Перейти до публікації

Вопрос по рулевому


Ant_2

Рекомендовані повідомлення

Рулевое лучше проверять способом который пришел к нам из древних времен.

Нужно два человека-один качает руль-а второй (обладающий способностью видеть,слышать,думать,и воспринимать тактильно) проверяет все места где возможны люфты.Помогает.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вечером специально посмотрел муфта вроде как не люфтит, двигается вместе с валом, но посмотрел под капот и увидел следующую картину. Я в печали походу рейке кабзда приходит... И капает на втулку стаба, крепление мокрое. Ну естественно уровень вроде бы как падает но не быстро.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем Sergiybt
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Добрый день. У меня Sens 2003 года, пробег 150000 км. После продолжительной езды, особенно в сильную жару к концу дня руль очень сильно "зажимает". Иногда зажимает так, что очень трудно машину держать на дороге. Постоит машина в гараже ночь, и о чудо, руль снова мягкий (без ГУР) информативный, обратно возвращается. Перед этим руль был очень зажат и без смазки, отдавал на ремонт, втулки не меняли сказали токарь под размер подогнал, рейка и червяк без выработки, может прошлый владелец машины уже менял. Не стучит не гремит, а вот такая засада  и что делать не знаю. Передок уже весь помял, стойки, шаровые, опорники остались старые наконечники, но они живые. Кто с таким сталкивался. И как узнать какая рейка по производителю, чтоб может втулки поменять. Корейская, польская, ЗАЗовская или GM. Заранее спасибо за ответ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10 хвилин тому, LionKiller сказав:

 И как узнать какая рейка по производителю, чтоб может втулки поменять. Корейская, польская, ЗАЗовская или GM. Заранее спасибо за ответ.

уууу...це тайна покрита мраком....я колись майже рік шукав втулки на рейку ( в мене 2 рейки: одна моя 2004р одна брата кажись 2007 чи 2011р)..насилу знайшов...тому тільки розбирати і по діаметрам шукати втулки...

щодо того що зажимає рейку - можливо потрібно трохи розточити втулку...або замінити на нову

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да я и сам уже думал купить новые втулки по подобию старых, но тут другая проблема, далеко не факт что прежний владелец поставил втулки той ширины, что нужно и насколько я  понимаю там должно быть две втулки одна широкая, другая узкая (правая и левая). Ну а по диаметру наверно это первое что нужно померять иначе так и не узнаю какие брать. И по материалу - я смотрел по магазинам есть и стальные (как я понимаю должна быть бронза), и фторопласт (армированные и нет), полиамидные... Какие выбрать не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

там 2 втулки: кругла на валу і "п" подібна на "біноклю"...люфт "бінокля" можна побачити смикаючи вверх-низ рульові тяги в місці їх кріплення до рульової рейки..ну а люфт рейки валу - розбирати рейку...

ширина втулки валу впливає на знос - чим довша тим краще (в принципі)....

ну а матеріал...в мене з завода були пластикові....зараз ставлю фторопластові....хватає на 2-3 сезони (70-100 000 км)..маю 2 рейкі і почерзі їх ставлю...одна незручність те що лиска на валу рейки стоїть на 90 градусів в одній відносно іншої...кожний раз при заміні рейки руль стає на 90 повернутим - приходиться переставляти  сам руль на 90 градусів при заміні однієї рейки на іншу..і да в обох рейках різні втулки...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

7 минут назад, Yarmola.L сказал:

приходиться переставляти  сам руль на 90 градусів

Задам еще один, возможно глупый вопрос. А как легко снимается руль без спец инструмента, у меня после ремонта рулевой рейки тоже руль был повернут, приезжал чтобы сняли-выровняли сказали , что выпресовывать его не будут - это очень сложно, может бронзовая втулка лопнуть, а потом рулевой вал в сборе покупать, выровняли как-то не снимая баранки. Но после регулировки схождения руль опять стал повернут на 1-2 градуса.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

подивись в неті як знімається руль Ланоса...ну а з моєї практики:

коли зовсім легенько - відкрутив гайку (не знімаючи зовсім) і  сильним ударом по рулю збиваєш за 1 раз...ну а колись було думав прийдеться різати болгаркою (руль йшов під заміну і потрібно було зняти любим методом) - гамселив так що думав з рульовою рейкою витягну в салон :) ..так що раз на раз не приходиться...притому що намагаюсь кожного разу сильно не затягувати...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зношується як втулка так і сам вал. причому нерівномірно. З заводу втулка була стальна. Я шліфував на круглошліфі вал і виточував в розмір втулку з фторопласту. Еліпсність вала була до 0,5мм. Три роки і ніякого стуку. У моїй рейці втулка одна.

Руль знімав легкими ударами по валу через мідну проставку, тягнучи руль колінами на себе. Гайку залишити на 1-2 витки наживленою!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 07.08.2017 в 22:08, martinger сказал:

Зношується як

на пластиковый втулці вал практично круглий (мікрометром дивився)....можливо на металічній втулці сильныше зношується і вал і втулка...

Змінено користувачем vzx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

18 годин тому, Yarmola.L сказав:

можливо на металічній втулці сильныше зношується і вал і втулка...

саме так. А вал до того ж абсолютно сирий. Лше ТВЧ закалка зубчатої частини.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Подскажите гуру что может быть: немножко болтаются тяги там где бинокль и меня это очень напрягает. Пробовал у других машин так там все жестко а у меня слегка болтается. Может бинокль надо заменить или какието втулки??7 Рейка с ГУРом.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если болтаются тяги на "бинокле" то нужно заменить сам бинокль вместе с втулкой, она разбивается самая первая. Отсюда и стук в рулевой рейке

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В корейській рейці міняється бінокль, в польській сухарик бінокля (біла вставка). Але часто новий бінокль чи сухарик не зовсім в розмір і телімпається ще більше, ніж старий зношений. Тоді допомагає смужка з пластикової пляшки в якості підкладки. Три роки так вже їжджу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 20.08.2017 в 22:35, martinger сказал:

В корейській рейці міняється бінокль, в польській сухарик бінокля (біла вставка). Але часто новий бінокль чи сухарик не зовсім в розмір і телімпається ще більше, ніж старий зношений. Тоді допомагає смужка з пластикової пляшки в якості підкладки. Три роки так вже їжджу.

А тяжело снять самому этот бинокль и подложить смужку или надо ехать к спецам??? Я не знаю просто какая у меня рейка?? Думаю что с поляка вроде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Труднощів великих немає. Рейку знімати не треба і потім сходження регулювати також не треба. Є незручності: довгі руки треба мати, або залазити на двигун :) . Розшплінтувати і відкрутити два болти кріплення тяг (в залежності від виробника, по різному шплінтуються, все видно при огляді), зняти тяги, зняти хомути з пильника, стягнути в одну сторону пильник, подати в другу бінокль (крутити руль). А далі все буде добре видно. Да, витеоти мастило з бінокля.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 22.08.2017 в 21:55, martinger сказал:

Труднощів великих немає. Рейку знімати не треба і потім сходження регулювати також не треба. Є незручності: довгі руки треба мати, або залазити на двигун :) . Розшплінтувати і відкрутити два болти кріплення тяг (в залежності від виробника, по різному шплінтуються, все видно при огляді), зняти тяги, зняти хомути з пильника, стягнути в одну сторону пильник, подати в другу бінокль (крутити руль). А далі все буде добре видно. Да, витеоти мастило з бінокля.

Спасибо как появится время буду пробовать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Подскажите а при замене бинокля жидкость не вытечет??? В холодную погоду стук в рейке начинает раздражать на грунтовой дороге. Наконечники в порядке а люфт чувствуется только возле бинокля.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Нарешті цієї зими я знову почув цей звук - стук в рульовому (без ГУР). Коли дьоргаю за рульові тяги, то видно великий люфт і, разом з тим, відчувається стук. Власте й так добре чути, як рейка гримить на ямах. Попередній раз робив я рульову рейку в березні 2011 року. З того часу проїхав я 90 тис. км. Так от вже визначився, що втулку, якщо буде потреба, буду знову точити з капролону. А ось із цим "біноклем" на разі є проблема. В мене польська рейка. Й на цей "бінокль" одягається "сухарик". Це вже другий в мене з моменту ремонту. Обидва "сухарі" брав GM. Через те так добре виходили. На разі продивляюсь прайси інтернет-магазинів наших партнерів і я не бачу цього "сухаря" до польської рейки. Є на корейську, але стане він чи ні, то не знаю. Бачив на сайті є нові "біноклі" без "сухарів", але знову ж таки всі до корейських рейок. Від безвиході придивився до ось

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Вичитав, що його беруть і сточують трішки сторони бо він не стає в рейку. Так от в мене питання: чи хтось купував таку річ і, з невеликими доробками, ставив її?т Якщо так, то ходить вона чи ні? А можливо порадите щось інше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.