Перейти до публікації

Поговорим о Nissan Leaf


vag

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

На електромобілі скасували ПДВ і акциз !!! Ціна на вживані Ліф 2013 року впала до 10 тис. дол. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 години тому, sens2012 сказав:

На електромобілі скасували ПДВ і акциз !!! Ціна на вживані Ліф 2013 року впала до 10 тис. дол. 

Это хорошо, кроме одного...  Где, сиё чудо враждебной техники, заряжать?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, Vodoley63 сказав:

Это хорошо, кроме одного...  Где, сиё чудо враждебной техники, заряжать?

В приватному будинку. Для мешканців багатоповерхівок це важко. Спостерігаю за сусідом на Ліф. Нічого, їздить. Вже пів року. У нас місто невелике, відстані малі, вулиці вузькі. Ідеальне середовище для електромобіля. Дуже багато попадається їх на вулицях. Правда, ще зарано щось говорити про живучість акумуляторів. А це основне в контексті економії. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Аналогічно-теж місто не велике і якщо їхати до роботи кожен день через усе місто, туди-сюди буде десь 40 км. Так шо на робочий тиждень одного заряду може і висточить. Але у місті лише декілько зарядок. Так шо добре тому хто мешкає в приватному будинку. Якщо мені зїздити до моря в літку, то може теж не вистачить заряду, бо туди і обратно 200 км. А по трасі, кажись, нема жодної станції заряду.

ІМХО: Корочє, ще зарано купляти таке авто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

покупаешь дизельный электрогенератор и дуешь на море. :)

ну или теслу покупать нужно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можно ещё и так...

Вторая батарея Nissan Leaf увеличивает запас хода в 2,5 раза

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В Полтаві через усе місто максимум 15-17км. Моя дружина до роботи їде 3 км, я - 8 км. З усіма поїздками за тиждень набігає десь 200-250км. Якби жили у власному будинку, питання "бензин чи електро" взагалі б не стояло. А наразі зупиняє неможливісь заряджати авто на парковці біля будинку, та біля офісу. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дуже дорога іграшка їздити на роботу. Максимум на природу недалеко від міста. А для поїздок на дальші відстані купувати ще одне авто? Мені до роботи також 4км. Але час від часу бувають поїздки на декілька сотень км. Купувати ще одне авто? То де та дешевизна буде?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если бы, да кабы уже можно было бы свободно подзаряжать электроавто, то какая разница на какое расстояние придется отъехать от розетки, но в наших реалия до этого ещё не один год пройдет.

ИМХО: Буду собирать денюшку, а вдруг через 3-5 лет мона будет уже спокойно ездить туда-сюда на 500-700 км

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Навіть, якщо й будуть станції підзарядки, то ключове значення також має час заправки (підзарядки). Фірмова зарядна станція, що видає 400В і струм 125А заряджає 30хв. до 80%. 125А!!! Це сумарний струм споживання 2-3 під"їздів 9-поверхового будинку! Перед дальньою поїздкою потрібно чітко скласти маршрут руху, враховуючи відстані між станціями, рельєф місцевості, температуру на вулиці. а якщо захотілось десь з"їхати з маршруту, проїхати по гарних віддалених місцевостях? Ні-ні!! А включити обігрів, бо похолодало неочікувано. А якщо черговий піт-стоп (станція зарядки) не працює? Це вже повна катастрофа... Зверніть увагу, що варіант під"їхати до якогось будинку чи кафешки й підзарядитись не прокатить. Це не мобілку чи ноутбук підзарядити. Навіть в 8-10-годинному режимі потужність споживання зарядки величезна. Не кожна проводка того будинку витримає... І знову підуть розрахунки: на скільки того підзаряду вистачить (враховуючи особливості рельєфу, температуру і т.д.). Це буде вже не комфортна подорож, а написання наукового трактату...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

martinger, з Вам згоден на 90%, особливо в тому, що про віддалени місцевості. Але, якщо кататися по місту і по основних трасах, то у віддаленому українському майбутьому цілком безпроблемно можливо пересуватися и з запасом ходу у 200-300 км. Як на мене наприклад: Миколаїв-Одеса, чи Миколаїв-Херсон. И всеж такі краще, шоб було по сідінням десь на 500 км запасу хода.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как раз для поездок на работу электромобиль самое то. Даже если возле офиса подзарядиться негде. Если есть где то вообще шикарно, так как это может быть основное место зарядки автомобиля. То что большинство электромобилей имеют малые габариты что в городе опять же в плюс. Для поездок на природу машины мало приспособлены: и в силу то что это пузотерки, и в силу отсутствия инфраструктуры.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 От і я про те ж. Це лише жоповозка "на роботу - з роботи" в невеликому місті. Ну, ще в супермаркет, затаритися... А як сімейне авто, чи навіть для себе-любимого, поїхати на рибалку, на шашлички - зась... Про автоподорожі й мови бути не може.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 12/12/2017 в 13:02, martinger сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 От і я про те ж. Це лише жоповозка "на роботу - з роботи" в невеликому місті. Ну, ще в супермаркет, затаритися... А як сімейне авто, чи навіть для себе-любимого, поїхати на рибалку, на шашлички - зась... Про автоподорожі й мови бути не може.

 

Дуже багато мешканців різних країн подорожують літаками або потягами, бо так дешевше. А вже по місцю в разі потреби беруть в оренду авто для локальних поїздок. Тому авто в першу чергу це "дуповозка" для поїздок на роботу та містом у сімейних справах. Або за місто на вихідні. Насправді це і є сімейне авто. Тримати велике авто для того щоб раз на рік поїхати у відпустку? Нашо? Воно дороге, у місті не зручне. Хіба що понтів додає власнику. В мене були різнопланові авто, в тому числі великий позашляховик та мінівен. Не бачу сенсу ще раз мати у власному користуванні щось подібне. Якщо для бізнесу або службове - так. А для сіейниих поїздок потрібене легковик як раз на кшталт Нісан Ліф. При потребі можна 4-5 пасажирів впхнути, та вдосталь багажу. Але здебільшо там буде водій та максимум 1-2 пасажири. І пустий багажник. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Так, згідний."Дуповозка" це чудова (у самого 90% - поїздки по місту). Але поняття "сімейне авто" для кожного різне. У мене сімейка з 4-х чоловік. Тому мінімальне завантаження - я і 3 пасажири. Влітку, раз на тиждень-два виїжджаємо на природу. Майже щоразу підсідає ще хтось з друзів. Тобто, повне завантаження пасажирами є в таких поїздках завжди. Отже, "4-5 пасажирів впхнути, та вдосталь багажу" - це і є для мене сімейне авто, це і є сімейна поїздка. Багажник, звісно, теж завантажений. Маємо село, город. Тому така "сімейна поїздка" також супроводжується повним салоном й багажником. Інше село знаходиться за 70км від міста. Також нерідко влітку сімейні поїздки в Карпати на відпочинок, а це 180-200 км в одну сторону. Ну, і що стосується прохідності: на природу їздимо до Дністра, в дикі місцинки. Де мій піднятий Сенсик, з повним салоном, проходить нелегко. Зараз вже машинка замала, в планах якись мінівенчик. Дивлюсь на Опель Комбо, Фольц Партнер. Як писав вище, так, в основному у мене поїздки по місту. Але мати два авто - для мене не варіант...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене також сім'я з 4 чоловік, є заміський будиночок за 80 км від міста. Тим більше не бачу, в чому сенс мати "вантажівку".   У звичайні дні в машині максимум водій + 3 пасажири та невеличкі сумки. В разі потреби виїхати за місто багажника також вистачає. Якщо не вистачає то можна кофр на дах причепити. Стосовно всюдихідності - у мінівена вона буде навіть гірша ніж у Ланоса, бо в нього кліренс такий самий а база довша + вага. Так що цей параметр можна відразу відкинути. Щодо 180-200 км в одну сторону. Ліф цю відстань долає. Та й не бачу великої проблеми стати десь за 150км на заправці на 20 хв і випити кави, поки авто трохи підзарядиться. Коротше кажучи, якщо Ви гадаєте що купівля мінівена вирішить Ваші проблеми, то помиляєтесь.Замість 1 товариша буде 3 або 4 (о, класно, нехай з вами ще Сашко, Ірка і Степан їдуть, у вас же 3 ряди сидінь!), а як не пасажирів то речей точно побільшає: багажник дозволяє, давай ще 3 ковдри, стілець та мангал впхнемо. І надувний круг, надутий. І кавоварку. Ну і таке інше. ;)   А от розходів до гаманця мінівен додасть, це я Вам гарантую. Розхід вище, запчастини дорожче, навіть мийка та паркування дорожче. Не кажучи вже про пересування містом та пошук "де притулитись" у центрі в робочий день. Якщо казати про універсальне авто, то я особисто свій вибір вже зробив. І це не став Фіат Добло або Крузер або інші автівки, якими я володів Посилання на бортовичок SX4 у підпису. Коротка база, високий кліренс, повний привід, вдосталь місця да 4 чоловік та багажу. І помірний розхід палива. 

Змінено користувачем vag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

SX4 гарна машинка, але у мене "золотого запасу" не вистачає... Немає у мене коштів на повнопривідне авто, навіть на 5-6 річного паркетника не знайдеться.  Щодо економічності, то перевагу надаю дизелю 1,6...1,9. Всі мої знайомі, хто пересів з бензинового на дизель лише в позитиві. Родич з ланоса 1,5 з ГБО пересів да дизельного опеля 15-річного (бляха) - щастю немає меж... Сашко й Ірка вже їздять :) . Ірка - доця, Сашко - товариш сина :) . Абсолютно згідний з тим, шо по обслуговуванню Ланос/Сенс - простий дитячий конструктор. Але кожного разу, коли їду з кимось на якомусь Опелі, Фольці чи Ренушці - сльози на очі навертаються за свою "дуповозку" без кондиціонера, гідропідсилювача керма, з коробкою, що гудить як в діда циркулярка, ручними склопідйомниками, світлом, "як у ланоса" і т.д... Так, це все можна домонтувати, але коштує воно ого-го, і все одно залишиться чудо вітчизняного автопрому...

Щодо зарядки Ліфа на заправці за 20хв, то покажіть мені хоча б одну звичайну заправку (не електро), де є звичайна розетка, що витримає навантаження в 10-15кВт. Адже, щоб за 20 хв. підзарядитись на пробіг 30-40км, саме така потужність і потрібна... За 20 хв. зі звичайної розетки витягнете хіба що на 5-6км. 180-200 км Ліф подолає з новими батареями, без увімкненого кондиціонера (а взимку пічки), по досить рівній місцевості. Я вище писав про часті подорожі в Карпати, то по тих дорогах він і сотні нет проїде. До речі, теперішній Сенс - перше моє авто. Купував не новим, 8 років вже іжджу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Цитата

без кондиціонера, гідропідсилювача керма, з коробкою, що гудить як в діда циркулярка, ручними склопідйомниками, світлом, "як у ланоса" і т.д...

 

В моєму Ланосі це все було (ЕСП, кондиціонер, ГПК, підігрів дзеркал, БК та магнітола 2ДІН з навігатором, датчики всітла-дощу, парктронік, "ввічливі" попоротніки та підсвітка салону з затримкою і плавним згасанням, штурманський плафон). Навіть регульована по висоті РК. Сказати по правдді, він був нафарширований не гірше від сучасних авто. Щодо світла, то з лампами Філіпс +30% взагалі проблем не відчував з освітленням. А якщо поставити Кіото Вайт Бім... ;) І це все коштувало копійки порівняно з купівлею нового авто. Єдине що трохи дратувало - низька посадка. Але на фоні решти плюсів то була фігня. Тепер щодо дізеля. Хай там хто від нього пісяє кипятком - мені краще ГБО поставити. По-перше, дізель потребує більш ретельного догляду. По-друге, розхідники на нього дорожче. По третє, в разі виходу з ладу чогось в двигуні або системі палива, спеціалістів просто нема. Або ремонт коштує, як космольот. В мене дізельки були (Фіат, Корола та Крузак). Якщо ввзяв би ще раз дізеля то тільки старого на зразок Крузака, без турбіни, комон рейлів та інших моднячих приблуд.  Для прикладу, звичайна дізельна форсунка коштує десь 120 баксів, насос-форсунка на комонрейл приблизно 400 баксів. Міняти треба раз на 70-150 тисяч, тут як повезе. Є гарний вислів: "дізель економить кошти лише першому власнику". ;) 

 

Цитата

Щодо зарядки Ліфа на заправці за 20хв, то покажіть мені хоча б одну звичайну заправку

 

ОККО, WOG... пройде ще рік-два і їх стане в рази більше.

Змінено користувачем vag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Або ще кажуть, що дизель добрий, поки їде)) 

100% що краще купити бензинове б/у авто і гбо поставити ніж б\у дизель, як кіт у мішку...А паливна там не дешева....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

кот в мешке - это лиф с б/у батареей. и по дизелям есть спецы, как официалы так и не официалы.  лично я свой дизель готов поменять только на теслу Х, но не на лиф.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А какие могут быть проблемы в батарее (после ее теста перед покупкой)? :D А что касается специалистов по дизелям. Может быть, в крупных мегаполисах типа Киева-Харькова они и есть, но на периферии полная задница. 

Змінено користувачем vag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну если вы понимаете разницу между литий-ионными и свинцово-кислотными аккумуляторами - то поймёте какие могут быть проблемы.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Электрокроссовер Weltmeister EX5 с запасом хода 600 км начнут продавать в Китае в середине 2018 года по цене $45 тыс.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

З.Ы. Ну вот будет "нормальный китайский" кроссовер-может кому ннннада?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.