• Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнята Украінська. Якщо ви бажаєете змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
рулон

Нормальні СТО та приватні майстри.

60 повідомлень у цій темі

Antohy скинь фото, зацікавило.

дяк )

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дяк )

Глянь під моїм ніком кнопку під назвою "перейти к галереє" - якщо я правильно загрузив то вона там є - це ДО ТОГО.

Поділитися повідомленням

дяк )

Є! Висвічує одну фотку - цикаєш на неї - висвічує дві... дивина.

Як я писав крило виправив - ляля. Над дверкою видно коли дивишся на відблиск (се-ля-ві)

Зфоткаю ПІСЛЯ - скину сюди ж .

Змінено користувачем Antohy

Поділитися повідомленням

дяк )

Додав ще дві - "після" витяжки. Трохи темно, але зрозуміло.

Поділитися повідомленням

Був такожу цього майстра Романа. Виправив вмятину правого крила трьохрічної давності. Коштувало всього 200 грн., в той час рихтовка з покраскою обійшлась би в 700-800 грн.

Поділитися повідомленням

Крило вирівняв ідеально, нічого не видно ?

Поділитися повідомленням

Всем привет! Кто подскажет хорошую диагностику и настройку двигателя.

Особо хочется что-бы была возможность подключить 1,6 к ПК и настройка СО.

Заранее спасибо.

067-37-03-760 Віталік

Поділитися повідомленням

дуже задоволений невеликим автосервісом, а точніше майстрами, які працюють біля авторинку, що на Ботвіна (заїзд з боку Кульпарківської за штрафмайданчиком ДАІ (там, де заправка Укрнафти).

Проїзжаете біля заправки, а далі перший поворот наліво і до кінця (там навіть є невелика вивіска "ремонт автомобілів").

Мабуть, мається на увазі «Віктор-сервіс»? Ходовиків не знаю (маю свого у Зимній Воді), а заїжджав не раз по мотору/карбюратору. Там є два моториста - Іван і Ігор. Раджу попасти на Ігора – він хоч молодший, але толкові ший. Виручав не раз, навіть підходив до машини за пів-кілометра від сервіса.

Змінено користувачем skolro

Поділитися повідомленням

Раджу оминати сервіс на Городоцькій (де зараз Галичина-авто). Коли я тільки починав свою кар’єру водія на «копійці», заїхав, бо машина шарпалась і стріляла. Клерк почав підколювати, що їй вже пора в Запитів, потім сказав, що треба їхати на мийку, а потім ще годину чекати. Від знайомого майстра, який там колись працював, наслухався теж багато приколів про своїх «колег».

Зараз з осторогою маю гнати на плановий ТО Lanos.

Змінено користувачем skolro

Поділитися повідомленням

А може хтось порадить нормального майстра у м. Стрию. Гуляє холостий хід на прогрітій машині. А ще хотів би перетягнути сидіння, салон. Авто DAEWOO SENS

Поділитися повідомленням

проший

Поділитися повідомленням

Раджу оминати сервіс на Городоцькій (де зараз Галичина-авто).

Приєднуюсь,а ще ціни у них,сьогодні заїхав на діагностику ходової,виявили що треба міняти втулки стабілізатора,купив в них втулки+діагностика+заміна= 211 грн(ппц,це крім обовязкової мийки,бо вона зараз не працює,а так було-б ще дорожче)

Поділитися повідомленням

Привіт учасникам клубу!

Порадьте, будь-ласка, у Львові хорошого спеціаліста по рульовій рейці/колонці (діагностика/ремонт).

Рульове з гідропідсилювачем.

Наперед дякую.

Змінено користувачем Andriy78

Поділитися повідомленням

Ходовка+двигун+електрик+підварити ...post-26377-0-28588400-1333430846_thumb.png тел.(098)742-38-55 Славік,Віталік

Поділитися повідомленням

Привіт всім!У мене зависають холості. Поїздив по майстрах, що знав, так і ні хто не може визначити в чому проблема. Тобто потрібно тестування датчиків, прозвон всіх дротів. А купляти новий РХХ чи інший датчик може це він і я вгадаю, не хочеться.

Відгукніться хто знає майстра який би це вирішив. Дякую

Поділитися повідомленням

Ходовка+двигун+електрик+підварити ...post-26377-0-28588400-1333430846_thumb.p тел.(098)742-38-55 Славік,Віталік

Якщо я правильно зрозумів це вам сервіс, або ви там працюєте ?

Поділитися повідомленням

Всім привіт!

Необхідно замінити передні амортизатори. Порадьте, де краще їх придбати та замінити.

Поділитися повідомленням

ребята, хочу посмотреть машинку во Львове, поэтому подскажите, где есть нормальное СТО чтоб посмотрели машинку и желательно все в комплексе: ходовку,мотор, кузов что билось и красилось, компьютерную диагностику? заранее благодарен

Поділитися повідомленням

ребята, хочу посмотреть машинку во Львове, поэтому подскажите, где есть нормальное СТО чтоб посмотрели машинку и желательно все в комплексе: ходовку,мотор, кузов что билось и красилось, компьютерную диагностику? заранее благодарен

де зустрічаєтесь??

Поділитися повідомленням

Мабуть, мається на увазі «Віктор-сервіс»? Ходовиків не знаю (маю свого у Зимній Воді), а заїжджав не раз по мотору/карбюратору. Там є два моториста - Іван і Ігор. Раджу попасти на Ігора – він хоч молодший, але толкові ший. Виручав не раз, навіть підходив до машини за пів-кілометра від сервіса.

Ось таку 60 см. царапину я отримав як бонус при заміні ремня ГРМ на ПП "Віктор Сервіс" Кульпарківська, 99 Моторист Ігор та електрик Олексій постарались.

В результаті 700 гривень за заміну датчика колінвалу та ремня ГРМ в Sonata 2004р. та 80 грн. за стоянку охоронцю. Ну і 50 дол.-100 дол. за ліквідацію царапини. А міг затягнути машину трохи далі на СТО де роблять акуратно. Скупий платить двічі...

Фото царапини

Змінено користувачем kobakv

Поділитися повідомленням

Доброго дня, хочу зробити наконечники розборними, підскажіть нормального токаря чи майстерню (бажано Сихів), дякую.

Поділитися повідомленням

Доброго дня,

Порадьте хорошого майстра моториста, сто. Маю проблему з оборотами. Машина стала працювати на вищих оборотах а що саме гірше обороти тупо зависають..... 

Поділитися повідомленням

Бачу всі порадами аж засипали.... Проблему вирішив, майстра найшов. Всім дякую.

Поділитися повідомленням

А мені подобається їздити ремонтувати свою машину на СТО "На ходу", що на Зеленій 115а, це у Львові.Хлопці працюють по вищому розряду.
Цех новий, обладнання сучасне, є покрасочна камера фарба і матеріал на місці. Покрасили два бампери за 2000 грн. в бонус відполірували і поправили дверки, зробили дуже шкидко, за два дні. Всім раджу....

Поділитися повідомленням

:appl:

Змінено користувачем ssdvvs

Поділитися повідомленням

Велике прохання, усі зображення та файли завантажувати на наш ресурс!

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор