Перейти до публікації

Поділля. Наша Українська подорож №1


tyz

Рекомендовані повідомлення

Якось так склалось, що наші рідні історичні пам"ятки проходили повз нас.  І ось прийшла криза, а в подорож то хочеться. Тому наш погляд спочатку направився на шевченківський край. А цього разу ми поїхали на Поділля. Провідати друзів у Вінниці, відвідати замки Хотина, Камянця, Меджибіжа.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ось такий маршрут нашої першої укранської подорожі.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Першим пунктом було село Буки, Київська обл. Знаходиться в Сквирському районі. Якщо їхати з боку Білої Церкви, то при в"їзді у Сквиру відразу за пам"ятником вантажівки біля автостанції є вказівник. Якщо збоку Ружина то навпаки - на виїзді міста, перед памятником біля автостанції. Їхати приблизно 10-15 км. Якість доріг хороша. Що там цікавого. Місцевий міліонер-аграрій вирішив на місці  бувшої картонної фабрики, на бурезі річки побудувати маєток. Як говориться - " по богатому". зробив водосховища, містечки, казкову алею для внуків,  приватний зоопарк. Друзі подарили левеня ось і почався зоопарк,Є багато різних статуеток і цікавинок, . Туристи і почали їхати, молодята проводять виїздні церемонії

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

 

 

 

 

 

 

Впізнаєте старий фонтан з Майдану?

Що сказати по Букам. Їхати туди спеціально  - не варто. А якщо по дорозі, то може бути. Красиво і цікаво там.

А от демонстрація власного зоопарку якось для мене не зрозуміла, враховуючи, що звірі утримуються не в ідеальних умовах.

 Впускають на територію до 17-00. До ланшафтного парку пускають тільки у вихідні дні. Відвідування казкової алеї і зоопарку - 10грн з особи, якщо група більше 10 чоловік. Якщо менше, тоді 100грн. з групи. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хороший звіт. Є що почитати і подивитися)) Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Далі була Вінниця, батьківщина нашої сім"ї. Сюди поступила моя майбутня дружина, потім і я. Познайомились, так і виникла наша сім"я. Зараз тут живуть наші друзі, куми, родичі.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Останні раз були у Вінниці 7 років назад. Що сказати, Вінниця покращала, стала охайнішою, зникла вулична реклама на стовбах. Вінниці респект

,

 

 

 

 

 

 

 

 

Відвідали музей Ретро-техніки. Враження двоякі, з одного боку цікаво, з іншого подано якось неорганізовано. Пилюки багато, немає пояснювальних записок, слава богу що майже з усим можна фотографуватись. Вартість сімейного квитка 50 грн.

 

 

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Потім були фонтани. Сподобались всім, класно придумали і здійснили цей проект.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

 

Показали діткам наш університет, аж не впізнали

 

 

Вінниця всим сподобалась. Доці найбільше, після трьох поїздок у Львів і року життя у Києві, сказала, що із цих трьох міст Вінниця найкраща!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А ваша думка яка, - краща Вінниця за Львів?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А ваша думка яка, - краща Вінниця за Львів?

Ну  у мене трохи інший погляд, погляд батька а не студента))). Я не знаю як з місцевим транспортом у Львові, наскільки я зрозумів з цим питанням у Вінниці все норм. Але Львів ближче до Європи, але в ньому більше туристів. Тому я маленьку перевагу віддаю Вінниці)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Їдемо далі. По дорозі заїзжаємо у містечко Летичів. Тут знаходиться могила Устима Кармалюка

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

А далі у нас було дуже велике міркування. Ми хотіли за один день оглянути Хотин і Кам"янець. І вирішили, що спочатку їдемо в Хотин, виділяємо йому 2 години, і все що залишається- Кам"янець. І ми не помилилися. Якби зробили навпаки, то після Кам"янця у нас сил би на Хотин не залишилось. А так Хотин оглянули, з Кам"янцем познайомились і залиши в Кам"янці неоглянуті місця на потім, На наступну подорож.

 

 

 

Приїхали в Хотин одні із перших, на парковці були четвертими. Разом з нами паркувалися німці.

Хотин сподобався, Тихий, Величний замок на березі Дністра.

 

 

 

 

 

Потім під час кавової посиденьки у Кам"янці, екскурсовод пані Ірина сказала, що приблизно 25 років назад фортеця у Хотині не була під захистом, заростала бур"яном. Респект, що відновили. Залишилось зробити нормальний туалет, а не дірка в землі. А то напевно німці від такого "комфорту" злякаються.

