Перейти до публікації

Нормальні СТО та приватні майстри.


рулон

Рекомендовані повідомлення

Пропоную тут надавати адреси нормальних майстрів по Львову. Щоб кожний зміг вибрати найближчого по місцю свого проживання.

Мені подобається сервіс що на початку Антоновича з лівої сторони (трошки дальше знаходиться Чешське посольство). Там є толковий механік Віктор. Спасав мене вже два рази. Перший раз поміняв підшипник ступиці. Тепер підтягнув рульову. Підходить мені тим що працюю недалеко (на Залізняка). Живу на Патона. Та й робить все оперативно і добре, ще по ходу підказує щось на майбутнє. Рекомендую його всім.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

дуже задоволений невеликим автосервісом, а точніше майстрами, які працюють біля авторинку, що на Ботвіна (заїзд з боку Кульпарківської за штрафмайданчиком ДАІ (там, де заправка Укрнафти).

Проїзжаете біля заправки, а далі перший поворот наліво і до кінця (там навіть є невелика вивіска "ремонт автомобілів").

Там працюють два майстри - батько з сином. Сина ніби звуть Назаром. Я робив в них діагностику ходової, заміну підшипників ступиці, заміна втулок стабілізатора.

В них є одна дуже рідкісна зараз риса - чесність. В мене при гальмуванні двигуном був стукіт, думав, що щось зі зчепленням або ШРУСом. Майстер подивився сказав, що стукає в ШРУС і треба його міняти. Я пішов на базар купив ШРУС (270грн.), підняли мене на підйомник, відкручують вони колесо і кажуть, що це не ШРУС, а просто відкрутилась якась там гайка, що на ступиці тому ШРУС і стукав. Вони докрутили її і стук пропав :!: ШРУС я заніс назад і повернув собі гроші. За роботу взяли 10грн. :idea:

Працюють дуже швидко і професійно

їх телефон 80977588019, по-моєму Назар

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Народ походу вулиць не знає...Колишня Ботвіна - зараз Куліша...біля старого ЦУМу (Магнус)...при чому тут Кульпарківська....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

CHuK1 трішечки помилився, ця вулиця називається не Ботвіна а Боткіна.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

1. в мене є знайомий електрик, звати Богдан, робить все швидко і дуже акуратно!!! працює в гаражі, що по вулиці зеленій, за автобазаром, як на сихів їхати... так от там є заправка OKKO, і навпроти неї є поворот в гаражі- це туди.

80679887546-Богдан

2. і якщо комусь треба майстра по рихтовці чи фарбуванні, звати Олег

працює в гаражі, що на Харківській, біля Личаківської, за Винниківським ринком... теж фарбуюють швидко і якісно, і головне недорого :)

80972957853

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

нормаьний мастер рубаэ не тiльки Ланоси на вул.Пiд Дубом 26 Автоелектро ремонтний завод звати Ростик робив ще мени Ваз 2107 з ним э ще ходовик Микола.мiнюють все та недорого,

ЗАПИС НА 2 дня наперед :) особисто

з 9,00 до 10,00 диагностика та диагнос ставлять :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Всем привет! Кто подскажет хорошую диагностику и настройку двигателя.

Особо хочется что-бы была возможность подключить 1,6 к ПК и настройка СО.

Заранее спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
Кто подскажет к кому обращатся за обесшумкой , антикорозийкой во Львове?

"Антикор сервіс" на Любінській. Обезшумкою займаються також в гаражах шо по вул. кн.Ольги (кооп. Ласточка)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кто подскажет к кому обращатся за обесшумкой , антикорозийкой во Львове?

"Антикор сервіс" на Любінській. Обезшумкою займаються також в гаражах шо по вул. кн.Ольги (кооп. Ласточка)

спасибо, можно точнее? Ласточка по Боженка еще найти можно, а Антикорсервис.... мож какие номера телефоников есть ? 8) в личку - спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кто подскажет к кому обращатся за обесшумкой , антикорозийкой во Львове?

"Антикор сервіс" на Любінській. Обезшумкою займаються також в гаражах шо по вул. кн.Ольги (кооп. Ласточка)

спасибо, можно точнее? Ласточка по Боженка еще найти можно, а Антикорсервис.... мож какие номера телефоников есть ? 8) в личку - спасибо :)

ВСІМ РАДЖУ НА "Антикор сервіс" на Любінській НІЧОООГОООО!!! НЕ РОБИТИ....

дуже погана контора, ціни завищені!

якість роботи МЕГА ПАРШИВА!!!!

потім будите жаліти!!!!

я читав відгуки- там погані...

навіть я колись ставив на свою ше ваз-6 сигналку і акустику- ціну зідрали в 3 рази дорожчу...а якість просто пісец... потім все треба було перероблювати... щей пів машини гади розкурочили.... сигналка потім почала глючити (через неправильне підключення)

акустика фронт згорів ... міняти не захотіли...самому прийшлдось робити...

так шо нікому не раджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

пошукайте інше сто!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

+1

Також читав багато негативних відгуків про Антикорсервіс на Любінській. І свій добавлю, під'їхав до них, щоб поставили соленоїд, щоб можна було відкривати багажник з пульта сигналки. Оглянув їх спєц мій багажник, і каже - нічого не вийде, не дастся поставити ніякого соленоїда. Після цього я купив соленоїд і поставив його самостійно. От такі там спєци.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дуже дякую за те, що навели на сервіс по рульових рейках на Дублянах біля світлофорів. Здається, ПП Магола. Задоволений їхньою роботою -швидко, якісно і підхід до клієнта таких не на кожному сервісі побачиш. Раджу всім, у кого проблеми з рульовою рейкою звертатися до них.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
18   0

есть хороший електрик по сигнализациям,ксенонам,парктронике и т.д. ещо онже и тонирует.работает на дому.в рудно.если надо пишите в личку,дам тел.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

есть хороший електрик по сигнализациям,ксенонам,парктронике и т.д. ещо онже и тонирует.работает на дому.в рудно.если надо пишите в личку,дам тел.

