Перейти до публікації

Втягивающее реле Ланос/Сенс


politex2004

Рекомендовані повідомлення

Сегодня не заводится машинка. Позавчера все было ОК. Заводилась с полуоборота. Сегодня сели ехать в село и... облом. В подкапотном клацают реле справа (в коробочке возле АКБ ) и в левом верхнем углу если смотреть лицом к машине. АКБ новый заряжен на 100% Куда копать с чего начинать? Что может быть?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Звук при работе стартера не поменялся? Ремень ГРМ на месте? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А может втягивающее?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Или стартер вообще не крутит? Уточните симптомы, а то так долго гадать можно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

При таких раскладах причин может быть 100500.

Подробно все опишите.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сейчас видео пишу. Звука стартера кажись нету(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так "кажись" чи стартер дійсно не крутить? Хіба звук роботи стартера такий слабкий, що його можна й не почути?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот видео 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Шо делать? С чего начинать копать?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я бы сначала предохранители проверил, проводку на стартер, "+" и массу. 

Змінено користувачем TIGRA
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я бы сначала предохранители проверил, проводку на стартер, "+" и массу. 

А где это все находится и как проверять?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не зрозумуло: клацання відбувається періодично само по собі, чи один клац під час повороту ключа?. Те, що стартер не працює - аксіома. Подати на втягуюче напряму + від акумулятора. Якщо клац буде, а стартер мовчить, то подати на стартер +, оминаючи втягуюче. Якщо є контролька, то все перевірити нею: на втягуючому при повороті ключа, на силовому втягуючого, на силовому після втягуючого.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не зрозумуло: клацання відбувається періодично само по собі, чи один клац під час повороту ключа?. Те, що стартер не працює - аксіома. Подати на втягуюче напряму + від акумулятора. Якщо клац буде, а стартер мовчить, то подати на стартер +, оминаючи втягуюче. Якщо є контролька, то все перевірити нею: на втягуючому при повороті ключа, на силовому втягуючого, на силовому після втягуючого.

Клацання під час повороту ключа. Дружину посадив за кермо, а сам відео знімав.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отже, клацає саме втягуюче. Запобіжників і реле там ніяких немає. З замка зразу на втягуюче. До замка і проводки чіплятись нічого. Залишається: силові контакти у втягуючому, сам двигун стартера (щітки, обмотки (рідко)). А також масса на двигуні. Експрес-метод перевірки силових контактів втягуючого: закоротити два силових контакти на втягуючому (той, що підключений до АКБ і той, з якого йде товстий провід в корпус самого двигуна стартера). На деяких стартерах достатньо перемкнути їх товстою викруткою. Але ОБЕРЕЖНО! Щоб не коротнути на масу! Коробка на нейтралі, а то на ногу можне колесом наїхати!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Видео не смотрел(нет возможности) но клацание втягивающего-это 95% севший АКБ,5% на плохой контакт на клеммах АКБ,

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Звичайно ж, заряд АКБ і клеми перевіряються в першу чергу. На це я наголошувати не став, розуміється сомо собою...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ребят, я позавчера еще все контакты ВД-40 пропшикал. Может от этого что дало? Хотя после этого поездил немного. Все было ОК. А вчера машина весь день простояла. Я сегодня днем не завелась.


Звичайно ж, заряд АКБ і клеми перевіряються в першу чергу. На це я наголошувати не став, розуміється сомо собою...

Заряд АКБ норма. Проверял тестером. А як клемы перевірити (очистити) я туди тоже ВДшкою приснув...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Масло,смазка-это изолятор,контакты должны быть чистыми-спиртом мыть надо,(но это конечно лишнее ((() и хорошо затянуты.

Хотя ВДшка это почти керосин,не должна так сильно подействовать.

Змінено користувачем Dueller63
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Клеми просто повинні бути чистими. Час від часу знімати, наждачку в руки і очистити штирі на АКБ і клеми зсередини. Оглянути. Якщо є окис - очистити до металу. Все перевіряти візуально. Клеми під болтами час від часу провертати, трішки відпустивши гайки. Зокрема на стартері і кріплення маси. Відпустити гайку до туговатого руху клеми, покрутити ії (клему) туди-сюди, зажати гайку (болт).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на АКБ так само: відпустити трохи зажимні гайки (болти), покрутити клумою на штирі, зажати. Це як профілактика. Якщо в з"єднанні починає рости окис, то такі руши його подрібнюють і він висипається.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ясно.Завтра зранку займусь. А де та маса знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На заводському виконанні не скажу. Собі я пустив з мінусової клеми АКБ на технологічний отвір двигуна біля стартера і на кузов. Собі я силові кабелі на генератор і стартер робив сам. Прослідкувати куди йде самий товстий кабель від клеми "-" АКБ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На заводському виконанні не скажу. Собі я пустив з мінусової клеми АКБ на технологічний отвір двигуна біля стартера і на кузов. Собі я силові кабелі на генератор і стартер робив сам. Прослідкувати куди йде самий товстий кабель від клеми "-" АКБ.

Дякую. Щойно пробували запустити в темряві. Іскор ніде не було. Світло в салоні є, туманки горять, фари працюють...А машина не заводиться(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо стартер мовчить при прямій подачі живлення на його двигун (клема на втягуючому, з якої провід заходить в середину двигуна), то причин залишається дві: погана маса на двигуні, несправний сам двигун стартера. Перша причина перевірити самому, друга - знімати стартер і нести до майстра. Якщо є відповідні вміння, то другу причину також можна самому усунути.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зачистив клему маси - результат нуль. Перевірив тестером еапругу на стертері - така сама як дає АКБ. Піду перевірю запобіжники. ті що під лівою ногою водія.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.