так,що якість не дуже.Антифриз був червоний....колись...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Лимонною кислотою. 2-3 пачки на систему. В звичайній воді розчинити. 15-20 хв. попрацювати. Можна поїздити. Але не дуже довго. Лимонка і бачок трохи почистить. Якщо не відмиється, то знімати і мити з піском. Налити трохи води, всипати звичайного піску, закрити всі отвори і ппослухати інтенсивне звучання маракасів.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А что за марка антифриза,так для получения опыта,негативного?

По поводу загрязнений-то будем надеяться что говно всплывает наверх и картина в бачке самое живописное место.

А мыл я их вода-порошек стиральный-и жменю мелкого гравия,отсева внутрь.Дальше минут 15 движений бармена с шейкером.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Антифриз 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

але справа не в марці,я заливав по рекомендації.Справа в принципі,те що впарили мені підробку.І як вийти з ситуації.Аде напевно не я один такий,який купив не те що потрібно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Антифриз 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

але справа не в марці,я заливав по рекомендації.Справа в принципі,те що впарили мені підробку.І як вийти з ситуації.Аде напевно не я один такий,який купив не те що потрібно.

Возможно и не подделка,а это и есть фирменное качество GROM–EX.Заливал из подобной ценовой категории и происхождения PLAZMA, то результат был подобным,просто не до такой степени.Я просто капот чаще открываю. :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Очистка бачка проверенным опытом.

Снять бачек.

Засыпать песок с водой

Бултыхать в руках пока не надоест.

Высыпать всё из бачка.

Промыть водой.

Поставить и радоваться чистотой в бачке.

Затрат = ноль.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Користуюсь простим типу Аляска, ГОСТовський в 10л каністрах. Красота. Не піниться, відкладень ніяких немає.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сильно похоже на масло с выхлопными.

+100 анаоргічне було в батька на славуті два місяця тому, зняли голову, клапана закоксовані в нагарі, також сальники задубівші, масло пропадало доливали, пробіг був 68 000 км. Після ремонту голови та заміни охолоджуючої з хорошою промивкою переставз мутніти бачок. Порада звернути увагу 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Похожа ситуація зараз і у мене в бачку, осінью поміняв антифриз і бачок, залив Hepu концетрат, теж підробка попалась, бачок зсередини весь жовтий!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ещё можно солью помыть внутри бачок.Пару ложек столовых и водичкой смочить соль.Главное чтоб не жидкое было ,а кашицей.Ну и самое главное, потом промыть тщательно.А систему промывать только дистиллированной водой .Она мёртвая ,в ней нет примесей.Литров 15 с головой, что бы раза три промыть.Удачи в ремонте.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А чтобы не тратиться на дистилировку-сейчас можно собрать природную дождевую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я колись на жигулях промивав сироваткою молочною - запах звичайно ще той, але що вона ефективна то 100%.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
1,5 тис.   153

тут мытьем бачка не обойтись, на мой взгляд (((((

мне страшно подумать, что там внутри радиатора, помпы, двигателя (((

 

все сливать

и мыть систему срочно. Мыть несколько раз!

Минимум водой, максимум водой с какими-то очистителями...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.