В етой ветке все выкладывали полную инфу про мастеров. Чтоб в случае чего не рискать и необзванивать всех...

дай его координаты...не баись нихто его не с’ест)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
Дуже дякую за те, що навели на сервіс по рульових рейках на Дублянах біля світлофорів. Здається, ПП Магола. Задоволений їхньою роботою -швидко, якісно і підхід до клієнта таких не на кожному сервісі побачиш. Раджу всім, у кого проблеми з рульовою рейкою звертатися до них.

Можна конкретніше адресу та координати?

Доречі, що конкретно вони роблять з рейками (крім підкручування/дотягування) та скільки це коштує.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Є бомбовий приватний майстер на Сихові(завжди їду до нього зі всіма автопроблемами,вже багато років:(ходова,двигун, антикризові ціни. можу скинути нумерок

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
Є бомбовий приватний майстер на Сихові(завжди їду до нього зі всіма автопроблемами,вже багато років:(ходова,двигун, антикризові ціни. можу скинути нумерок

:za: я б казав скидати нумерок в тему.... відкрив, подивився, подзвонив і поїхав....

і як його знайти...що саме він робить...в яких умовах? гараж чи сервіс...якість роботи???

народ так переживає і шифрується...ніби поїдемо туда і відкрутимо майстру голову....жах просто :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Є бомбовий приватний майстер на Сихові(завжди їду до нього зі всіма автопроблемами,вже багато років:(ходова,двигун, антикризові ціни. можу скинути нумерок

:za: я б казав скидати нумерок в тему.... відкрив, подивився, подзвонив і поїхав....

і як його знайти...що саме він робить...в яких умовах? гараж чи сервіс...якість роботи???

народ так переживає і шифрується...ніби поїдемо туда і відкрутимо майстру голову....жах просто :lol:

Ніхто не переживає,але ви як культурна людина повинні розуміти,що номер телефону інформація особиста і кидається в ЛС,я б особисто не хотів щоб мій номер висів десь на форумі і був загально доступний)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну це справа кожної людини...

ну хоть напиши конкретніше...які види робіт він робить( двигун і ходова троши узагальнено...), які ціни... якість... і в яих умовах... гараж...чи тіпа сервісу...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну це справа кожної людини...

ну хоть напиши конкретніше...які види робіт він робить( двигун і ходова троши узагальнено...), які ціни... якість... і в яих умовах... гараж...чи тіпа сервісу...

Відповідаю,звати Ігор тел.8066 764 1480 ходова,двигун,коробка,паливна,охолоджуюча система складніші роботи в гаражі,простіші в майстерні біля будинку.Якість 100%,ціни дуже демократичні,але всюди потрібен контроль.

2.Юрій тел.8067 7124647.Електрика,а точніше дрібні проблеми,основна спеціалізація автоакустика,сигналізація,обезшумка,нестандартні проблеми.Жодного разу не підвів,роботою задоволений на 100%.Ціни помірні

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

До слова про антикор. Є хороший сервіс по вул. Шевченка, 315. Це біля Вебасто-Електрон (Тепер Сферос-Електрон). Там працюють два брати Володя і Олег. Антикор для ланоса вартує 750 гривень. Роблять якісно. Машину доведеться залишита на 2-3 дні. Самі розумієте: її тре помити, висушити, розібрати, обробити, знову висушити, зібрати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Для "помнутих" мафинок- льод, град, придурки, загалом там, де лак-фарба цілі.

"Видалення вм'ятин, рихтування без фарбування у Львові . Ця технологія дозволяє вирівнювати вмятини, отримані під час граду, механічних пошкоджень,заочаджує час і кошти, що йдуть на ремонт Вашого авто. 096-94-01-888 Роман;

Тел. даю відкрито, бо сам його нарив в інеті і подзвонив

Львів, вул.Буйка, 14 Галант авто ніби.

Обленерго там здається (Новий Львів, поворот на якусь заправку (не ОККО), якщо їдемо знизу П.Мирного). Якщо їдемо від "Рукавички (на Персенківку) - поворот направо орієнтир таж "якась" заправка. Після цього повороту - метрів 30-40 зліва в"їзд у ворота (легше мабуть видзвонити) Зрештою там є вивішений номер споруди.

22.01.11 особисто пів-дня просидів у нього.

Попередньо передзвонив-домовився. Він глянув - чітко сказав де зробить на 100% а де - на 80%. і скільки коштує.

У мене після свят лід гепнув на скло заднє (накрилось)+ крило ліве (чи як там воно називається) над задньою дверкою (ямка діаметром см 20 а мож і більше, але фарба вціліла)), + крило ліве біля кришки багажника (фарба на ребрі зійшла) + раніше придурки "пробіглись" по капоту в районі решітки).

Зробив ідеально всюди, за винятком крила на вікном (як і попереджав) але і скидку за це зробив.

Технологія і справді проста і безпечна для машинки, але потребує спеціснтрумента і , особливо, чуйки в руках.

Не рекламую, просто поважаю людей, які професійно і сумлінно виконують свою роботу.

За це грошей не шкодую.

Якщо не забуду - викладу фотки до і після.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.