Перейти до публікації

внутренний диаметр цилиндров сцепления Сенс?


Алексчук

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, уважаемое сообщество!

 

Прошу подсказать тех, кто знает или имеет возможность измерить внутренний диаметр цилиндров сцепления, главного и рабочего для Сенса.

 

Проблема обстоит в подготовке к ремонту в части замены колец уплотнительных, хандрит сцепление, т.е. ощущение, что малость не дожимает. Перед разборкой хочу закупить ремкоплект, ну чтобы не бежать в магазин за 2 км.

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В гаражі лежить б/у робочий. Якщо не забуду, завтра поміряю. Гараж біля будинку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Робочий циліндр: вн.D=20,7, поршень ремкомплекта (придбав для ремонту, але ще не встиг поміняти) по алюмінію D=20,5

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

До речі, у мене робочий вже другий потік. Пропрацював буквально років 3. Розібравши той, що потік раніше (я запасливий, нічого не викидаю...), побачв причину. Корпус ідеальний, чавунний, виробітки абсолютно немає. А от поршень повне Г. Сам поршень пластиковий з однією ущільнюючою резинкою. Купив на деталі зп. ремкомплект (який і міряв). Так тут поршень алюмінієвий з двома ущільнюючими резинками. Ремонт повинен бути ефективнішим за купівлю нового циліндра...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кстати,да.Ремонт без причины,может сократить срок службы.Родной у меня уже 410 тык ходит,правда пыльник заменить-бы,но все руки недоходят.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.