Перейти до публікації

Вибір колонок (допоможіть, підкажіть)


ShuSTruy

Рекомендовані повідомлення

добрйи день... 

підкажить по вибору колонок...магнітофон JVC KDR-302.  Усілка не буде....на зад овали якісь (бюджет 800-1200), перед 16 см (бюджет 500-800) бюджет плюс-мінус...

склоняюсь до фірм JBL,Hertz, але просто якшо якісь брати чи без усілка їх розкачаю...(а купити шоб 50% їх можливостей прост оїздило в машині нема бажання..... хто в тому знаєтсья підкажіть: яку модель, яка фірма... шо і до чого... буду вдячний..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добрий день.

 

Магнітола без підсилювача в будь-якому випадку не розкачає на повну жодних колонок. Номінальна потужність (RMS) підсилювача магнітоли близько 17 Вт, а номінал колонок в середньому від 40. 

З огляду на бюджет, я б рекомендував такий варіант:

Тил - овали JBL CS-69 . Краще встановити вакустичну полицю (її вартість в інтернеті 300-400 грн). По-перше, не потрібно буде різати метал, по-друге, якість звуку буде краща.

Фронт - краще встановити компонентну акустику (Kicx PD 6.2, JBL CS760C,  JBL GT6 - 6c, Helix B62C Blue). В дверях штатна акустика ланоса на 13, а дані колонки на 16,5, тому їх потрібно встановити через перехідне кільце. Його можно купити пластикове, а можно випиляти з фанери 12-16 мм (другий варіант на багато краще). ВЧ динаміки можно встановити в передні стойки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ледь не забув. 

Обов'язково зробіть хоча-б віброізоляцію задньої полки та передніх дверей. Якщо цікаво як це зробити - пишіть в особисті повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ИМХО, лучше на фронт 13, но компонентное. А на тыл можно 16. От магнитолы будет играть нормально. Главное делать упор на качество, а не на размер.

Ну и вибра, хотя бы на полку и на двери.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Не вводите в заблуждение, кроме мощности, про чувствительность слышали? В 50-х годах максимальная мощность динамиков была 10-20 Ватт, усилителей 3-10 Ватт и они озвучивали кинотеатры, догадайтесь в чём подвох...

В Не вводите людей в заблуждение, вы кроме мощности, про такой S ищите акустику с отдачей не менее 93дБ на 1 Ватте, можно и выше, но тогда уже в бюджет не впишетесь.

Змінено користувачем Serge_G
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

за полку акустичну і проставки на перед (буду сам робити..займаюсь меблями то не проблема, шумити також буду) 

за овали теж склонявся то JBL,

1. і чи є взагалі різон переплачувати чи наприклад ті самі sony чи pioneer за 600-700 грн. не будуть так само грати?

на перед ті колонки трохи бюджет не той шо в мене... хіба шо kicx... 

2. ше питання може краще постаити на перед 13 на зад 16? 

3. хочу добитись більш менш звучання але деколи шоб і баси були ? 16 вроді басів не дадуть як від овалів? чи я не правий?

4.чим ше відрізняють JBL cs-69 Від GT6-69.... і ше вибір є наприклад hertz 690.3 і hertz DCX 690..

і з 16 шось дешевше порекомендуйте...

Змінено користувачем ShuSTruy
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   1

1. і чи є взагалі різон переплачувати

2. ше питання може краще постаити на перед 13 на зад 16? 

 

Переплачивать смысл есть, только за нормальные динамики, что сони, что пионер, что жибиэль играть будут одинаково - точней никак играть не будут.

Нормальные динамики делают из бумаги. По овалам - это почти однозначно морель, хотябы максимо

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, с более дешевыми заморачиваться смысла нет.

С передними проще, можно и со штатными поколдовать. В любом случае максимальный результат будет при передних 13, задних- овалах.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а то шо кажуть кращзе передні 16 чим 13 не вартує чи шо? 

морел трохи бюджет не той... виходить крще взагалі на передж 13 на зад 16?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

16-то краще, но в бюджет же уже не влазят, Оленевод совершенно прав, посмотрите сколько стоит акустика с бумажными диффузорами и какая у них чувствительность, по сравнению с пластмассой, которую вы перечислили (разница в 3дБ, это громче ровно в 2 раза, соответственно меньше требуемая мощность от магнитолы).

Змінено користувачем Serge_G
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ясно....  JBL краще не брати виходить.... морел не дотягую... краще взяти якісь піонери та хай грають собі...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, А сейчас вообще ничего нет? Штатная акустика отсутствует?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

є ті шо з заводу але машина 2002 року їм вже ...... вони пілся 15 звуку вже храплять... басу почті нема....

Hertz 690.3 замість JBL cs-69

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Не вводите в заблуждение, кроме мощности, про чувствительность слышали? В 50-х годах максимальная мощность динамиков была 10-20 Ватт, усилителей 3-10 Ватт и они озвучивали кинотеатры, догадайтесь в чём подвох...

В Не вводите людей в заблуждение, вы кроме мощности, про такой S ищите акустику с отдачей не менее 93дБ на 1 Ватте, можно и выше, но тогда уже в бюджет не впишетесь.

А каким образом я мог ввести человека в заблуждение? Вопрос был порекомендовать колонки в рамках определенного бюджета. Акустика (даже на 13 и коаксиальная) у которой чувствительность 93 стоит значительно дороже. Естественно Мистери и т.п. я не беру в расчет. Это о передних динамиках. Ну а у задних JBL cs-69 заявленная чувствительность 94 (кстати у Hertz 690.3 - 93), а цена почти одинаковая.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"Магнітола без підсилювача в будь-якому випадку не розкачає на повну жодних колонок."

Спорить никакого желания дальше нет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

з вибором почті оприділився.... але які краще взяти JBL gto938 чи Morel Maximo coax 6х9

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

вот неплохие колонки 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

digital_ds_s622_8633946.jpg

цена 345,00 грн 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Себе ставил и в двери и в полку JBL CS762 (16,5см около 1000 грн)- играть стало лучше чем штатные колонки, но все равно звук так себе  :(  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Скажите пожалуйста в передние двери ланоса Т100 вместо штатных динамиков какие диаметром станут без переделки\подпиливании и т.д. В магазине есть 10см и 13 см, так какие станут? Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В магазинах автомузыки консультанты говорят что без переделок стают 13.

Но пообщался со спецами-установщиками, - говорят и 10 и 13 чётко не стают. (10 нужны с ушами, такими, чтоб совпали с отверстиями, 13 немного больше стоковых)

Как мне посоветовали, лучший вариант взять 16,5 и заводской спец переходник для ланоса (в базе автозвука есть

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скажите пожалуйста в передние двери ланоса Т100 вместо штатных динамиков какие диаметром станут без переделки\подпиливании и т.д. В магазине есть 10см и 13 см, так какие станут? Спасибо.

Я ставил 16,5 см без допиливаний, но через специальные пластиковые подиумы (до 200 грн пара). Правда кузов Т150

У Джокера ссылка битая. Вот правильная 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем HenryFord
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Добрый день. 

Штатные динамики в дверях приказали долго жить (( Знакомый гоняет авто из Европы и предлагает снятые с авто динамики для замены. Есть Prology IX-1322 и Pioneer TS-G1348. По характеристикам они практически одинаковые. Может посоветуете какие выбрать? Я не меломан. Громко музыку не слушаю, но люблю качественный негромкий звук. Слушаю в основном транс. Помогите с выбором. :music:  :wall:  :sos:  :sos:  :sos:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у меня только негатив от сонек, пионеров и дживиси китайской сборки. хватает на год потом начинают хрипеть (катушки трутся или витки слетают).

купил б/у helix   - 3 год пашут и по звуку лучше сонек.

а из этих двух моделей что вы представили не взял бы ни одну, така как они 5 дюймовые.

если ставить в передние двери ланоса то в штатный подиум становится 4 или 4.5 дюйма,

а 5 дюймов нужно колхозить или искать кустарный подиум.

я вот купил  вот такие подиумы в двери

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

(можете на разборке с авео взять)

и поставил 6 дюймовые. становятся как родные.

(некоторые модели из-за выпирающего твитера или большой глубины могут упираться в дверные карты или мешать стеклоподъемнику)

Змінено користувачем angeldoc
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.