А далі нас чекав прекрасний Кам"янець

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, немного неудачный угол для фонтана в Виннице! Когда ездили смотреть на фонтан с друзьями, то я с дочкой прошёл так что бы стоять почти перед фонтаном, а жена с друзьями остались смотреть примерно с угла как на Ваших фотографиях. В итоге - дочка в восторге от 3Д мультяшек, а жена с друзьями видели только игру цветов.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згоден, спілкування з кумами не дало нам можливість вчасно прийти)))

Змінено користувачем SeregaVin
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Многие говорят: лучше заграницу поехать............ Оно может и лучше, но для начала нужно Родину свою увидеть, а посмотреть у нас есть на что. Автору респект за отчет, почти везде был, самому все понравилось.

А вот еще для справки и планирования будущих путешествий:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Многие говорят: лучше заграницу поехать............ Оно может и лучше, но для начала нужно Родину свою увидеть, а посмотреть у нас есть на что. 

Повністю згоден. Але як ми міркували. Є гроші, є де зупинитися - поїхали. Так і виникла Болгарія, Угорщина, Австрія. Україну залишали на потім, тому що  можна поїхати в будь який час. Не треба віз, кучу грошей. Ось зараз грошей немає, так по Україні і їздемо))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кам"янець.

Нам спочатку здалось, що ми від нього отримаємо масу задоволення. Так і вийшло.

У нас так завелось, що ми послугами екскурсоводів не користуємося. Але в Кам"янці нам порадили, і нас по  Кам"янцю водила пані Ірина, молодший науковий співробітник  Національного Історико-архітектурного заповіднику "Кам"янець". Дуже рекомендую цю дівчину.(контакти дам в приватних повідомленнях) 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Кам"янець сильно сподобався.  Дуже правильне відношення до туристів, це і поїзда, і базарчик сувенірів, відреставрована архітектура, прикольні кав"ярні.

 

В фортеці старий знайомий Кармалюк іноді сидів за гратами.

 

 

 

 

 

 

Нас ще чекало Старе місто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мене дуже тішать і радують міста, які кличуть до себе туристів. В них з"являються затишні і цікаві кавярні, туристичні автобуси, маршрути. В цьому плані мені дуже подбається Львів, Вінниця а тепер уже і Кам"янець

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

У Львові нам хотілось вилазити на кришу)) у Кам"янці навпаки - спускатися у підвал. Як розказала пані Ірина, в старовину із підвала в підвал можна було ходити між сусідами. )))

Ось і ми і пішли у кавярню " Кава у поліцмайстра" 

Потім пані Ірина зробила нам бонус, і  показала як виглядають підвали у готелі Рейнкартс

Дуже сподобався і був цікавим Собор Петра і Павла.

Це до речі це єдине поєднання в світі, де в одній архітектурі є ісламська і православна церква, Мечеть і собор в одній споруді.

 

 

Почули цікаву історію створення памятника " Лаура і янголятко"

Я завжди перебуваю у шоці, коли дивлюсь на ці шедеври, і не можу зрозуміти - як таке можна зробити з одного цілого каменю. В Італії є копія, ну як копія. Спочатку автор зробив для Украіни, а потім його попросили зробити схоже для Італії

Ось і копія

Хто знайде хоч пару відміннсотей?)))

 

Мені іноді здавалось, що ми не в Україні

 

 

У нас в планах було покататися на тарзанці через каньон біля Новопланівського мосту.

ціна 75 грн. І вперше доця пожаліла, що вона худа))) Виявляється тих хто легше 50 кг не пускають))) Бо можуть зависнути по серед каньйону))) Ну і ми дорослі відмовились, щоб дітей не засмучувати.

Знаменитий тротуар-вишиванка

Є ще перехрестя-вишиванка. Але на нього часу не залишилось. Ми майже не гуляли по Старому Місту, по прекрасним паркам,  Тому в Кам"янець ще повернемося, він нам дуже сподобався і є ще що дивитися. Тим більше Кам"янець лежить по маршруту в Карпати, які ми заклали в план сімейних подорожей.

Ось і ми з прекрасним екскурсоводом пані Іриною.

Кам"янець рекомендую для спеціальної поїздки на кілька днів, Поруч є і найдовша печера України в селі Кривче, Найвищий міст України - Стрімка Лань це по дорозі на Хотин, для джампінга саме то))) на Дністрі прекрасна БАкота.

Повтоюсь, Кам"янець дуже сподобався.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільи дома зрозумів, а чого це ми не встигли в Кам"янці все передивитися. А дуже просто, Кам"янець займає третє місце в Україні по кількості історичних пам"яток. Перші два місця Київ і Львів. Цих пам"яток більше 200. Ось так.

Трохи гумору.

А ви знаєте де живе сатана і його банда? Ось тут

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Хто їздив у Кам"янець зі сторони Хмельницького, то обов"язково проїзжав Ярмолинці.  Так от між ними і Хмельницьким є вказівник на село Сютківці. Що там таке цікаве? А от що.

 

Це унікальна церква, яка розміщена в оборонній вежі. Так сказати оборонна вежа і церква два в одному. Схожа архітектура  є тільки у Франції.

Навпроти церкви є оглядовий майданчик, Його місцеві трохи занехаяли. 

Але з нього відкривається вид на залишки фортеці, до складу якої входила вціліла вежа з церквою.

Ось таку цікавинку мо знайшли. Від траси Хмельницький - Ярмолинці їхати приблизно 5 км. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Потім ми заїхали в замок Меджибіж. Якщо попередні замки вже пройшли шлях збереження і туристичного розвитку, то цей замок цього тільки добивається.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Екскурсій немає, головна церква реконструюється, місцями немає даху. На території якась вода/кава не продається. В сувенірній лавці якийсь лінивий продаж йде))) Але нічого, головне що робота йде. Тут проводять фестиваль Стародавній Меджибіж.

На території розміщений музей пам"яті жертв голодомору. Музей дуже цікавий, проходить в душу.

Є можлимість вилізти на найвищу вежу. Де відкриваються гарні види.

Заїзжати в замок варто, тим більше що близько від траси Вінниця-Хмельницький Вартість квитка на нашу сім"ю - 54 грн.

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І останній пункт нашої подорожі це Ставка Вервольф. Це село Стрижавка під Вінницею. Думали заїзжати чи ні. Заїхали, було цікаво подивитися місця де Гітлер збудував собі маленький штаб, на природу глянути, на масштаби стін які залишились після знищення ставки.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Якщо є вільний час, то варто заїхати. Мені цікаво було глянути.

Поруч ще є такий музей.

Але ми в нього не заходили, тому що схоже бачили в с.Шампань на Батьківщині Тараса Шевченко

Ось така у нас була подорож. Яка всим дуже сподобалась і була цікавою.

Чому це подорож №1?

Тому що це наша перша подорож, під час якої ми цілеспрямовано заїзжали в багато міст і селищ України, щоб подивитися

історичні пам"ятки. Це перша подорож, яка проходила не по головним дорогам України.

Тепер про дороги.

Вони на тверду трієчку. Самі погані у Житомирській області. Саме цікаво, що коли їдеш пр Київській, і зустрічаєш знак Житомирська область то дорога відразу стає поганою)))

Самі кращі дороги на відрізку Комсомольске-Вінниця. А окружна Калинівки взагалі бомба

Цей відрізок мені нагадав Угорщину, Австрію.

Ну і ми поповнили нашу колекцію обов"язкових сувенірів

Що хочу сказати.

За останній день ми проїхали приблизно 400 км, це майже весь маршрут який на карті.

Я так не ніколи не втомлювався як цього разу. Навіть коли до Одеси їхав( 450км), До Сколе доїзжав за день 770ки. Про європейські дороги я взагалі мовчу. Невже я так постарів і сили вже не ті? Може далася взнаки спека +35 і ми без кондиціонера, можливо якість доріг і сервісу на них. Коли мені дуже не вистачало місць для відпочинку, де можна присісти на лавочку, витягнути ноги під тіньочку під деревом.( хоча заїхали в Вінницю и зробили перепочинок на пару годин з перекусом) Може всі прични одночасно?

Дійшло до того, що просто зупинився і ліг спати

А мої папарацці мене сфоткали.))) Хоча який тут сон, коли спека. Достав води з багажника, облився і поїхали далі.

Я думаю головна причина це дороги. Одне діло включив п"яту і їдеш і тільки зупиняєшся на відпочинок. Друге діло коли часто переключаєшся, щоб обігнати, притормозити, об"їхати.

А так все добре.

Ланос без претензій, єдине що жартував під час спеки, що наступна машина хай буде без руля, чи одного колеса, але обов"язково з кондиціонером)))

Приблизна витрата бензину 6,5л/100км. супер!!

Все кінець. Дякую всим хто прочитав.

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спасибо за очень позновательный отчет. А вот Винница очень изменилась в последнее время хотя Львом мне тоже очень нравиться. Был в Камянце но времени на просмотр музеев просто не хватало а вот насчет дорог да Винница превосходит другие города а Житомир стоит вообще особняком.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • lafa закрив тему
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.