koran1975

порекомендуйте майстра

В теме 24 сообщения

Ланос 1,5 - де якісно і недорого у Львові реставрувати рульову колонку?

Поделиться сообщением

Я свого часу реставрував свою в Дублянах, це ПП Магола , сервіс знаходиться в 100метразх від світлофора по трасі. телефона немаю.

Запресували фторопластові втулки, майже рік було досить туговато крутити "баранку", потім все в ідеалі.

Бачив ще сервіс який спеціалізується по рейках  на вул Трускавецькій, якщо повернути з вул.Стрийської через метрів 200 справа видно вивіску цього  сервісу. 

Поделиться сообщением

а взагалі то реставрація з зняттям\встановленням потягне на чималу суму . Раджу поставити варіант з ГУРом. Ціна комплекту  на розборках досить доступна, а встановити можна і самому http://lanos-club.ru/forum/index.php?showtopic=11521

Поделиться сообщением

Привіт вісм! Скажіть, будь-ласка де в Львові або області можна поставити кондеціонер на Ланоса? Можливо хтось знає якісь станції з номерами телефону, куди можна позвонити і спитати на рахунок цієї справи?

Поделиться сообщением

Бачив на Зеленій напроти водоканалу є якась кантора по кондиціонерах, можеш там спробувати. А взагалі на дружньому форумі ін.уа є більше інфи.

Поделиться сообщением

Народ порадьте толкову людину(майстра) по ланосах, бо вже не знаю куда звернутись і що робити. Машина дьоргається і немає потужності, що тільки не робив і не міняв. Дроти, катушку, ДПДЗ, чистив дросіль, діагностика нічого не дала. По простих СТО не хочу їздити, порадьте провіреного майстра. Дякую!!!

Поделиться сообщением

Народ порадьте толкову людину(майстра) по ланосах, бо вже не знаю куда звернутись і що робити. Машина дьоргається і немає потужності, що тільки не робив і не міняв. Дроти, катушку, ДПДЗ, чистив дросіль, діагностика нічого не дала. По простих СТО не хочу їздити, порадьте провіреного майстра. Дякую!!!

І мені!

Поделиться сообщением

@kolts90,

Если в районе Киева,то Вам сюда. Проверено на опыте многих форумчан.

Не сочтите за рекламу.

Изменено пользователем iron_man

Поделиться сообщением

я би ще радив  пробувати шукати в місцях : 

1. фільтр повітряний,  бензиновий, сітка на бензонасосі,

2. Тиск палива в рампі, 

3. компресія в циліндрах

4. Свічки пробувати поставити завідомо справні.

5. РХХ, Завідомо справний підставити для діагностики

6. пошукати по форумах інфу по подібних випадках, бо пригадую що  були  випадки що навіть в глушниках гнізда різних тварин знаходили , ну але то коли авто стояло.

Діагностикою користувався всього навсього 2 рази протягом 6 років, на вул Боткіна-Перфецького, біля автозаправки, там вона одна, спеціалізується по деу.

Поделиться сообщением

Думаю варто ще спробувати свічки поміняти.

Поделиться сообщением

свічки теж міняв(((

Поделиться сообщением

я би ще радив  пробувати шукати в місцях : 

1. фільтр повітряний,  бензиновий, сітка на бензонасосі,

2. Тиск палива в рампі, 

3. компресія в циліндрах

4. Свічки пробувати поставити завідомо справні.

5. РХХ, Завідомо справний підставити для діагностики

6. пошукати по форумах інфу по подібних випадках, бо пригадую що  були  випадки що навіть в глушниках гнізда різних тварин знаходили , ну але то коли авто стояло.

Діагностикою користувався всього навсього 2 рази протягом 6 років, на вул Боткіна-Перфецького, біля автозаправки, там вона одна, спеціалізуєть1

1 мніяв

2. машина на газу пофіг

3. всюда по 11

4. ставив

5. не пробував, але з оборотами все гуд, думаю нема смислу мыняти

6.шукав ы шо тыльки не робив, недопомагаэ. на сервысах розводять руками

Поделиться сообщением

ДАД  пробував підставляти завідомо робочий ??

Поделиться сообщением

ДАД  пробував підставляти завідомо робочий ??

пробував

Поделиться сообщением

краще свої варіанти перерахую з  подібними симптомами: 

1.Пропайка ,  скруток мас які йдуть в жгуті дротів від дадчика ДПДЗ і  РХХ -- хитра штука, проявляється не часто , збільшується розхід. зависають обороти.

2. Катушка -- хитра , нестабільні обороти, плавають, зависають , на високих обертах ледь помітні "простріли",  Діагностика помогла. Замінив, нова згоріла, купив ЖМ на розборці.

3. ВВ Дроти --  пробиває вроді саму ізоляцію, відповідно ніби працює добре . але періодично можуть обороти бути плаваючими.

4. Фільтра: на бензонасосі поміняв сіточку десь в районі 150тис км. але зразу завідомо знаю що бак зсередини вже тоді покривався ржавчиною, тому може нова сітка забитися , поки не глянеш на неї нічого не будеш знати.

Повітряні фільтра -- зараз дуже часто підробляють, тобто його пропускна здатність дуже скоро зменшується , відповідно мотор "дуситься"

5. Свічки  -- бувало попадалися підробки НЖК, від 1.5 - 2 тис км вже їздити було неможливо через дьоргання і т.д. 

З іншого що ще зустрічав і варто пошукати : 

Провірка Лямбди (якщо є)

Провірка Датчика коленвала (зустрічав  прогнивші проводи в самому датчику)

Провірка глушника (каталізатор, баняк) , може бути забитий

Провірка мозгів.

Недавно даже читав про випадок --- несправний вакуумний підсилювач на ГТЦ  впливав на роботу холостих + загальної роботи мотора.

Якщо появилося після встановлення ГБО -- то можливо варта провірити саме підключення форсунок  

Поделиться сообщением

краще свої варіанти перерахую з  подібними симптомами: 

1.Пропайка ,  скруток мас які йдуть в жгуті дротів від дадчика ДПДЗ і  РХХ -- хитра штука, проявляється не часто , збільшується розхід. зависають обороти.

2. Катушка -- хитра , нестабільні обороти, плавають, зависають , на високих обертах ледь помітні "простріли",  Діагностика помогла. Замінив, нова згоріла, купив ЖМ на розборці.

3. ВВ Дроти --  пробиває вроді саму ізоляцію, відповідно ніби працює добре . але періодично можуть обороти бути плаваючими.

4. Фільтра: на бензонасосі поміняв сіточку десь в районі 150тис км. але зразу завідомо знаю що бак зсередини вже тоді покривався ржавчиною, тому може нова сітка забитися , поки не глянеш на неї нічого не будеш знати.

Повітряні фільтра -- зараз дуже часто підробляють, тобто його пропускна здатність дуже скоро зменшується , відповідно мотор "дуситься"

5. Свічки  -- бувало попадалися підробки НЖК, від 1.5 - 2 тис км вже їздити було неможливо через дьоргання і т.д. 

З іншого що ще зустрічав і варто пошукати : 

Провірка Лямбди (якщо є)

Провірка Датчика коленвала (зустрічав  прогнивші проводи в самому датчику)

Провірка глушника (каталізатор, баняк) , може бути забитий

Провірка мозгів.

Недавно даже читав про випадок --- несправний вакуумний підсилювач на ГТЦ  впливав на роботу холостих + загальної роботи мотора.

Якщо появилося після встановлення ГБО -- то можливо варта провірити саме підключення форсунок  

З того всього хіба глушнік)

Поделиться сообщением

З того всього хіба глушнік)

я взяв бу катушку, може вона помирає за 1 місяць

Поделиться сообщением

я взяв бу катушку, може вона помирає за 1 місяць

GM ?

Поделиться сообщением

GM ?

так. Також поміняв гофру повітряну і пов. фільтр, машина набрала рєзвості, але як тільки ледь давиш на педаль, то дьоргається, якщо нормально нажати то все гуд, тобто дьоргання при легкому нажаті або на низьких-середніх оборотах

Поделиться сообщением

так. Також поміняв гофру повітряну і пов. фільтр, машина набрала рєзвості, але як тільки ледь давиш на педаль, то дьоргається, якщо нормально нажати то все гуд, тобто дьоргання при легкому нажаті або на низьких-середніх оборотах

В мого двигуна вроді симптоми аналогычны , але я на це вже не звертаю уваги так як збираюся міняти мотор . бо вже 320тис. , і тільки інжектор сам не мив вже 200тис 

З того що я спостерігав раніше в свому то дьоргання зявлялося найчастіше з зменшення ресурсу свічок. тобто якшо пробіг свічок до 15 тис - дьоргання майже не відчутне або відсутнє.

після 15 тис -- дьоргання починає відчуватися і до 20-22 тис вде міняв свічки на нові, Корисутвався НЖК, зараз Денсо,

Ще раджу почистити клапанну кришку від нагару , відповідно і всі патрубки по вентиляції картера , які йдуть до клапанної кришки.

Кожних 100тис там нагару вже дуже багато , і відповідно часто пари масел з димом попадають в впускний колектор---тоже можуть впливати на появу  дьоргання.

Собі купляв кришки з малим пробігом. Зараз бачив що ставлять алюмінієві. вони розборні і можна помити/почистити маслоуловлювачі (сітка)

Поделиться сообщением

Хлопці, хтось може підсказати де у Львові можуть недорого поставити кондиціонер на сенс?

Обдзвонив 10 сто, ціни від 3000грн до 10000грн..Таке враження що їх беруть зі стелі...

Поделиться сообщением

Так і є! Головний принцип ціноутворення - жадність!

Поделиться сообщением

Так і є! Головний принцип ціноутворення - жадність!

Через це і відмовився від кондиціонера...

Ті що казали ціну 3000, казали що це початкова ціна а кінцева не відома..

Одним словом-кондиціонер в топку, будемо вікна відкривати у жарку погоду, скільки ж того літа))

Изменено пользователем jason_ua

Поделиться сообщением

Трішки не туди я заліз (я не зі Львова), але, можливо, допомогу вдасться тат знайти. Таку проблемку у сусідній темі вже озвучував, тому, це частково дублювання (хай мені вибачать адміни...). Отже, шукаю майстра з ремонту КПП Сенс. Потрібен комплексний ремонт з розборкою, дефектуванням, заміною зношених деталей, регулюванням зазорів і т.д. Ремонт "як для себе", не таксі, не на продаж.. Тому потрібна якість! Якщо хтось займається цим "на потоці", і має обмінний фонд, можу купити вже відремонтовану а свою зношену продати. Моя не сильно вбита, іжджу щодня на ній, але результати зношення деталей все більше і більше проявляються. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Поделиться сообщением

Убедительная просьба, все изображения и файлы загружать только на наш ресурс!

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • james
    james Адміністратор
  • rebus
    rebus Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор