• Объявления

• james

Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
berezne

Спалили задні гальма

В теме 15 сообщений

Дружина взяла машину бо кумі терміново потрібно було з'їздити в справах. За півгодини дзвонить і каже,що недалеко від дому і в машини димлять колеса. По моєму прибутті на місце було вияснено, що за балачкою під час їзди ніхто не звернув увагу, що ричаг ручного гальма затягнутий. Хоча і одна і друга мають права і їздять на авто. Але ж під час балачки та ще й між двома жінками на такі дрібниці, як ручне гальмо, ніхто уваги вже не звертає. До всього коли побачили, що димлять задні колеса, то облили їх з відра холодною водою.

Коротше під заміну: колодки, підшипники, гальмівний барабан (я так думаю там з нього вже нічого не залишилось). Питання чи потрібно міняти буде вісь заднього колеса? А то від такої температури вона могла і посиніти. І чи варто гальмівний барабан міняти на б/в з пробігом 100 тис. чи брати відразу новий? Хоча завтра розтин покаже.

Поделиться сообщением

P.s. І гальм як таких майже немає. При натиску на педаль гальма вона провалюється. Тільки за третім натисканням гальма трошки хватають. :(

Поделиться сообщением

Підшипники на заміну.

а ступиці --буде видно по посадочних місцях на підшипни. Якщо є почорніння -- тоже на заміну.

Тормозні циліндрики --пішли спати.

Поделиться сообщением

За циліндри я також думаю, що їм кінець.

Поделиться сообщением

для начала нужно открыть и посмотреть. возможно все обойдется заменой тормозных колодок. Тормозные цилиндры не работают в процессе затяжки ручного тормоза. 

1 пользователю понравился пост

Поделиться сообщением

За циліндри малось на увазі, що були деформовані манжети і є підтікання гальмівної рідини. Але завтра як розберу все буде видно.

Поделиться сообщением

Че за паника, подшипники, ось, барабаны.... Сняли, посмотрели, я думаю если для себя и надолго, под замену барабаны, подшипники, колодки, скорее всего цилиндрики, полностью тормозная жидкость.

Если не париться, то колодки и цилиндрики тормозные, ну мож подшипники... Барабанам особо ничего не будет, ведет их крайне редко, в силу конструкции, да и в Ланосе они толком все равно не принимают участия в торможении.

Тормозов нет потому что закипела торомозуха, завоздушилась система.

Поделиться сообщением

Все для себе. Через те й такий список. А гальмівний барабан вже й так підтертий був, а після цього випадку, то вже йому певне кінець. Завтра зніму і поміряю штангелем, що там від нього залишилось.

Поделиться сообщением

А тема створена щоби підказали, що ще крім цього списку потрібно замінити. Ось за гальмівну рідину сказали, а я про неї навіть не подумав.

Поделиться сообщением

Может соединения трубок тормозных проверить? Мало ли, от перепада температур может и отойти...

Поделиться сообщением

Розтин показав, що гальмівні колодки мають третину зносу. Вже добре. Гальмівні барабани нууууу ще можна на токарному станку трошки тернути, то ще покрутяться. Відносно підшипників. На вид в нормальному стані і не посинівші. Можливо спасло те, що при заміні колодок не пошкодував літолу напхати в них. Гальмівні циліндри в нормі потьоків не видно. Залишається замінити гальмівну рідину. Лишнім не буде. Правда фарба на обох гальмівних барабанах повністю вздулась і облізла. Але до наступної заміни від'їздять. Добре що все обійшлося малою кров'ю.

Поделиться сообщением

Так с них только фарба слезла :D ,считай что они только раз в работу вступили.Меняй тормозуху прокачивай,и вперед не парься.

ПС.А ты видел когда-нибудь красные барабаны? Не покрашенные а от температуры.А я видел :D

Поделиться сообщением

Такая паника, я даже не заглядывал в них, когда пару лет назад несколько км проехал на ручнике, но дело было зимой :D

Поделиться сообщением

Розтин показав, що ............ Гальмівні циліндри в нормі потьоків не видно.........

отут я б не тішився, бо всередині манжетів не видно, а тому може настати момент коли почнеться той потьок.  І якшо десь то буде в дорозі в полі далеко від потрібного місця  то .... 

Проїхатися на затянутому ручнику -- то напевно в переважній більшості водіїв хоча б раз  бувало. Але  друге діло коли йде  перегрів.

Я наприкад коли міняв барабани -- то накладка з одної колодки просто розсипалася в момент зняття барабана, потім пригадав що зимою було підклинювання від підмерзання , тоді ще по привичці затягував ручник, хоча знав що в  морозну погоду цього не бажано робити.

Поделиться сообщением

Убедительная просьба, все изображения и файлы загружать только на наш ресурс!

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу